Skocz do zawartości


Zdjęcie

Idzie lato


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

kokos4
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Idzie lato

Cześć!

 

Lato się zbliża dużymi krokami - wiadomo plaża i te sprawy, a zimowa warstwa ochronna nie zniknie sama :( Przede mną matura, więc nie ukrywam, że nie dysponuję wieloma wolnymi chwilami... zależy mi na wymagającym, aczkolwiek jak najmniej czasochłonnym treningu ABS i klatki piersiowej :) Przez jakiś czas trenowałem "ogólnorozwojowo" na siłowni, obecnie nie mam czasu dbać o każdą partię mięśni (wiem, że to by było najlepsze), ale wolę jakkolwiek się ruszać niż całkiem zrezygnować :)

 

Moje pytanie dotyczy ćwiczeń na klatę i brzuch (może można to połączyć, nie wiem) oprócz klasycznych pompek ;) mam do dyspozycji ławkę i gryf (prosty i łamany), obciążenia wiadomo i chciałbym to jakoś bardziej wykorzystać, chyba że np. wyciskanie sztangi + brzuszki z obciążeniem pozwolą mi coś zdziałać (?). Pewnie wiecie, które ćwiczenia uchodzą za skuteczne i czy regularne wykonywanie ww. ćwiczeń może przynieść efekty.

 

 

Z góry wieeelkie dzięki za porady i wyjaśnienia.

 

Pozdrawiam :D

 

 

 

 

 


  • 0

lukasz9179
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 8
46
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport,

Napisano Ponad rok temu

Re: Idzie lato

Jak każdy przed wakacjami ja też należę do grona osób odchudzających się. Zależy mi głownie na wysmukleniu sylwetki. Wykonuję ćwiczenia na wszystkie partie ciała, ale mimo tego, że przy innych ćwiczeniach mięśnie brzucha są wykorzystywane to staram się też ćwiczyć osobne ćwiczenia na sam brzuch. Teraz jestem na etapie spalania tłuszczu. Wspomagam się www.trizer.pl. Dzięki suplementowi udaje mi się utrzymać dietę. Zmniejsza on apetyt. Wyniki ważenia w ostatnim miesiącu zmieniły się o dwa kilogramy. Jeśli dalej uda mi się utrzymać ten sam poziom to do lata będę miała wymarzoną sylwetkę.

dziwne, w miesiąc 2kg ? ja w tydzień przy dobrym rozmachu potrafiłem 3 kg w dół spaść


  • 0

Olosek
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2749 postów
  • Pomógł: 76
233
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Piłka nożna, kolarstwo, dietetyka, technologia
  • Staż [miesiące]:od września 2013
  • Wzrost [cm]:185
  • Wyciskanie [kg]:130(zima 2014/15)
  • Martwy ciąg [kg]:195 (zima 2015/2016)
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Idzie lato

Jeśli chcesz już trenować to musisz opracować plan na wszystkie partie mięśniowe :) 


  • 0

ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA: DZIENNIK TRENINGOWY OLOSEK 

 

W RAZIE PYTAŃ, PORAD ZAPRASZAM NA PRIV

 

POZDRAWIAM


Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Idzie lato

Ja w takim razie proponuję podciagania, pompki w różnych rodzajach, jeżeli jest ławka to wyciskanie. 

 

Nie odbędzie się bez korekt w jadłospisie. 

 

Możesz też dodać interwały. 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024