Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trener personalny pytania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Koko222
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 523 postów
  • Pomógł: 3
26
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trener personalny pytania

Witam! :D

Coraz bardziej rozważam umówienie się na trening z trenerem personalnym :) trening kosztuje 50 zł i pytanie czy za te 50 zł ten trener  pokaze jak poprawnie wykonywac cwiczenia,ułoży mi dietę, plan jakiś dłuższy żeby powiedział co i jak do końca cyklu masa a co jak redukcja itd itd? Na razie odżywiam się zdrowo to znaczy żadnych słodyczy czy słodkich napojów, no ale chleb np zwykły jem czasami jakaś tłustawa zupa itd się zdarzy ponieważ nie mam za bardzo wpływu na to co mama gotuje, a jakbym dostał dietę od trenera to rodzice by sie dostosowali :D


  • 0

KazekPB
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 15
34
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:12miesięcy bez przerwy z dietą ogólnie prawie 2 lata
  • Wzrost [cm]:187
  • Biceps [cm] :43
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:68
  • Przysiad [kg]:140x1
  • Wyciskanie [kg]:110x1
  • Martwy ciąg [kg]:180x1
  • Waga [kg]:98kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener personalny pytania

Może lepiej podejść i się go zapytać ew na fb napisać ? ale według mnie to jest tylko trening pokaże Ci jak poprawnie wykonywać ćwiczenia za 50zł raczej nie masz co liczyć na dietę i jakiś dłuższy plan treningowy zapewne zrobi to za dodatkową opłatą.


  • 0

"Nie ważne kim byłeś liczy się to kim jesteś a najważniejszym jest kim będziesz jutro"

 

 

 

Zapraszam do Polubienia Strony - Filmy/Muzyka/Motywacja/Treningi/Dieta

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Koko222
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 523 postów
  • Pomógł: 3
26
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener personalny pytania
Dzieki za odpowiedz ale..
Cwicze na domowej silowni no i nie mam jak spytac jak sie dzwoni to numer do recepcji... sprobuje na tym fb :)
  • 0

Margaretka1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener personalny pytania

zdecydowanie,powinieneś iść do trenera on wszystki pokaże co i jak ale zapytaj go co obejmuje usługa tych 50zł. Ja płaciłam 100zł były 3 miesięczne kosnultacje, polecił mi białko , spalacz tłuszczu therm line fast, zbilansował mi dietę. Cwiczenia akurat szukałam sama ale opisy dostałam od niego. 


  • 0

happykate
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener personalny pytania

Najważniejsze, by pokazał, jak poprawnie wykonywać ćwiczenia. To bardzo ważne. A dieta? Są gotowe. Możne iść na jakie bezpłatne konsultacje. Czy do dietetyka.


  • 0

nowak1
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener personalny pytania

Za 50 zł raczej pokaże Ci tylko i wyłącznie jak wykonywać ćwiczenia. Jest to raczej dość niska opłata, więc raczej nie licz na żaden plan treningowy lub dietetyczny. To pewnie będzie kosztowało dodatkową opłatę. Ja korzystam z usług Artura - trener indywidualny wrocław i jestem super zadowolona.


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024