Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moje pytania o BJJ


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomuus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Józefów

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje pytania o BJJ
hehe Dominiku tak to wlasnei ten tomek :) :):) do zobaczena na macie pozdroweczka
  • 0

budo_maciejsobczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 391 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje pytania o BJJ
kurna to u mnie już wogóle pozamiatane jeśli chodzi o rozpoczęcie treningu bjj nie dość że 32 wisony na karku, to jeszcze nawyki z aikido ehhhh
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje pytania o BJJ
wal na trening nie ściemniaj
  • 0

budo_oro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GB Torun

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje pytania o BJJ
Dokladnie. Idz na trening chlopie.
Jak nie zobaczysz to sie nie przekonasz.
Na poczatku tez mialem mieszane uczucia (t.j. przed pierwszym treningiem) ale po treningu... I tak juz zostalem... :D
  • 0

budo_saruman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje pytania o BJJ
Ponawiam pytanie, bo chyab w dziale o kluby bylo (moze byc) niedostrzezone.

Treningi bjj w Lublinie. Na stronie lublin.bjj.org.pl jest napisane ze istnieje vale tudo na kleeberga oraz bjj na lubliniance. Jaka jest specyfikacja treningow? U kogo cwiczycie - Fiodora czy Luzika? Jaka roznica jest u tych trenerow? Na kleeberga koszty to 70zł a na lubliniance?
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje pytania o BJJ

Mozna miec 60 kilo i wygrywac z o wiele ciezszymi kolesiami, nawet 2 krotnie ciezszymi :)
Wiec warunki fizyczne w bjj to zadne ograniczenie, tym bardziej ze na zawodach jest podzial na kategorie wagowe...


bzdura
warunki fizyczne, w tym waga ma ogromne znaczenie w kazdym sporcie walki

co nie oznacza oczywiscie, ze nie moze jakiegos sportu cwiczyc ze wzgledu na swoja wage, sam znajduje sie zdecydowanie w kat. wagowej przepiórczej :)
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje pytania o BJJ
Saruman - pogadaj z użytkownikiem saku. on tam zdaje się trenuje.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje pytania o BJJ

Ponawiam pytanie, bo chyab w dziale o kluby bylo (moze byc) niedostrzezone.

Treningi bjj w Lublinie. Na stronie lublin.bjj.org.pl jest napisane ze istnieje vale tudo na kleeberga oraz bjj na lubliniance. Jaka jest specyfikacja treningow? U kogo cwiczycie - Fiodora czy Luzika? Jaka roznica jest u tych trenerow? Na kleeberga koszty to 70zł a na lubliniance?


Strona którą podałeś jest stroną Fioda, [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje pytania o BJJ
Tak Fiodor trenuje na kleberga .Club k-1 .Vale tudo bjj
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje pytania o BJJ
Saku trenuje ludzi za gramanica ,ale nie wiem ,czy puki co mu sie chce.Nawet tam.Mowil ostatnio ,że nie bedzie spredawal technik wyuczonych obcokrajowcom . Ten Pan wlasnie trzyma poziom w bjj w tym kraju .
  • 0

budo_lutek
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje pytania o BJJ
I Fiodora treningi sa naprawde ok,ale ja polecalbym Ci sekcje luzika,w ktorej sam trenuje.Luzik to w tej chwili najbardziej utytulowany i najwyzszy stopien bjj w lublinie,do tego purpura w luta livre ( czyli Bjj bez kimon ) oraz jedyny czlowiek w lublinie,ktory wystartowal w vale tudo i wygraL.Treningi pon,sroda,piatek o 20.30,a juz wkrotce rowniez vale tudo we wtorki i czwartki.Ceny te same w obu sekcjach.
  • 0

budo_saruman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje pytania o BJJ
Dziekuje za odpowiedzi.

Ale jak to jest z tym LL? Treningi w gi sa bjj, a bez gi juz LL?pogubilem sie jzu w tym. I jak sa ustalane treingi ze dzisiaj jest tak a na nastepnym w ten sposob?
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje pytania o BJJ
LL jest bardzo podobne do BJJ, bo się z niego wywodzi. walczy się bez gi i generalnie jest koncentrują się bardziej na technikach na nogi.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje pytania o BJJ
Saruman zajrzyj na strone [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (strona klubu bjj /mma Fiodora) bo zmieniaja sie terminy treningów.
JP
  • 0

budo_saruman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje pytania o BJJ
Nie rozumiem jeszcze sprawy z klubami. Na stronie Fiodora jest podane ze lublinianka to jego klub. Tutaj tymczasem czytam ze Cykon. Nalezy on do Ligi BJJ?
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje pytania o BJJ
Z tego co wiem nie.
Ale naprawdę nie orientuje się w tych zawirowaniach klubowo personalnych.
Z tego co ja wiem Luzik ma swój własny klub i jest on pod Cyklon Luta Livre Polska.
  • 0

budo_lutek
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje pytania o BJJ
Na Lubliniance jest teraz tylko Cyklon.Poniedzialek,sroda,piatek o 20.30-cwiczy zarowno w gi jak i bez gi.Niedlugo dojdzie tez vale tudo w wtorki i czwartki.Luta livre to mozna powiedziec jest bjj tyle,ze bez gi.Co do zawirowan klubowych to kiedys byl jeden klub,ale teraz Luzik i Fiodor prowadza oddzielne,niezależnie dzialajace kluby.Fiodor w K1 na Kleberga a Luzik na Lubliniance.Zawodnicy obu "teamow" startuja regularnie w zawodach.Ja jak wspomnialem cwicze u Luzika i ta sekcje bym Ci polecal.
  • 0

budo_saruman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje pytania o BJJ
Lutek - czyli juz jutro (sroda) mozna sie przejsc na pierwszy probny trenin (na lublinianke)? jezeli tak, to zgdzie mam dokaldnie sie stawic z kim zagadac?
  • 0

budo_lutek
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje pytania o BJJ
Tak w srode na 20.30 tzn przyjdz wczesniej zebys zdarzyl sie przebrac Hala KS LUBLINIANKA ul.K.Leszczyńskiego.Wejdz na pietro i zapytaj o zajecia bjj,lub o luziaka.Przyjedz zreszta tak na 20.10 ja juz bede na pewno bo zawsze jestem wczensiej.Do zobaczenia na macie.
  • 0

budo_saruman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje pytania o BJJ
Bylem na trenigu :D 2 lata przymierzalem sie do tego, zbieralem informacje, buszowalem w internecie i nareszcie wyladowalem na macie.juz na wstepie okazalem sie czlowiekeim dobrej woli wobec dziewczyn, ktore przychodza na treningi :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024