Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cardio + fbw


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Panmalolat
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Cardio + fbw

Witajcie. Czy połączenie treningu cardio + fbw to będzie dobry pomysł?

co do fbw to stosuje sie do diety itd, więc własnie nie jestem pewien.. i jak już to przed czy po treningu siłowym czy jak, dzięki z góry!!:)


  • 0

Koko222
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 523 postów
  • Pomógł: 3
26
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cardio + fbw

Również trenuję treningiem FBW. Ja biegam interwały w dni wolne od treningu na siłowni :)
Twoim celem jest masa czy redukcja?
 


  • 0

Panmalolat
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cardio + fbw

Generalnie jest tak ze mam gdzieniegdzie troche tluszczu (wiekszosc na brzuchu) i celem jest poprawa sylwetki, nie musze być jakiś tam dzik, po prostu żeby nie być za 'suchym' ani za 'szerokim' jeśli wiecie o co chodzi :)


Użytkownik Panmalolat edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Koko222
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 523 postów
  • Pomógł: 3
26
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cardio + fbw

Rozumiem :) chcesz po prostu sportowo wyglądać :) ja bym zrobił takie coś:
trening 3 razy w tygodniu FBW

i 3 razy w tygodniu bieganie (różnorodne)
Czyli tak np w jeden dzień biegania interwały w następny dzień biegania bieganie po górzystych terenach a na trzecim np zwykłe bieganie albo zmienione interwały :) w pierwszy dzień możesz np biegać 100m (nie wiem ile tam razy dasz) ale trening interwałowy jest krótki więc żeby trwał tak do 30 min :) wiem że nie każdy musi mieć też górkę w okolicy :)

A więc ja bym proponował zwykłe bieganie, po prostu wychodzenie i bieganie interwały nie interwały... wszystko będzie dobre jeśli chcesz po prostu sportowo wyglądać :)


  • 0

Koko222
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 523 postów
  • Pomógł: 3
26
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cardio + fbw

Tam nie dopisałem... w pierwszy jednej sesji treningowej możesz biegać np setki (60 również będą dobre jeśli nie dasz rady setek) a na innej sesji treningowej np 300m (szybkim tempem nie sprintem) :)


  • 0

Koko222
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 523 postów
  • Pomógł: 3
26
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cardio + fbw

Skupiłem się tak na interwałach ponieważ sam je biegam. interwały są też dobre na brzuch czytałem :)
No i sporo ludzi nie ma czasu na np bieganie 5 km :) ale spokojnie takie dłuższe bieganie około 30-50 min z tętnem 60-70% również powinno być okej :)


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024