Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ej jaki trening ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

maciek2256
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ej jaki trening ?

Mam 15 lat. I nie mam zbytnio sprzętu moze tam ławeczkę i 2 sztangi dopiero zaczynam i nw zbytnio jak ? Pomozecie ? 


  • 0

Koko222
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 523 postów
  • Pomógł: 3
26
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ej jaki trening ?

Nie rozumiem, masz te 2 sztangi i ławeczkę czy nie?
Bo piszesz 'może' no to nie wiadomo 


  • 0

Erv
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ej jaki trening ?

Siemka :D

Też mam 15 lat i od około 2 lat ćwiczyłem tylko pompki, brzuszki i podciągałem się na drążku. Mięśnie klatki i brzucha zarysowały mi się dosyć fajnie(przynajmniej tak uważam :D) W szkole mam siłownię i chodzę sobie na nią 2 razy w tygodniu, ale nigdy nie mogę tam porządnie poćwiczyć ze względu na tłok i brak czasu (jeden wf na siłowni-około 30 minut :/) Zapisaem się więc na siłownię na moim osiedlu i chodzę tam 1-2 razy w tygodniu. Ćwiczę na małych obciążeniach robiąc dużą ilość powtórzeń, bo nadal rosnę i nie chcę się uszkodzić. W domu mam 2 hantle i od czasu do czasu ich używam. Radziłbym ci zamiast dokupywać sprzęt do domu, przeznaczyć pieniądze na karnet na siłownię.  A z ławeczką i sztangą/hantlami możesz robić wyciskania albo rozpiętki. Tylko nie ćwicz takim ciężarem, że zrobisz 3-5 powtórzeń, bo możesz sobie coś rozwalić. Ja ćwiczę takim ociążeniem, żeby móc podnieść 20 razy. wiem, że nie jest to najlepsze rozwiązani, żeby zbudować masę, ale wolę jednak zachować bezpieczeństwo :D

Pozdrawiam :)


Użytkownik Erv edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Koko222
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 523 postów
  • Pomógł: 3
26
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ej jaki trening ?

Ja jestem za tym żeby przeznaczyć pieniądze na sprzęt w domu :) no ale jak kto woli. uważam tak ponieważ jak już się kupi to na pewno zacznie się ćwiczyć i tak szybko nie zrezygnuje, a siłownia może się znudzić albo można się zniechęcić przez jakieś osoby czy coś, i nie zawsze ma się na nią czas. No ale znowu na siłowni można się więcej nauczyć.. :) więc jak kto woli o kto lubi xd :D 


  • 0

Erv
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ej jaki trening ?

Ja jestem za tym żeby przeznaczyć pieniądze na sprzęt w domu :) no ale jak kto woli. uważam tak ponieważ jak już się kupi to na pewno zacznie się ćwiczyć i tak szybko nie zrezygnuje, a siłownia może się znudzić albo można się zniechęcić przez jakieś osoby czy coś, i nie zawsze ma się na nią czas. No ale znowu na siłowni można się więcej nauczyć.. :) więc jak kto woli o kto lubi xd :D

Ja zanim kupiłem karnet na siłownię, robiłem sobie w domu ławkę z dwóch krzeseł i cwiczyłem hantlami :P


Użytkownik Erv edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

maciek2256
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ej jaki trening ?

mam


  • 0

Erv
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ej jaki trening ?

mam

ale co masz? XD


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024