Witam,
Mam takie pytanie:
Jaki skos przy wyciskaniu sztangi wybrać, żeby ćwiczyć dół klatki, a jaki na górną jej część?
Napisano Ponad rok temu
Witam,
Mam takie pytanie:
Jaki skos przy wyciskaniu sztangi wybrać, żeby ćwiczyć dół klatki, a jaki na górną jej część?
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Jeżeli nie masz domyślnej ławeczki skośnej możesz też skorzystać z regulowanych urządzień. Dla skosu w górę będzie to nachylenie pod kątem 30*, dla skosu w dół -15* (bądź inne wartości poniżej zera jakie będą możliwe).
Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
16 latek potrzebuje pomocy kogos z jakims doświadczeniem. |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
Najlepsze Gry na PS3 - jakie polecacie? |
Rozmowy nie na temat |
|
|
||
DMat pierwszy cykl kreatynowo jaki ? |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
MS 08Jaki wynik obstawisz ? |
Rozmowy nie na temat |
|
|
||
Po jakich suplementach nie trzeba pić dużo wody??? |
Odżywki i Suplementy |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu