Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening + Dieta -> Zapytanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Kemosek
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening + Dieta -> Zapytanie

Witam.
Jak sama nazwa tematu mam pytanie na które mam nadzieję uzyskam satysfakcjonującą mnie odpowiedź. Rzecz polega na tym, że chciałbym zacząć swoją przygodę z siłownią. Z góry chciałbym poinformować, że nie znajduję się tu od razu po postanowieniu pójścia na siłownię i zadaję takie pytanie tylko rzecz jasna czytałem z czym to się je.

Na samym forum znalazłem wiele ciekawych poradników/informacji aczkolwiek moje pytanie tyczy się głównie rozpiski diety/treningu. Szczerze powiem, że wolałbym poradzić się osób które mają o tym pojęcie, które wstępnie mogą mi powiedzieć jak mój plan żywieniowy powinien wyglądać zarówno jak i plan treningowy. Zdaje sobie z tego sprawę, że równie dobrze mógłbym sam podjąć próbę rozpisania sobie wszystkiego ale dobrze wiem, że skoro mam możliwość wydać te pare złoty to raczej byłbym skłonny tej opcji.

Jak widzicie zapytanie głównie dotyczy osoby która zajmuje się tym czyli jakiś trener personalny / dietetyk czy też skorzystanie z pomocy specjalistów z tego forum.
Szczerze myślę, że jednak lepszą opcją byłby lepszy jakiś trener personalny który ma już za sobą staż i doświadczenie. Rozmyślałem nad takimi osobami jak Michał Karmowski, Akop Szostak, Mariusz Czerniewicz. Ciężko mi jako osobie początkującej i zaczynającej swoją przygodę z siłownią ocenić co będzie lepszym wyborem oraz na czym korzystniej wyjdę.

Z góry bardzo dziękuję za czas poświęcony tym którzy raczą mi pomóc/ podpowiedzieć oraz przeczytać to co napisałem wyżej i postarać mi się jakoś pomóc.
Początki bywają trudne, ale po pewnym okresie czasu zaklimatyzuje się, wciągnę w to i jestem świadom że diety czy też plan treningowy po angażowaniu się w to wszystko będę mógł sobie ułożyć sam. Na ten moment mimo wszystko chciałbym się poradzić osób które mają o tym pojęcie.


  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening + Dieta -> Zapytanie

Trener personalny/dietetyk (mówię o osobach nie po tygodniowym kursach, chociaż osobiście nie 

 

znam forumowiczów) raczej tu nie wypowie się, bo jego wiedza kosztuje. 

 

Możemy doradzić to co doradzamy wszystkim. 

 

Przy treningach na spalanie tkanki tłuszczowej najlepiej nie kombinować i zostać przy siłowym 

 

treningu. W podwieszonych tematach znajdziesz treningi FBW które po powrocie spiszą się 

 

idealnie. W dziale dieta znajdziesz jak zacząć układać posiłki. Spróbuj samodzielnie ułożyć

 

plany i nam podesłać a my ocenimy.


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024