Skocz do zawartości


Zdjęcie

Słabe efekty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Cezary1811
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Słabe efekty

Witam.
Ćwiczę już około rok mam siłownie w domu ławeczka hantle gryfy wyciąg na suficie. Prawdopodobnie jest to spowodowane tym że nie mam praktycznie diety, ale jakoś co do tego nie mogę się zabrać, bo co do ćwiczeń myślę że nie mam problemów ich wykonywaniem i planem treningu.
Czyli do sedna mam prośbę abyście pomogli mi w ułożeniu diety.

Mam 19 lat 183 cm wzrostu 74 kg wagi
Pozdrawiam.


Użytkownik Cezary1811 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

mistrzu913
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 28
51
Dobra

Napisano Ponad rok temu

Re: Słabe efekty

Jaki jest Twój cel diety? Redukcja czy masa mięśniowa? Musisz obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne i w zależności od celu dodać lub odjąć na początek ok. 300 kcal. Podziel to na 4-6 pełnowartościowych posiłków. Unikaj śmieciowego jedzenia. Białko trzymaj na poziomie 2 g/kg masy ciała, tłuszcze ok. 1 g a reszta to węglowodany. Jak będziesz miał jakieś pytania to pytaj :)


  • 0

Cezary1811
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słabe efekty

Jaki jest Twój cel diety? Redukcja czy masa mięśniowa? Musisz obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne i w zależności od celu dodać lub odjąć na początek ok. 300 kcal. Podziel to na 4-6 pełnowartościowych posiłków. Unikaj śmieciowego jedzenia. Białko trzymaj na poziomie 2 g/kg masy ciała, tłuszcze ok. 1 g a reszta to węglowodany. Jak będziesz miał jakieś pytania to pytaj :)

Chodzi mi właśnie o masę mięśniową :)

 

Co powiecie na tego typu dietę?

 

Posiłek I
-jajka 
Posiłek II
-pierś z kurczaka 
Posiłek III
-łosoś 
Posiłek IV
-pierś z kurczaka 

***TRENING*** 

Posiłek V
-wołowina 
Posiłek VI
-twaróg półtłusty 

 

Tylko chodzi o to w jakich ilościach powinienem to jeść skoro moje dzienne zapotrzebowanie wynosi 2961 kcal.


Użytkownik Cezary1811 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

mistrzu913
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 28
51
Dobra

Napisano Ponad rok temu

Re: Słabe efekty

No masz wiele stron, które pomogą Ci obliczyć ile dany produkt ma kalorii i makro. Waźne żeby na koniec dnia zgadzała się ilość kalorii i makro. Co ty przed treningiem chcesz jesć samego kuraka a po treningu tylko wołowinę?  A gdzie wegle?! Popatrz na necie jak wyglądają przykładowe diety i ułóż coś pod siebie.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Słabe efekty
Polecam sprawdzić artykuły na naszym portalu, które wiążą się z procesem budowania masy mięśniowej. Poniżej zamieszczam kilka z nich:
 
 
Co więcej, na forum istnieje równie pomocny poradnik dotyczący budowania masy mięśniowej

  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024