Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trzy pytania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Mroczekk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Trzy pytania

Siema mam do was trzy pytania

1. Czy jak zjadam śniadanie w domu płatki owsiane z mlekiem rodzynkami wiorkami kokosowymi  i nasionami slonczecznika i banan do tego i to gdzies tak 7 40 koncze jesc i w szkole dopiero moge jesc o 11 15 bo mam dluga przerwe i jem omleta ktorego robie z platkami owsianymi i np jakas cebula marchewka papryka zalezy co jest w domu, to czy ten odstep czasowy miedzy 7 40 a 11 15 nie jest zbyt duzy? Bo przyznaje ze czasem glodny sie troche robie juz, czy np gdzies tak o 10 25 w miedzy czasie  zjesc sobie banana?

2. Czym moge uzupelnic tluszcze w diecie? bo mam jakies 75g na caly dzien a powinnienem miec jakies 99g, chce zrobic troche masy wiec ten tluszcz raczej jest niezbedny, poza tym mam go za malo w diecie, moge uzupelnic go np pijac oliwe z oliwek albo jedzac awokado bo slyszalem ze ma duzo tluszczu?

3. Czy moge sobie jesc chleb pelnoziarnisty razem z tym omletem w szkole?

 

PS nie biore zadnych suplementow, sama dieta.


  • 0

mistrzu913
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 28
51
Dobra

Napisano Ponad rok temu

Re: Trzy pytania

1.Jeśli ten odstęp czasowy jest na tyle długi, że stajesz się przez to głodny to go zmniejsz :)

2.Oliwa z oliwek i awokado jak nabardziej! Nie wiem z jakich produktów czerpiesz źrodło tłuszczy,ale np. jaja, tłuste ryby, orzechy, migdały, masło orzechowe.

3.Myślę, że jak najbardziej. Oczywiście wszystko wliczaj do bilansu kalorycznego ;)


  • 0

Mroczekk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trzy pytania

a ta oliwe z oliwek to kiedy pic?
Bo zawsze jem 150g twarogu 20g nasion słonecznika i jakies 65g jogurtu naturalnego zeby dalo sie to przelknac,
To ta oliwe z oliwek zjadac z twarogiem nasionami sloncecznika i to wszystko tak zmieszac? Smakuje to wgl?
I taka oliwa z oliwek starczy zeby uzupelnic tluszcz?
A te awokado to kiedy jesc jak cos tez na noc? i jak cos to tak same awokado?


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024