Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna w Tabletkach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

nieznajomy123
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna w Tabletkach

Mam pytanie. Ponieważ ostatnio widziałem w aptece że można kupić kreatynę olimp w tabletkach. I czy kretyna w tabletkach to dobre rozwiązanie? Czy lepiej kupić do popijania ?


  • 0

mistrzu913
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 28
51
Dobra

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna w Tabletkach

To już kwestia indywidualna. W proszku wychodzi taniej. Jak długo ćwiczysz, że chcesz sięgnąć po kreatynę?


  • 1

nieznajomy123
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna w Tabletkach

Wcześniej ćwiczyłem ok 6 miesięcy, później miałem przerwę i teraz ćwiczę znowu od 2 miesięcy. A czy tabletki mogą szkodzić bardziej wątrobie, czy raczej nie ?


  • 0

mistrzu913
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 28
51
Dobra

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna w Tabletkach

Moim zdaniem odpuść sobie kreatynę.Dlaczego chcesz wgl brać kreatynę, masz dietę? Jeśli tak to jaką? I ile lat?


  • 1

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna w Tabletkach
O ile, mi wiadomo olimp, nie produkuje, już Kreatyny w tabletkach..
Tylko, jak juz coś to w kapsułkach.
W aptece nie opłaca sie kupować, suplemetow, bo są o wiele droższe niż, np w sklepie z suplemetami dla, sportowcow, ( Apteki dodatkowo naliczaja dużą marże)
  • 0

nieznajomy123
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna w Tabletkach

A po jakim czasie/ doświadczeniu polecacie brać kreatynę ? I czy lepsze są kapsułki czy proszek ? 


  • 0

Konrmmad
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostróda
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, sztuki walki
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:176
  • Waga [kg]:68

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna w Tabletkach

Kpasułki daja nieco slabszy efekt (podobno), ale wątroba jest bardziej chroniona. Przy proszku bardziej dostajesz w wątrobe, i też podobno daja lepszy efekt. Zastanow sie czy bardziej stawiasz na zdrowie, czy na efekty. Osobiscie moge powiedziec ze ja biorac kreatyne w proszku nie odczuwam zeby moja watroba byla jakos psuta czy cos takiego. 


  • 0

Emilio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Pomógł: 10
22
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna w Tabletkach
Forma w jakiej wystepuje dana kreatyna nie ma woekszego znaczenia , tabletki czy kapsulki sa wygodniejsze poniewaz nie musisz zabierac ze soba calego opakowania, natomiast proszek mowi sie ze jest to szybko forma transportu kreatyny.
  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna w Tabletkach

Cóż prawda jest taka, że sama forma preparatu nie ma aż takiego większego znaczenia. Osobiście jestem zwolennikiem proszku i rzadko kiedy stosuje suplementy w kapsułkach/tabletkach. Co do tej lepszej ochrony wątroby to nie byłbym taki pewien - brat farmaceuta powiedział, że sama otoczka kapsułek nie jest aż tak dobrze (jak by się mogło przypuszczać) trawiona przez organizm dlatego nie zawsze ta forma preparatu ma na celu większą protekcję dla naszego zdrowia. Bardziej wynika to z możliwości sprzedawania produktu w innej gramaturze i cenie.

 

Również  odradzam apteki jako miejsce zakupu suplementów. Zazwyczaj narzucają o wiele większą marżę w związku z czym ich cena produktów jest również wyższa. 

 

Co do samej kreatyny poczytaj ten artykuł - pozwoli Ci rozwiać wątpliwości czy ten preparat jest Ci aktualnie potrzebny:

http://www.fabrykasi...blczan-kreatyny


  • 1

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024