Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak schudnąć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

adriankacza86
  • Pytanie
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak schudnąć

Witam. Ważę 120kg przy wzroście 183cm i chciałbym schudnąć. od 2 tygodni chodzę na siłownię. jakieś podpowiedzi żebym robił to dobrze i co jeść żebym miał siłę chodzić dalej na siłownie i może trochę więcej energii? pozdrawiam


  • 0

Maly Koksik

Maly Koksik
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2904 postów
  • Pomógł: 104
258
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Mazowieckie,Siedlce
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka glownie klasyczna, sporty silowe
  • Staż [miesiące]:kto by to liczyl
  • Wzrost [cm]:180cm
  • Biceps [cm] :43,5cm
  • Klatka piersiowa [cm]:118cm
  • Pas [cm]:78cm
  • Udo [cm]:61
  • Przysiad [kg]:nie wiem ale malo
  • Wyciskanie [kg]:nie wiem przestalem robic maksy
  • Martwy ciąg [kg]:nie wiem przestalem robic maksy
  • Waga [kg]:75 kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak schudnąć
Przede wszystkim musisz wyliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne ,i od otrzymanego wyniku stopniowo co tydzień odejmować kalorie. Tak aby utrzymywać ujemny bilans kaloryczny.
Trening jaki bym ci zaproponował na tym etapie jest treningiem dającym bodziec wszystkim partiom na jednym treningu. Czyli trening FBW- Full body workout. Dodatkowo po treningu siłowym dorzuć trening cardio 30 min,np bierznia ,rowerek i tp.
  • 0
TRENING CZYNI MISTRZA, CHEMIA CZYNI CUDA!!!!!

bochusek
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak schudnąć
Polecam na sniadanie jeść platki owsiane 100g (okolo 9 łyżek od zupy) z białkiem. Ładnie rozkręca metabolizm. Ja dodaje smakowe i dzięki temu nie ciągnie mnie do słodyczy.

Ja jak byłem głodny to jadłem jabłka (jonagored lub champion). Te odmiany są słodkie i gruszkowe. Błonnik zapycha.

Zamiast chipsów polecam seler naciowy na surowo z własnoręcznie zrobionym sosem (jogurt naturalny + ząbek czosnku + łyżeczka ziół prowansalskich). Będzie Ci ciężko zjeść to na raz.

Co do diety to rozkladasz ja na 5-6 posilkow. W ostatnim posiłku nie dajesz wegli.

Zawsze jesz sniadanie i kolacja na około 2 godz przed snem.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024