Nie wiem co mógłbym brać do szkoły a idę an mase
Jakie jedzenie mógłbym brać do szkoły.
Napisano Ponad rok temu
Można sobie przygotować np ryż.makaron lub kasze z kurczakiem i warzywami i zabrać w pojemnik.
Możliwości jest wiele.
Ewentualnie ciemne pieczywo z kurczkiem albo rybą
TKWM
Napisano Ponad rok temu
Placki twarogowe też są dobrą opcją ![]()
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
? ? ? Co wybrać, czym się różnią od siebie ? ? ? |
AIKIDO |
|
|
||
peptyd glutaminy + gainer----> jak to brac??? |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
Jakie suple na nowy cykl? ..;D |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
jakie odżywki |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
Nowy Rok! Co wybrać?Jakie Białko, Carbo, Jabłczan? |
Odżywki i Suplementy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Masz mięśniowa- Ponad rok temu
-
Mleko- Ponad rok temu
-
Odchudzanie- Ponad rok temu
-
Przepisy na masę- Ponad rok temu
-
Odżywianie - nie rosnę, małe efekty.- Ponad rok temu
-
Ektomotfik- Ponad rok temu
-
Dieta dla początkującego- Ponad rok temu
-
Od czego zacząć- Ponad rok temu
-
Jak dostosować dietę- Ponad rok temu
-
Dieta dla cichociemnego ; )- Ponad rok temu




Ponad rok temu
