Szukam zestawu odżywek, które mogę stosować podczas trenowania sztuk walki, a konkretnie kick-boxingu. Prosiłbym również o linki do sklepów. Dzieki wielkie, 5
 
Odzywki do sztuk walki
Napisano Ponad rok temu
Każdy suplement ma swoją funckcję, wiec najpierw bylo by trzeba wiedzieć na co konretnie mają one być.
Nie podajemy linków do sklepów. Możemy napisać produkt ale konkretny sklep musisz wybrać sam
TKWM
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Tak jak kolega wyżej, podpiszę się pod tym co naskrobał Seria ta nazywa się Head Crusher, Stosowałem z tej serii przedtreningówkę SLAP, która poprzez swoją formę przyjmowania (granulki bez popijania), świetnie spisuje się w drodze na trening, jak i w momencie braku czasu na wyciąganie shakera, wlewanie wody itp:) A działanie pobudzające i dające motywację, nie powoduje natomiast efektu nadmiernej pompy, czy potliwości.
 Seria ta nazywa się Head Crusher, Stosowałem z tej serii przedtreningówkę SLAP, która poprzez swoją formę przyjmowania (granulki bez popijania), świetnie spisuje się w drodze na trening, jak i w momencie braku czasu na wyciąganie shakera, wlewanie wody itp:) A działanie pobudzające i dające motywację, nie powoduje natomiast efektu nadmiernej pompy, czy potliwości.
Napisano Ponad rok temu
Szukam zestawu odżywek, które mogę stosować podczas trenowania sztuk walki, a konkretnie kick-boxingu. Prosiłbym również o linki do sklepów. Dzieki wielkie, 5
Jeżeli poszukujesz dobrego zestawu to musisz przede wszystkim określić cel ich stosowania ! Czy chcesz mieć większą wytrzymałość na treningu, starasz się jak najwięcej wypocić czy też może chcesz mieć maksymalną koncentrację ? Takie założenie na pewno pomogłoby w doborze i skompletowaniu zestawu do Twojej aktywności fizycznej.
Ważne też aby co nieco o sobie powiedzieć: ile razy w tygodniu trening? Jaki staż treningowy? jaka masa ciała i wzrost?
Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ
Podobne tematy  
				  
 
	
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
| Historia Chińskich Sztuk Walki w Polsce | KUNG-FU/WUSHU | 
 |   
 | ||
| Walki miedzy stylowe ! Link ! | CROSS-BUDO | 
 |   
 | ||
| 3 walki fedor vs nogeira | Multimedia | 
 |   
 | ||
| Walki w tkd | TAEKWONDO | 
 |   
 | ||
| PILNE !! Testosteronum Prolongatum + Odżywki !!mam kilka pytani dotyczące teścia,odżywek i diety | Sterydy i Prohormony | 
 |   
 | 
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
 FaceBook
 FaceBook
	10 następnych tematów
- 
			 Co wybrać ? Co wybrać ?- Ponad rok temu 
- 
			 Visalus Visalus- Ponad rok temu 
- 
			 Co do treningu ?? Co do treningu ??- Ponad rok temu 
- 
			 Pytanie o suplementy Pytanie o suplementy- Ponad rok temu 
- 
			 Creatyna Creatyna- Ponad rok temu 
- 
			 MAM 48 MAM 48- Ponad rok temu 
- 
			 Prośba o opinie na START Prośba o opinie na START- Ponad rok temu 
- 
			 Morwa biała. Morwa biała.- Ponad rok temu 
- 
			 Suplementy Suplementy- Ponad rok temu 
- 
			 Odżywki Odżywki- Ponad rok temu 
 


 
				
			
 
				
			
 Ponad rok temu
 Ponad rok temu
								