Skocz do zawartości


Zdjęcie

Początek na siłowni, jaki trening.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

witek94
  • Pytanie
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Początek na siłowni, jaki trening.

Witam, mam 21 lat, 175cm wzrostu i 68kg wagi. W wieku 16 lat urządziłem siłownię w domu (ławeczka do sztangi, wyciąg góra i dół, modlitewnik, prasa do nóg, poręcz, drążek, worek bokserski) niestety po 3 miesiącach ćwiczeń nie było efektów, co było zapewne spowodowane złym planem treningowym i odżywianiem, w tamtym okresie ważyłem około 60 kg, i jeżeli ma to znaczenie tyle samo udawało mi się wyciskać na klatę. Chciałbym znów podjąć próbę poprawy swojej sylwetki i siły. Od około miesiąca staram się wykonywać różne ćwiczenia mniejszymi ciężarami by przyzwyczajać mięśnie, głównie są to ćwiczenia na klatkę, biceps plecy oraz nogi. Dodam, że jako nastolatek jeździłem na obozy sportowe i praktycznie codziennie przebywałem na sali gimnastycznej zajmując się różnymi sportami, lecz niestety od dwóch lat podczas studiów nie miałem styczności z żadnym sportem. Od początku lipca jeżdżę na rowerze kolarskim, sporo też skaczę na skakance. Jaki plan treningowy mógłby być dla mnie najlepszy by przyzwyczaić mięśnie do wysiłku? Czy zacząć od FBW a później treningu AB? Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, jaki plan treningowy mógłbym zastosować? Dodam, że od października wracam na studia i kontynuował bym ćwiczenia na profesjonalnej siłowni. Czy może jakaś delikatna suplementacja diety jak dla początkującego byłaby wskazana? Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.


Użytkownik witek94 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

klajta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 778 postów
  • Pomógł: 12
31
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowy Dwór Maz.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, siłownia, motoryzacja
  • Staż [miesiące]:jakiś jest
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:124
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:68
  • Przysiad [kg]:160
  • Wyciskanie [kg]:180
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:104

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek na siłowni, jaki trening.
Zacznij od treningu FBW i leć tyle ile będzie widać efekty. Suple zbyteczne lepiej dietę dopiać. Tu coś znajdziesz pomocnehttp://forum-kultury...est-dla-ciebie/
  • 1



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024