mam 2 treningi w tygodniu i jeden mecz chciałbym uzupełnic pozostałe dni rowerem bieganiem pompkami i brzuszkami itp. prosze o szybkie ustalenie planu treningu treningi mam w czwartki i wtorki a mecze albo w soboty albo w niedziele Mam 16 lat
Treningi
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
Brak odpowiedzi do tego tematu
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Jak ułożyć dietę. Posiłek przed treningiem. |
Diety |
|
|
||
wiek a treningi |
BJJ, LUTA LIVRE, SAMBO |
|
|
||
gdzie sa treningi ninjistu w poznaniu? |
CROSS-BUDO |
|
|
||
Treningi judo AZS AWF Katowice |
JUDO |
|
|
||
Treningi w plenerze |
Treningi |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Ćwiczenia dla nastolatka [16 lat]- Ponad rok temu
-
14latek- Ponad rok temu
-
Jak zacząć?- Ponad rok temu
-
Dieta- Ponad rok temu
-
Początek- Ponad rok temu
-
Rzeźba- Ponad rok temu
-
Mięśnie klatki piersiowej- Ponad rok temu
-
Ćwiczenia w domu bez sprzętu - POMOCY !- Ponad rok temu
-
Początki treningu- Ponad rok temu
-
Ćwiczenia na masę- Ponad rok temu



Ponad rok temu
