Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rzeźba dla kobiet


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

TheZibi
  • Pytanie
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Sport, muzyka, rysunek
  • Wzrost [cm]:175
  • Waga [kg]:57

Napisano Ponad rok temu

Rzeźba dla kobiet

Witam, chciałabym w końcu zrobić coś dla siebie i zadbać o swoje ciało w domowym zaciszu ale kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać, jakie stosować zestawy ćwiczeń na jaki dzień i wgl. Mam 17 lat, 175cm wzrostu i 57kg ale brak mi zdrowego wyglądu ciała. Czy mógłby ktoś mi podesłać jakiś plan na tydzień z ćwiczeniami? Byłabym naprawdę wdzięczna.


  • 0

nuks
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 2
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki (mma bjj zapasy) oraz chwyty/rzuty w WWE
  • Staż [miesiące]:1,5 r.
  • Wzrost [cm]:1,78
  • Biceps [cm] :L:29 P:30
  • Klatka piersiowa [cm]:91
  • Pas [cm]:73
  • Udo [cm]:L:50 P:50
  • Waga [kg]:ok 70kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźba dla kobiet

w domowym zaciszu dobrze sprawia się kettelbell dobrze dziala na kondycje i sylwetke , a jak chcesz bez sprzetu to wszelkiego rodzaju aeroby , skakanka (bardzo dobrze buduje kondycje) , rowerej itp. 


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźba dla kobiet

w domowym zaciszu dobrze sprawia się kettelbell dobrze dziala na kondycje i sylwetke , a jak chcesz bez sprzetu to wszelkiego rodzaju aeroby , skakanka (bardzo dobrze buduje kondycje) , rowerej itp. 

Skakanka pozwoli jej jedynie poprawić kondycję i spalić tłuszcz, ale żeby miała ładną wysportowaną sylwetkę konieczne jest oprócz spalenia tłuszczu również dobudowanie kilku kilogramów masy mięśniowej, a do tego najlepiej nadają się ćwiczenia siłowe i to na średnich oraz dużych obciążeniach, z tzw. wolnymi ciężarami (sztangi, hantle, etc).

Bez obaw autorko tematu - jeśli nie będziesz nigdy stosować sterydów anabolicznych nie ma szans abyś zbudowała nadmierną masę mięśniową.

Kilka kg masy mięśniowej co najwyżej poprawi wygląd Twojej sylwetki, bo nie będziesz miała zbyt chudych nóg i płaskiego tyłka tylko takie nogi o jakich marzyłaś i takie pośladki jakie chciałabyś mieć.


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

nuks
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 2
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki (mma bjj zapasy) oraz chwyty/rzuty w WWE
  • Staż [miesiące]:1,5 r.
  • Wzrost [cm]:1,78
  • Biceps [cm] :L:29 P:30
  • Klatka piersiowa [cm]:91
  • Pas [cm]:73
  • Udo [cm]:L:50 P:50
  • Waga [kg]:ok 70kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźba dla kobiet
kettelbell tez bardzo dobrze wzmacnia miesnie calego ciala
  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźba dla kobiet

Ok, ale zastanów się czym łatwiej będzie autorce tematu zbudować kilka kg masy - hantlami i sztangą, czy kettlebellem ?


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

nuks
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 2
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki (mma bjj zapasy) oraz chwyty/rzuty w WWE
  • Staż [miesiące]:1,5 r.
  • Wzrost [cm]:1,78
  • Biceps [cm] :L:29 P:30
  • Klatka piersiowa [cm]:91
  • Pas [cm]:73
  • Udo [cm]:L:50 P:50
  • Waga [kg]:ok 70kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźba dla kobiet
zjednej strony masz racje , z drugiej kondycja bedzie inna , ale masz racje
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024