Skocz do zawartości


Zdjęcie

Anabolic pak bio tech usa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

widziurah
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Anabolic pak bio tech usa
witam jestem tu pierwszy raz. chodzi mi o to z czym stosowac ten preparat?? dawkowanie diete wszystko mniej wiecej mam omowione ze znajomym ktory odzywki bierze od lat i gra w rugby ale nie pytalem go o to z czym stosowac anabolic pak a nie mam z nim stalego kontaktu dlatego prosze o pomoc i wyrozumialosc {SMILIES_PATH}/smile.gif
  • 0

Paweł19
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Anabolic pak bio tech usa
Jak chcesz żeby Ci ktoś pomógł to napisz coś wiecej o Sobie (wiek, staż, pod jaki trening mają byc te suple itp.) Im wiecej napiszesz tym lepiej. Ja Ci nistety nie pomoge bo nie znam tego produktu ale widziałem skład-tyle składników że się w pale nie mieści {SMILIES_PATH}/eek.gif
  • 0
Wielkość wzbudza zawiść, zawiść rodzi złość, a złość sprzyja kłamstwu.

widziurah
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Anabolic pak bio tech usa
17 lat koncze w tym mieisacu {SMILIES_PATH}/biggrin.gif 190 jakies 93 kg trening jakies 2.5 mies z czego miesiac na kre- alkalyn, bcaa, glutaminie, i carbo
  • 0

widziurah
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Anabolic pak bio tech usa
trening ogolnorozwojowy nie cwicze szczegolnie na wybrane partie miesni tylko staram sie cwiczyc calym cialem {SMILIES_PATH}/biggrin.gif ze tak powiem {SMILIES_PATH}/smile.gif
  • 0

kulturysta123
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Anabolic pak bio tech usa
Z jakiej firmy miałeś KA?
może ten pak nie będize konieczny {SMILIES_PATH}/tongue.gif

w ogóle co za pomysł, zeby brać takie rzeczy na samym początku {SMILIES_PATH}/smile.gif
  • 0

widziurah
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Anabolic pak bio tech usa
firmy olimp {SMILIES_PATH}/smile.gif bo cwicze dosc dlugo jedynie odzywki to poczatek a w porownaniu z kilkoma znajomymi o moich warunkach wypadam kiepsko.. chcialem nabrac sily a slyszalem ze AP jest bardzo dobry
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024