Skocz do zawartości


Zdjęcie

VPX NO Shotgun


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

EXPERTO

EXPERTO
 • Zabanowany(a)
 • PipPipPipPip
 • 14273 postów
 • Pomógł: 5
 • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
 • Płeć:Mężczyzna
 • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
  - Przyroda.
  - Kulturystyka.
  - Sztuki Walki.
  - Forum.
  - Samochody.
 • Staż [miesiące]:od 2003
 • Wzrost [cm]:188
 • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

VPX NO Shotgun
NO Shotgun? to produkt przeznaczony do zastosowania przedtreningowego, zawierający w sobie ponad 25 substancji, działających synergistycznie i wielopoziomowo ? dodają energii, poprawiają wytrzymałość, zwiększają ilość krwi napływającej do mięśni, przyspieszają regenerację, wspierają anabolizm oraz hamują katabolizm.

* ODCZUWALNIE POBUDZA
* BARDZO INTENSYWNIE POMPUJE MIĘŚNI KRWIĄ
* PRZYSPIESZA REGENERACJĘ POWYSIŁKOWĄ
* HAMUJE KATABOLIZM I PRZYSPIESZA ANABOLIZM

W skład NO-Shotgun? wchodzą:

Opatentowana mieszanka BCAAEX-NV [Etylowe Estry BCAA oraz Norwalina]:

L-Leucyna ? wpływa na syntezę mięśni szkieletowych na kilka sposobów: zwiększa wydzielanie insuliny, potężnego anabolika obecnego w naszym ciele, wpływa na aktywność kinazy proteinowej S6, przyspiesza fosforylację białka wiążącego eIf4E oraz wpływa na stopień powiązania pomiędzy białkami (eIF)4E i eIF4G. Wszystko to, pomimo skomplikowanego brzmienia i nazewnictwa sprowadza się do bardzo prostego twierdzenia ? leucyna zwiększa stopień, i szybkość, wykorzystania białek do budowy mięśni.

L-Norwalina ? zabezpiecza przed rozpadem Guanidynę (związek niezbędny do syntezy m.: kreatyny i argininy), pomaga zwiększyć stężenie jonów amonowych (dzięki czemu zmniejsza kwasowość naszego organizmu, hamuje katabolizm oraz przyspiesza anabolizm).

Wodorochlorek Etylowego Estru L-Leucyny ? forma l-leucyny o większej biodostępności.

Wodorochlorek Etylowego Estru L-Izoleucyna ? dostarczanie dużych ilości leucyny powoduje obniżenie poziomu pozostałych dwóch aminokwasów izoleucyny i waliny dlatego tak ważne jest aby stosować wszystkie trzy związki razem. Dodatkowo izoleucyna jest zaliczana do aminokwasów glukogennych czyli takich, które organizm w łatwy i szybki sposób może przekształcić w niezbędną mu do funkcjonowania energię. Oznacza to, że będziemy mogli trenować dłużej i intensywniej oraz szybciej się regenerować.

Wodorochlorek Etylowego Estru L-Walina ? swoją obecność w tym zestawieniu, zawdzięcza nie tylko, wspomnianej wcześniej, potrzebie podawania wszystkich trzech aminokwasów BCAA razem ale również wpływowi na ograniczenie zmęczenia centralnego układu nerwowego. Dodatkowo, jak w przypadku pozostałych dwóch aminokwasów, jest łatwo przekształcana w energie dla pracujących mięśni i tym samym pozwala oszczędzić zapasy glikogenu zgromadzone w wątrobie.

Opatentowana Mieszanka Zwiększająca Rozmiar Mięśni [Pompująca - Insulinomimetyczna - Glutaminowa]:

Metylowe Polimery Hydroksy-Ketonowe ? zwiększa wrażliwość komórek na insulinę oraz poprawia wykorzystanie glukozy (więcej zużywane jest w celach energetycznych niż magazynowane w postaci tkanki tłuszczowej).

Wodorochlorek Etylowego Estru Kreatyny ? najpopularniejszy suplement podnoszący poziom ATP (uniwersalny nośnik energii w naszym organizmie), przyspieszający syntezę białek, hamującego katabolizm, wykazuje właściwości antyoksydacyjne, pomagający chronić serce. Poddanie jej procesowi estryfikacji, ma na celu podniesienie biodostępności (ilości wchłanianego przez organizm związku).

Wodorochlorek Etylowego Estru Argininy ? bierze udział w powstawaniu tlenku azotu i tym samym wykazuje zdolność do rozszerzania naczyń krwionośnych, pozwalając na lepsze ukrwienie mięśni i tkanek miękkich. W sposób pośredni uczestniczy w syntezie cGMP, które wraz z ATP, bierze udział w procesie skurczu mięśni oraz wykazuje działanie anaboliczne. Wpływa na wydzielanie hormonu wzrostu, wspiera proces regeneracji wątroby, jest ważnym prekursorem dla kreatyny.

Wodorochlorek Etylowego Estru Glutaminy ? najpowszechniej występujący w organizmie aminokwas, pełniący szereg bardzo ważnych funkcji: wpływa na proces uzupełniania glikogenu, poprzez zwiększenie tempa jego syntezy w wątrobie, jak również przez bezpośrednią konwersje do glukozy, wpływa pozytywnie na tempo syntezy białek oraz ogranicza ich rozpad, wzmacnia system odpornościowy i przeciwdziała chorobom, które mogły by utrudnić trening, odgrywa ważną role w procesie transaminacji (umożliwia syntezę nowych aminokwasów), przekształcana jest w kwas glutaminowy stanowiący źródło energii dla tkanki nerwowej oraz pełni szereg innych, ważnych, ale mniej istotnych z naszego punktu widzenia, funkcji.

Jabłczan Di-Argininy ? połączenie kwasu jabłkowego z dwoma cząsteczkami argininy. Dzięki temu uzyskujemy ochronę przed dezaktywacją w żołądku.

Jabłczan Cytruliny ? jest prekursorem kreatyny, bierze udział w procesie skurczu mięśni oraz uczestniczy w powstawaniu tlenku azotu ? związku odpowiedzialnego za m.in.: rozszerzanie naczyń krwionośnych i tym samym ułatwiającego transport innych związków do i z mięśni.

Podwójny Pikolinian Tlenku Wanadu ? wykazuje zdolność do naśladowania działania insuliny. Reguluje metabolizm węglowodanów, zwiększa ilość aminokwasów transportowanych do mięśni, wpływa na lepsze wykorzystanie glukozy do uzupełniania zapasów glikogenu w mięśniach, pomaga zwiększyć wrażliwość komórek mięśniowych na działanie insuliny.

Mieszanka Zwiększająca Moc, Szybkość, Siłę i Wytrzymałość:

Kwas Ketoizokapronowy ? powstaje w wyniku przemian metabolicznych leucyny. Działa anabolicznie i antykatabolicznie.

Kwas Guanidynopropionowy ? jest analogiem kreatyny (oznacza to, że wykazuje podobne właściwości i działanie), zwiększa wrażliwość na insulinę, pomaga redukować tkankę tłuszczową oraz zwiększa rozmiar komórek mięśniowych.

Kwas Orotowy - zwiększa poziom karnozyny w mięśniach, poprawia wychwyt glukozy, wspiera proces syntezy rybozy, wpływa na poziom ATP, zwiększa poziom urudyny. Wszystkie te czynniki w znaczny sposób wpływają na zdolność mięśni do podjęcia długiego i intensywnego wysiłku.

Chelat Magnezowy Kreatyny - nowoczesna forma doskonale znanej i sprawdzonej kreatyny.

Wodorochlorek Etylowego Estru Beta-Alaniny ? wraz z histydyna wchodzi w skład karnozyny. Tworzy również dipeptydy odpowiedzialne za ?odkwaszanie? szybkokurczliwych włókien mięśniowych oraz prawidłową prace ATPazy (enzym biorący udział w procesie uwalniania energii).

Glicyna ? pełni role przekaźnika w centralnym układzie nerwowym, bierze udział w biosyntezie puryn, hemu oraz soli żółciowych.

Monowodzian Kreatyny ? klasyczna i najdłużej znana wersja kreatyny.

Fosforany ? zwiększają ilość tlenu dostarczanego do pracujących mięśni, pozwalając im na dłuższy wysiłek.

Mieszanka Energetyzująca RedLine:

Wodorochlorek Etylowego Estru Tyrozyny ? jest prekursorem dla adrenaliny, dopaminy i noradrenaliny (niezbędne do prawidłowej pracy układu nerwowego), działa pobudzająco, wzmaga czujność i koncentrację.

Evodiamina ? powoduje zwiększenie wydzielania katecholamin (adrenalina i noradrenalina ? działanie pobudzające) tym samym nasila proces rozpadu tkanki tłuszczowej i uwalniania kwasów tłuszczowych, przemienianych później w energię, wydalaną w postaci ciepła (termogeneza). Dodatkowe efekty Evodiaminy wynikają ze zwiększenia poziomu cAMP ? wzrost produkcji ATP (uniwersalny nośnik energii), szybsze tempo syntezy białek, regulacja metabolizmu węglowodanów.

Winpocetyna ? rozszerza naczynia krwionośne w mózgu, poprawia przepływ krwi a tym samym dowóz tlenu i składników odżywczych.

Kofeina Bezwodna - najbardziej znany na całym świecie związek o charakterze termogenicznym. Działa pobudzająco, obniża poziom adenozyny, hamuje rozpad cAMP ? tym samym wzmacnia zachodzące w organizmie procesy termogeniczne (wydzielanie energii powstałej podczas spalania tłuszczy w postaci ciepła) i lipolityczne (rozkład tłuszczy na wolne kwasy tłuszczowe).

Kwas Foliowy - uczestniczy w procesach podziału komórek oraz syntezy czerwonych krwinek, reguluje niektóre przemiany metaboliczne, odpowiada za poprawne działanie enzymu NOS (syntaza tlenku azotu), pomaga obniżyć poziom homocysteiny, dzięki czemu pozytywnie wpływa na układ krążenia.

Tak pełny i bogaty skład NO-Shotgun? gwarantuje, że w każdej porcji znajdziesz wszystko co może wspomóc twój organizm w walce o jak najlepszą sylwetkę.

SKŁAD SUPLEMENTU

Porcja: 1 miarka (27g)
Ilość porcji w opakowaniu: 30


Zawartość: w 1 porcji [27g]

Kalorie 108 k/cal
Tłuszcz Całkowity 0g 0%*
Nasycony Tłuszcz 0g 0%*
Węglowodany Całkowite 9g 3%*
Błonnik 0g 0%*
Białko 16g 32%*
Cholesterol 0g 0%*
Sód 125mg 5%*
Potas 50mg 1%*

Mieszanka BCAAEX-NV? 5.350mg **
[Mieszanka Etyl Estrów Aminokwasów Rozgałęzionych]
L-Leucyna
Kwas L-2-Aminopentanowy
[L-nor-Walina]
L-Leucyna Etyl Ester HCL
L-Walina Etyl Ester HCL
L-Izoleucyna Etyl Ester HCL


Mieszanka Wolumizująca Mięsień [Pompująca - Insulinomimetyczna - Glutaminowa] 10.952mg **
Metylowe Polimery Hydroksy-Ketonowe [MHCP 80%]
CEX? [Kreatyna Etyl Ester HCL]
AEX? [Arginina Etyl Ester HCL]
GEX? [L-Glutamina Etyl Ester HCL]
Jabłczan Di-Argininy
Jabłczan Cytrulliny
BPOV [Podwójny Pikolinian Tlenku Wanadu - insulinomimetyk]

Matrix Zwiększający / Usprawniający [Moc, Siłę, Szybkość oraz Wytrzymałość]
KIC [Ketoizokapronian Wapnia]
GPA [Kwas Guanidynopropionowy]
BAEX? [Beta-Alanina Etyl Ester HCL]
Kwas Orotowy
Glicyna
Fosforany
Magnezowy Chelat Kreatyny
[Albion Labs?]
Monohydrat Kreatyny

Matrix Energetyzujący z Redline?
229mg ** [Opatentowana Technologia Energetyzująca]

L-TEX? [L-Tyrozyna Etyl Ester HCL]
Evoburn? [Czysta Evodiamina]
Bezwodna Kofeina
Winpocetyna
Kwas foliowy 100%*

* dzienne zapotrzebowanie określona dla diety 2000 k/cal.
** dzienne zapotrzebowanie nieokreślone

Pozostałe składniki: maltodekstryna, bezwodny fosforan jednosodowy, fosforan trójsodowy, naturalne oraz sztuczne smaki, sukraloza (słodzik)

Opis produktu zgodny z najnowszymi przepisami GIS'u.

Zalecane Dzienne Dawkowanie (Sposób użycia):

Dz. T.: Jedna miarka (27g) na 30-60 minut przed treningiem.

Dz. NT.: Nie stosować.

UWAGA - pij minimum 3 litry niegazowanej wody mineralnej w ciągu dnia.

UWAGA - nigdy nie stosuj z mlekiem.

Załączone pliki


Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


arczito
 • Użytkownik
 • Pip
 • 18 postów
 • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VPX NO Shotgun
Ladnie rozpisane. Mam kilka pytan. Otoz slyszalem ze do tego przydaloby sie jeszcze kupic jednak kreatyne- to prawda? Tyle kreatyny co juz jest w skladzie nie wystarczy? No i mam jeszcze w zestawie na ten miesiac nitrobolon I z treca. Musze zrobic przerwe zanim wezme shotguna? Shota planuje na luty, ale nie wiem czy moge tak szybko sie za niego brac po nitrobolonie.
 • 0

EXPERTO

EXPERTO
 • Zabanowany(a)
 • PipPipPipPip
 • 14273 postów
 • Pomógł: 5
 • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
 • Płeć:Mężczyzna
 • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
  - Przyroda.
  - Kulturystyka.
  - Sztuki Walki.
  - Forum.
  - Samochody.
 • Staż [miesiące]:od 2003
 • Wzrost [cm]:188
 • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: VPX NO Shotgun
[quote="arczito":1pljpynj]Ladnie rozpisane. Mam kilka pytan. Otoz slyszalem ze do tego przydaloby sie jeszcze kupic jednak kreatyne- to prawda? Tyle kreatyny co juz jest w skladzie nie wystarczy?[/quote]Dokup koniecznie jakąś kreatynę, ja polecam Stroma - starcza na bardzo długo i jest zajebisty.

[quote name='"arczito":1pljpynj]No i mam jeszcze w zestawie na ten miesiac nitrobolon I z treca. Musze zrobic przerwe zanim wezme shotguna? Shota planuje na luty' date=' ale nie wiem czy moge tak szybko sie za niego brac po nitrobolonie.[/quote']Po kreatynie należy zrobić minimum 4 tygodnie przerwy. Ale polecam 6 tygodni.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Czarnuchok
 • Użytkownik
 • Pip
 • 11 postów
 • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VPX NO Shotgun
ja zazwyczaj polecam do no shotguna zwykłą kreatyne ew. jabłczan / ester (ok 200-300 gram) - tania i skuteczna opcja na cykl.

oczywiscie mozna polaczyc z innym stakiem - najlepiej po treningowym (takim jest np. storm , green magnitude, revenge v3 czy Size ON)
 • 0

arczito
 • Użytkownik
 • Pip
 • 18 postów
 • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VPX NO Shotgun
A co Wy na to zebym dolaczyl do Shotguna CM3 z Treca?
Link do tego suplementu ponizej
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ... cts_id/813
Cykl kreatynowy trwa mniej wiecej na 4 tygodnie a skoro Shotguna sie bierze tylko w dni treningowe to wychodzi na to ze starcza na 2 miesiace (przy 16 treningach w miesiacu), czy w takim razie mam kupic tyle kreatyny zeby pokrylo caly cykl shotguna? Skoro Shotgun ma kreatyne w sobie a jednak nalezy do cyklu dolaczyc tez inna kreatyne to moze tak tez jest w przypadku bcaa, glutaminy i innych produktow tam zawartych? Wstepnie chcialem Brac Shotguna tylko z dobra odzywka wysokobialkowa, amino typu Anabolic Amino 5300 z MLO, no teraz jeszcze dolaczam CM3, i chcialem brac jakas dobra glutaminke. Co jeszcze musze dolaczyc do cyklu zeby byl udany i w pelni wykorzystany?
 • 0

arczito
 • Użytkownik
 • Pip
 • 18 postów
 • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VPX NO Shotgun
Wiem juz mniej wiecej co bede chcial teraz kupic.
Odzywka bialkowa NITROPROGEN 2500g (TREC), NO Shotgun (VPX), L-Glutamine Xtreme 200kaps (TREC), Amino Whey System 335 tab (TREC), Anabolic BCAA System 300kaps (TREC), TCM 1100 (OLIMP) lub CM3 (TREC)- poradzcie co lepsze, no i do picia z kreatyna przed treningiem Max Carb 1000g (TREC). Co Wy na taki zestaw?
 • 0

EXPERTO

EXPERTO
 • Zabanowany(a)
 • PipPipPipPip
 • 14273 postów
 • Pomógł: 5
 • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
 • Płeć:Mężczyzna
 • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
  - Przyroda.
  - Kulturystyka.
  - Sztuki Walki.
  - Forum.
  - Samochody.
 • Staż [miesiące]:od 2003
 • Wzrost [cm]:188
 • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: VPX NO Shotgun
arczito nie chcę robić na forum anty reklam ale zastanów się nad firmami odżywek zanim coś kupisz - to tylko moja rada {SMILIES_PATH}/msn-wink.gif

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Sarcev
 • Użytkownik
 • PipPipPipPip
 • 1008 postów
 • Pomógł: 1
6
Neutralna
 • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: VPX NO Shotgun
do shot -gun trec {SMILIES_PATH}/question.gif {SMILIES_PATH}/question.gif {SMILIES_PATH}/question.gif a pasuja do mercedesa drzwi od fiata {SMILIES_PATH}/tongue.gif
 • 0

arczito
 • Użytkownik
 • Pip
 • 18 postów
 • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VPX NO Shotgun
Nie wiem o co Wam chodzi z TREC'kiem... Podobno suplementy tej firmy maja niezle recenzje. Napiszcie czemu tak uwazacie. I co byscie dali jako zamienniki. Od razu mowie ze ten zestaw wyszedl by kolo 600zl. Jesli macie inne propozycje to czekam. NO Shotgun i cala otoczka pod niego. Tak zeby na maxa wykorzystac jego mozliwosci i zrobic konkretny zestaw. Od razu mowie, ze beztluszczowa masa mnie interesuje. Maxymalne podjechanie ale czystego miesnia.
 • 0

EXPERTO

EXPERTO
 • Zabanowany(a)
 • PipPipPipPip
 • 14273 postów
 • Pomógł: 5
 • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
 • Płeć:Mężczyzna
 • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
  - Przyroda.
  - Kulturystyka.
  - Sztuki Walki.
  - Forum.
  - Samochody.
 • Staż [miesiące]:od 2003
 • Wzrost [cm]:188
 • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: VPX NO Shotgun
arczito popatrz Sobie np. na odżywki firm: PVL, BSN, Universal, NutraBolics... Wybierz Sobie coś Sam a my najwyżej sprawdzimy i coś ewentualnie doradzimy. Zapraszam na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - jako użytkownik będziesz miał zniżkę od 5% do 8% w zależności od danej firmy {SMILIES_PATH}/msn-wink.gif

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


arczito
 • Użytkownik
 • Pip
 • 18 postów
 • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VPX NO Shotgun
Napisalem nowy temat. Zerknij i BLAGAM POMOZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • 0Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018