Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dobór sprzętu do 1000PLN


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Alfons
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dobór sprzętu do 1000PLN

Witam. Mam zamiar zrobić swoją piwniczą siłownie i nie wiem jak dobrze dobrać sprzęt do 1000zł...

 

Na siłowni potrzebuje koniecznie:

 

- ławka(płasko,skos górny, wycisk na barki) najlepiej z wbudowanym modlitewnikiem
 
- stojaki
 
- sztanga +170cm, sztanga łamana, 2 hantle
 
- ok. 100kg obciążenia
 
Ogółem chodzi mi o to, żebyście pomogli mi dobrać te "produkty" do 1000zł najlepiej z jednej strony, gdzie nie jest zbyt drogo. Mile widziane obciążenia żeliwne choć wiem, że nie są tanie. Czekam na konkretne propozycje i z góry dziękuję.

Użytkownik Alfons edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

poziomkaaa
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobór sprzętu do 1000PLN

i jak Alfons, udalo Ci sie cos znalezc? ja szukam za podobna kwote wiec nie chce dublowac tematu, udalo ci sie cos kupic?


  • 0

Ania_ABCfitness
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobór sprzętu do 1000PLN

Cześć, myślę, że mogę Wam pomóc :) Jeśli chcecie skompletować domową siłownię w tej cenie to polecam zestawy marki Xylo, szczególnie ten, bo jest najbliżej tego, czego szukacie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Sprzęt jest teraz w promocji za 858 zł, za resztę spokojnie możecie dokupić np. dodatkowe obciążenia. Są też zestawy z mniejszym obciążeniem. Na naszej stronie zamówisz też gryfy i inne dodatkowe sprzęty. Jeśli masz jakieś pytania - chętnie odpowiem!


  • 0

Ekspert sklepu ABCfitness

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


poziomkaaa
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobór sprzętu do 1000PLN

fajny ten zestaw, ale kase chyba bede miec dopiero za jakieś 3 miesiące… a wtedy promocja się już pewnie skończy. jest jakaś możliwość kupienia sprzętu na raty? i ile za dostawe?


  • 0

Ania_ABCfitness
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobór sprzętu do 1000PLN

Tak, jest możliwość zakupu na raty za pośrednictwem Santander Consumer Bank (raty 0%, my nie pobieramy żadnej opłaty za pośrednictwo). Jeśli chodzi o opłaty za dostawę - w przedpłacie zakupy od pewnego progu cenowego wysyłamy za darmo :)


  • 0

Ekspert sklepu ABCfitness

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


poziomkaaa
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobór sprzętu do 1000PLN

super, dzięki za info!


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024