Mam 15 lat i za rok zamierzam chodzić na siłke
Jakie ćwiczenia proponujecie bym się troszkę wzmocnił przed poważnym treningiem ?
Ćwiczenia w wieku 15 lat
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
1 odpowiedź w tym temacie
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Before AfterRzucajcie tu swoje foty przed i po latach treningu |
Galerie zdjęć |
|
|
||
Ile macie lat i ile chcielibyście mieć? |
Przedstaw Się |
|
|
||
1 cykl 20 latka meta plus wino??chce profesjonalnej pomocy:) |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
ćwiczenia mięśni |
Inne sporty |
|
|
||
dla Córki szukam, 5 lat, ursynów, wawa |
KUNG-FU/WUSHU |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Trening klatki- Ponad rok temu
-
Trening brzucha- Ponad rok temu
-
Potrzebuje planu treningowego- Ponad rok temu
-
Trening Początkowy - Redukcja 110Kg- Ponad rok temu
-
Siłownia przy kontuzji- Ponad rok temu
-
Plan treningu 3 dniowego ma masę- Ponad rok temu
-
Trener personalny- Ponad rok temu
-
Pytanie co Do Diety- Ponad rok temu
-
Sześciopak na brzuchu- Ponad rok temu
-
Trening na masę- Ponad rok temu




Ponad rok temu
