Skocz do zawartości


Zdjęcie

Masowanie klatki i rzezbienie ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

absolvent
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Masowanie klatki i rzezbienie ;)
Witam Panowie ;)

Zdaje sobie sprawe z tego ze masowanie i rzezbienie nie idzie ze soba w parze...
Juz wyjasniam o co chodzi:
Mam zamiar zakupic sobie duze opakowanie LipoXPack z TREC'a zeby zgubic troche niepotrzebnego balastu...
Jezeli chodzi o moja budowe to dwie rzeczy mnie denerwuja... male miesnie piersiowe i plaszczyk tluszczowy...
Plan mam taki: kupic male opakowanie Cell Pump'a (450g) i prio na klatke plus dieta jako tako masowa.
Po skonczeniu CP laduje LipoXPack i zrzucam oczywiscie z dieta redukcyjna... produkt TREC'a ma w sobie BCAA I HMB, zastanawiam sie nad dokupieniem ew. BCAA Anabolic system z TREC'a (male opakowanie)- zapobiegawczo...
Moje pytanie do Was brzmi co o tym sadzicie? czy to w ogole przejdzie? pewnie poradzicie bialko albo gainera jak na mase, ale nie mam problemow z przybieraniem wagi... chodzi mi o beztluszczowa mase miesniowa... Jablczan Kreatyny z NO Boosterem i dieta chyba na doladowanie klatki samej powinien starczyc...? aaa wlasnie no i mile widziane opinie o LipoXPack'u cena zachecajaca sklad w sumie tez, opinie slyszalem ze 2 ze produkt jak najbardziej okej, jednakze opinii nigdy za wiele :P

dzieki za wszystkie odpowiedzi pozdrawiam!
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Masowanie klatki i rzezbienie ;)

Zdaje sobie sprawe z tego ze masowanie i rzezbienie nie idzie ze soba w parze...

idzie, ale z trudem- to sie nazywa recomp- poczytaj sobie ;)

LipoXPack z TREC'a

sa lepsze spalacze

jesli chcesz antykataboliki na redukcje to bcaa+glutamina, szkoda kasy na hmb.
  • 0

absolvent
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Masowanie klatki i rzezbienie ;)
pewnie ze sa lepsze :) od dawna nosilem sie z zamiarem kupienia ANIMAL cuts, ale ostatnio podrozaly ;/ a slyszalem calkiem niezle opinie na temat produktu TRECa. W sumie to do zrzucenia mam jakies 3-4kg wiec jak bede mial miesieczna kuracje tym srodkiem powinno sie udac... Bike a co sadzisz o tym zeby kupic mala puszke Cell pumpa wciagnac cwiczac klatke a potem od razu przejsc na LipoXPack? ma to sens? po TCM zrobie sie okraglejszy od wody podskornej, tylko czy ja cos na tym zdążę urosnac?:P ehh ciezkie jest zycie studenta... zeby zarobic na suple pracuje 10h w nocy a w dzien chodze na zajecia... ;) poswiecenie :D
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024