Mam 16 lat , mam 1 roczny staż na siłowni i planuje zacząć brać suplementy ale nie wiem jakie i czy nie jestem na nie za młody , serdecznie pozdrawiam i proszę o pomoc.
W jakim wieku sięgać po suplementy?
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
1 odpowiedź w tym temacie
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Jak przybrać na masie w moim wieku? |
Dieta |
|
|
||
DEKALOG TRENINGUZASADY JAKIMI KIERUJEMY SIE NA SIŁOWNI |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Trening w wieku 13 lat |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Po co, w jakim celu cwiczymy karate czy inne s.w. |
KARATE |
|
|
||
Dieta w wieku 15lat, suplementy czy warto je brac w tym wieku |
Trening dla początkujących |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 2
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Jaki polecacie Pre-workout?- Ponad rok temu
-
Kiedy suplementować białko?- Ponad rok temu
-
Kreatyna - którą wybrać?- Ponad rok temu
-
Co po kreatynie?- Ponad rok temu
-
Informacje na temat BCAA- Ponad rok temu
-
Ranking białek?- Ponad rok temu
-
Dobór odpowiedniego białka- Ponad rok temu
-
Siła oraz rzeźba- Ponad rok temu
-
Suplementy dla 30-latka- Ponad rok temu
-
Jaki spalacz tłuszczu polecacie ?- Ponad rok temu




Ponad rok temu
