Chodzi o to, jak mam zacząć ćwiczyć, gdy nigdy nie miałem z ćwiczeniami żadnych starć itp.
Mam 14 lat i chciałbym zacząć ćwiczyć, żeby wyglądać jak Jeff Seid
Użytkownik Kio edytował ten post Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Chodzi o to, jak mam zacząć ćwiczyć, gdy nigdy nie miałem z ćwiczeniami żadnych starć itp.
Mam 14 lat i chciałbym zacząć ćwiczyć, żeby wyglądać jak Jeff Seid
Użytkownik Kio edytował ten post Ponad rok temu
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Trening a zawał serca |
Inne sporty |
|
|
||
treningi w wakacje -Krakow |
KARATE |
|
|
||
komentarze do tematu "Trening w Japonii" |
AIKIDO |
|
|
||
Ocena planu treningowego |
Street Workout i Kalistenika |
|
|
||
Trening cardio. Odchudzanie z uśmiechem na ustach |
Odchudzanie |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu