Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odżywki na masę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

PawelRafal
  • Pytanie
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Odżywki na masę

jakie mógłbym kupić dożywki/suplementy na dobry/szybki porost mięśni ? 185 91kg 17 lat


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki na masę

Na początek zacznijmy od tego jaki masz obwód w klacie, a jaki w pasie ? Nie jesteś przypadkiem nieco otłuszczony ?

 

Jeśli masz tendencję do łapania tłuszczu, to koncentrat lub izolat białka serwatkowego, w ostateczności odżywka typu bulk.

Jeśli nie masz tendencji do łapania tłuszczu, to albo odżywka typu gainer (węglowodanowo-białkowa) albo bulk.


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

konikpolny
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki na masę

A czy somatodrol jest skuteczny? Mam 187cm i waże aż wstyd się przyznać 78kg. Jestem chudy :/ Ten suplement ma skrajnie różne opinie. Czy ktoś wie jak jest naprawdę? 


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki na masę

konikpolny - wysłałem Ci prywatną wiadomość, odczytaj ją.

 

 

Somatodrol - jego skład to głównie AAKG, guarana, beta-alanina, witamina b12 - nie ma szans, żeby taki suplement podziałał na wzrost poziomu hormonu wzrostu, czy testosteronu w organiźmie.
Co do hormonu wzrostu i preparatów mających go podnosić:

"Preparaty zwiększające poziom hormonu wzrostu tzw. boostery HGH. Zapomnij od razu, jedyne co zwiększa ilość poziomu hormonu wzrostu to piekielnie drogie i niebezpieczne dla zdrowia HGH (za grube tysiące złotych!) Żaden suplement nie ma żadnego wpływu na poziom hormonu wzrostu w organizmie,"

za: forum Body-Factory; artykuły użytkownika _Knife_


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

Whitelionn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 3
10
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki na masę

Jumbo, 2 porcje dziennie i masa skoczy jak głupia:) Zależy też jakiej jakości chcesz tą masę:) Dobra micha to podstawa. Nie da się zdobyć szybko czystej masy, potrzeba czasu. Zwiększ zapotrzebowanie kaloryczne najpierw o 500 kcal i jak będziesz za wolno tył, to zwiększ ilość kcal. Skup się na treningu i diecie. a odżywki mają tylko uzupełnić to co zjadasz, np. jak brakuje Ci kcal to wypijasz po treningu tego Jumbo co wspomniałem i już ponad 300 kcal więcej.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki na masę

Najlepszą odżywką na masę jest dieta wykorzystująca nadwyżkę kaloryczną. Dzięki zwiększonej liczbie kalorii w łatwiejszy i korzystniejszy dla naszego organizmu sposób będziemy przyswajać niezbędne do rozwoju naszej muskulatury składniki odżywcze.

 

Gainery to tak naprawdę duża dawka węglowodanów i białka, którą w łatwy sposób można uzupełnić z pomocą diety. Suplementy diety w tej kwestii, są ostatecznością i stosujemy je tylko wtedy gdy jedzenie jest niewystarczające do wzrostu masy.


  • 1

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024