Skocz do zawartości


Zdjęcie

Waga...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Cassiopeja
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Waga...

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Postanowiłam napisać tu, ponieważ mam malutki problem. Bowiem "trenowałam" 2 lata sztuki walki w tym czasie ciało jako tako się drobnymi krokami kreowało a wymarzone kilogramy spadały ( w powolnym tempie ale jednak). W chwili obecnej pracuję za granicą i treningi musiałam odstawić na boczny tor. Biegałam już po wielu dietetykach by zjechać i po jakimś czasie wracał efekt jojo.. Chwilę jest zaparcie na ćwiczenia i dietę a po chwili po prostu ucieka i się poddaje. Więc moje pytania brzmią jak ustalić sobie dietę do pracy? jak bardziej zmotywować się do ćwiczeń? kiedy po całym dniu pracy się szczerze nie chce.. 

Każda jakakolwiek chęć pomocy będzie dla mnie ważna. Więcej info pod PW :)

Pozdrawiam Cass.


  • 0

Olosek
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2749 postów
  • Pomógł: 76
233
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Piłka nożna, kolarstwo, dietetyka, technologia
  • Staż [miesiące]:od września 2013
  • Wzrost [cm]:185
  • Wyciskanie [kg]:130(zima 2014/15)
  • Martwy ciąg [kg]:195 (zima 2015/2016)
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Waga...

Witaj :) 

 

Jeśli chodzi o trening to najlepszą motywacją np. dla mnie jest to, że kiedy nie pójdę na siłownię to zawsze wracam stamtąd z bananem na twarzy, oczywiście przede wszystkim lustro, efekty widoczne, do wszystkiego trzeba cierpliwości, ale pamiętaj, że jak zrobisz już jeden krok, to następny będzie łatwiejszy, kolejny to tylko błahostka. Z dnia na dzień endorfiny emanujące od Ciebie będą wprowadzać w świetny humor nie tylko Ciebie, ale i ludzi którymi się otaczasz, bo to jest nieuniknione. Poczytaj sobie nasze forum, jest tutaj wiele osób, które na początku nie były przekonane co do ćwiczeń, brakowało im motywacji. A teraz właśnie oni są motywacją dla innych, zwykli ludzie, którzy wzięli się za siebie, jedni wcześniej, drudzy później, ale tu nie chodzi o czas. Chodzi o podjęcie słusznej decyzji, dla siebie. Robisz to tylko i wyłącznie dla siebie, dla zdrowia, dla poprawy nastroju, poprawy życia, formy, czucia się pewniejszą siebie. Jeśli się na to zdecydujesz, na pewno nie będziesz żałować tej decyzji, tego możesz być pewna ;)

 

Pozdrawiam !


  • 0

ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA: DZIENNIK TRENINGOWY OLOSEK 

 

W RAZIE PYTAŃ, PORAD ZAPRASZAM NA PRIV

 

POZDRAWIAM




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024