Skocz do zawartości


Zdjęcie

Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

xLukaSx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sin City

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
Tak to jest to samo {SMILIES_PATH}/smile.gif My już mamy te nowe opakowania bo stare miały naklejki. Dzisiaj miałem pierwszy zastrzyk, jak skończe sesje to napisze o efektach {SMILIES_PATH}/biggrin.gif
  • 0
Doping to potęga!!!

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
ile biezesz? ja 20 potem przechodze na inne
  • 0

xLukaSx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sin City

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
Na razie kupiłem 10ml i jak zobacze że dobrze wchodzi to dokupie drugie tyle {SMILIES_PATH}/smile.gif A Ty już skończyłeś sesje czy zaczynasz?
  • 0
Doping to potęga!!!

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
za tydz zaczynam 2szoty na tydz pon i czw + winko tabsy 30mg/dz
  • 0

xLukaSx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sin City

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
Heh...ja tak samo pt i pn do tego tez winko Stanozolol 100tab.
  • 0
Doping to potęga!!!

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
{SMILIES_PATH}/msn-wink.gif to czekamy ,Heh...ja tak samo pt i pn do tego tez winko Stanozolol 100tab.

skad wzieles taki cykl?kumpel bral i rewelacja
  • 0

xLukaSx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sin City

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
hehe... {SMILIES_PATH}/biggrin.gif Własnie kolega też tak brał i efekty zajebiste były {SMILIES_PATH}/smile.gif
  • 0
Doping to potęga!!!

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
Mam jeszcze REAL NANDROLONE DECANOATE 2ml - VILA (deca grecka) i REAL STANOZOLOL USP XXIV 100 tab. (winko)

Wstaw zdjecie Deca Norma Real, dwa dni temu widzialem moze 10 fakow !! Z checia zobacze jak wyglada oryginal! {SMILIES_PATH}/biggrin_p.gif

xLukaSx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sin City

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
Ok to wrzucę tylko z tym że zdjęcia będą z telefonu robione bo na cyfrówkę mam szlaban :-P
  • 0
Doping to potęga!!!

xLukaSx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sin City

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
Więc...
Jest to Nandrolone Decanoate Norma (2ml) - Grecka |REAL|

[zdjęcia niewyraźne bo robione z koma:/ Ale to co nie wyraźne to ze skanowałem:)]

Po czym poznać REAL:
Są to nowe holograficzne naklejki (które trudno jest podrobić), o zaokrąglonych bokach. Guma, która zabezpiecza przed wylaniem się płynu jest zakryta wieczkiem, które jest przyspawane w dwóch punktach do obrzeży ampułki. Na ampułce jest wydrukowany na czerwono napis NORMA HELLAS S.A. Zawartość gęsta koloru jasno-żółtego. Pudełko jakie było takie jest.

Załączone pliki


  • 0
Doping to potęga!!!

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
Po czym poznać REAL:
Są to nowe holograficzne naklejki (które trudno jest podrobić), o zaokrąglonych bokach. Guma, która zabezpiecza przed wylaniem się płynu jest zakryta wieczkiem, które jest przyspawane w dwóch punktach do obrzeży ampułki. Na ampułce jest wydrukowany na czerwono napis NORMA HELLAS S.A. Zawartość gęsta koloru jasno-żółtego. Pudełko jakie było takie jest.


Dawno sie tak nie usmialem {SMILIES_PATH}/biggrin.gif {SMILIES_PATH}/biggrin.gif {SMILIES_PATH}/biggrin.gif po czym poznac Real {SMILIES_PATH}/biggrin.gif {SMILIES_PATH}/biggrin.gif {SMILIES_PATH}/biggrin.gif hologramy trudno podrobic {SMILIES_PATH}/biggrin.gif {SMILIES_PATH}/biggrin.gif {SMILIES_PATH}/biggrin.gif jest to olbrzymi koszt okolo 5gr za sztuke {SMILIES_PATH}/excl.gif Mam pytanko na pudelku sa wybite numery ( bardzo krzywe chyba dzieci z ChRL nie dostaly obiadu i raczki im sie trzesly ) ...0607032 / 07 2008 {SMILIES_PATH}/excl.gif Nastepna sprawa dlaczego odstep napisow na pudelku ( OILY INJ. SOLUTION) jest nie rowny {SMILIES_PATH}/question.gif z prawej strony duzy odstep a z lewej prawie wchodzi na scianke {SMILIES_PATH}/question.gif Wiesz jak latwo podwazyc "przyspawane" wieczko i wyciagnac zawartosc kwestia 2 minut! Chciales zablysnac ale Twoja wypowiedz moze komus zrobic krzywde {SMILIES_PATH}/excl.gif Jezeli chcesz sie wypowiadac na temat real/fake ( {SMILIES_PATH}/excl.gif to nie sa cukierki {SMILIES_PATH}/excl.gif ) to przedstaw dwa produkty i opisz roznice {SMILIES_PATH}/excl.gif W sezonie letnim (moj znajomy leci do Grecji na wakacje) bede mial Nandrolone Norma oryginal oczywiscie wstawie fotke . PS widze ze masz mala wiedze na w/w tamaty wiec najpierw wstaw fotke a napewno dostaniesz pare odpowiedzi.

xLukaSx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sin City

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
Heh...zabłysnąć? Widzę że z ciebie wielki znawca jest. Jak jesteś taki mądry to sam wstaw, a nie się wymądrzasz. Fake widziałem ale nie mam. I nie mów że to fake bo nie wiesz jak działa. A co do wieczka jak je podarzysz to widać ingerencje drugiej osoby. Haha?gdybym miał małą wiedze to bym tego nie wstawiał. Jakoś sam to brałem i byłem z tego zadowolony. Jak wcześniej pisałeś to widziałeś z 10 faków, to wstaw to chętnie zobaczę. Ok, niech przywozi z Grecji...hahaha...
I jak nie wiesz czy to Fake czy REAL to nie pisz i nie udawaj wielkiego znawcy bo się niedobrze robi...
podro... {SMILIES_PATH}/msn-wink.gif
  • 0
Doping to potęga!!!

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
Masz racje jestem slaby w tej dziedzinie {SMILIES_PATH}/sad.gif Czytalem poprzednie twoje wypowiedzi "Chcem zrobić taki cykl: Testoviron 10ml + Testosteron Prolongatum 10ml. Czy to jest dobry cykl czy nie?", "Testabol - Podobno jest to mieszanka deki i teścia" oraz "Firam IP nie jest zła, TRENBOLONE HEXAHYDROBENZYL CARBONATE USP XXIV jest dosyć dobry. Ma wysokie stężenie 10ml/1000mg, nie jest aż tak drogi 140 zł:D, jak na razie nie ma w obrocie podróbek" odrazu stwierdzilem ze jestes Guru dopingu. Jeszcze raz wielkie PRZEPRASZAM {SMILIES_PATH}/biggrin_p.gif

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
{SMILIES_PATH}/excl.gif 100% ORYGINAL NANDROLONE DECANOATE NORMA HELLAS SA {SMILIES_PATH}/excl.gif

Załączone pliki

  • Załączony plik  123.jpg   105,95 KB   154 Ilość pobrań


MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
Zasiegłem informacji z innego foum poniewaz nie posiadam Deci Norma

"Mam Problem Mam 10 Ampulek Decki Greckiej 8 z nich jest do 2009 a 2 z nich do 2008 te do 2009 maja inny kolor cieczy jasny a tamte z 2008 maja kolor bardziej zulty ampulki tez troszke sie ruznia i na zdjeciu widac ze tej zultej jest troche wiecej czy moga byc podrabiane albo ktura moze byc fake ?? Koleszka mowil ze dal by sobie glowe urwac ze sa orginalne czyzby ??????Help"


Porownajcie np naklejki przyklejone na pudelku ( wazne brak ceny w Euro )

Załączone pliki

  • Załączony plik  sb.asp.jpg   41,47 KB   153 Ilość pobrań


xLukaSx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sin City

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
I co moja niby fake??? Buahaha..Co do napisów "...0607032 / 07 2008" to na tej stronie
: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ... 18815.html
są dokładniejsz obrazki i napisy również są krzywo drukowane, a mimo tego jest REAL {SMILIES_PATH}/excl.gif

A co do napisu żekomo nierównego (OILY INJ. SOLUTION)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
na tej stronce również jest REAL a napis też jest nierówny.

Więc proszę Ciebie nie pisz ze to jest Fake jak tego na oczy nie widziałeś.

P.S.

Wiesz jak latwo podwazyc "przyspawane" wieczko i wyciagnac zawartosc kwestia 2 minut!

To gratuluję!!! Musisz być prawdziwym Hudinim żeby podwarzyć wieczko i wyciągnąć płyn i to w 2 min {SMILIES_PATH}/biggrin_p.gif Żal jak takie bzdury piszesz {SMILIES_PATH}/excl.gif Może i masz wiedzę, ale co do tej Deci to nieee {SMILIES_PATH}/kwasny.gif
P.S.
A tak w ogóle to się marnujesz na tym forum. Powinieneś być detektywem {SMILIES_PATH}/biggrin.gif

Załączone pliki


  • 0
Doping to potęga!!!

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
Klopot jest taki ze ty masz problemy z czytaniem {SMILIES_PATH}/sad.gif przeczytaj moja poprzednia wypowiedz i zobacz czym sie rozni naklejka na twoim pudelku a oryginalem). Nigdzie nie pisalem ze jest fake ( znowu klopoty z jezykiem polskim ). Moze to underground {SMILIES_PATH}/question.gif Piszesz jak poznac oryginal ( po hologramie ) gdzie wszystkie podrobki BD/Zambon juz maja od lat "lewy" hologram. Wstawiasz zdjecia z innych forum i sie podniecasz. Masz szlaban na cyfowke ( pewnie wrociles do domu po 22:00 {SMILIES_PATH}/biggrin.gif ) i nie czytasz regulaminu - wiek 21 lat (niech będzie to chociaż 18). Chyba ze rodzice daja Tobie szlaban w wieku powyzej 21 lat {SMILIES_PATH}/biggrin_p.gif Branie sterydow w mlodym wieku wywoluje agresje jestes tego przykladem {SMILIES_PATH}/excl.gif Zgadza sie jestem dedektywem i wymieniam sie informacjami z wieloma osobami. Wydaje mi sie ze jest to zaleta a nie wade ale ty masz inny punkt widzenia. Ty rowniez wyslaes mi zapytanie o real/fake Testovironu {SMILIES_PATH}/excl.gif Ja rowniez lapie sie na fake ktore sa perfekcyjnie wykonane i zawsze konsultuje zakupiony towar {SMILIES_PATH}/excl.gif {SMILIES_PATH}/excl.gif {SMILIES_PATH}/excl.gif . Zamiast sie unosisc mogles dyskutowac i wiedzialbys na czym stoisz. {SMILIES_PATH}/excl.gif BEZ ODBIORU {SMILIES_PATH}/excl.gif

elemis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
Mimo iż, nie znam sie na sterydach to według mnie bardziej rzeczowo i przekonywująco pisze MaC406 {SMILIES_PATH}/smile.gif Widac, ze posiada sporą wiedze {SMILIES_PATH}/msn-wink.gif
  • 0

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd

Mimo iż' date=' nie znam sie na sterydach to według mnie bardziej rzeczowo i przekonywująco pisze MaC406 [img']{SMILIES_PATH}/smile.gif[/img] Widac, ze posiada sporą wiedze {SMILIES_PATH}/msn-wink.gif

wkoncu jest tu modem {SMILIES_PATH}/excl.gif
  • 0

xLukaSx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sin City

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
Co ty możesz o mnie wiedzieć...podniecanie się sterydami zostawiam tobie...
pozdro
  • 0
Doping to potęga!!!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024