Skocz do zawartości


Zdjęcie

METANABOL (META) Brać Czy nie ....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_artex.itf
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

METANABOL (META) Brać Czy nie ....
Waże 64 kg i mam 185cm wzrostu, troche ćwicze na siłowni i niejestem zbyt zadowolony z swoich efektów. Kiedyś kumpel powiedział mi że przy mojej masie to żadne odżywki nie wchodzą w gre, Jedyną deską ratunku mogą być sterydy ... jakie jest wasze zdanie na ten temat :/ ....???????? :?:
  • 0

budo_slim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: METANABOL (META) Brać Czy nie ....
zabierz sie chlopaku za porzadna diete , za porzadne jedzenie , a nie chleb z ketchupem jesz na sniadanie i kolacje ;] to ci sterydy nie beda potrzebne ;] i zmien trening jesli nie widzisz efektow , tylko dlaczego odrazu sterydy ? przeciez to nie jest ostatnia deska ratunku ....
  • 0

budo_lauferr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: METANABOL (META) Brać Czy nie ....
Slim, jak ktos ma taki metabolizm ze nie tyje to nawet od wpierdzielania 6 kebabow dziennie nie dostanie ani grama. Sprawdzilem na wlasnym przykladzie.

A Ty ARTEX sobie ta mete z glowy wybij, silownia nie daje efektow na drugi dzien...
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: METANABOL (META) Brać Czy nie ....

. Kiedyś kumpel powiedział mi że przy mojej masie to żadne odżywki nie wchodzą w gre, Jedyną deską ratunku mogą być sterydy

"Kiedyś" tak? Znaczy jak byliście szczylami i on już wtedy miał kompetancje by to orzec? Tak na pewno miał racje, bo z pewnością był specjalistą od oceniania cudzych predyspozycji do zrobienia masy :lol: kopnij go w dupe.

A który z was wpadł na genialny pomysł z tym metanabolem, coś o nim napisał w tytule? Tiaa... genialny specyfik, na pewno da Ci wysokiej jakości, gęste, zmasowane mięśnie, nienaruszoną wątrobę, nie będziesz miał syfów na skórze i podobnych atrakcji :wink:

Posłuchaj starszych i daj sobie spokój z tym szajsem i z każdym innym, w dłuższym okresie niczego dobrego Ci nie przyniosą.
Poducz się co nieco na temat diety, treningu i suplementacji, poćwicz parę lat i zobaczysz, będzie git.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: METANABOL (META) Brać Czy nie ....
Nie.

Resztę napisali koledzy powyżej.
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: METANABOL (META) Brać Czy nie ....
poczytaj... [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

generalnie przewertuje całą stronę od deski do deski
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: METANABOL (META) Brać Czy nie ....

Nie.
Resztę napisali koledzy powyżej.

Tobie to by się akurat przydały jakieś sterydy. ;)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: METANABOL (META) Brać Czy nie ....
z pelnym szacunkiem Twoj kolega to idiota...
jaki masz staz na silowni ze za koks chcesz sie brac??
reszta jak wyzej :)
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: METANABOL (META) Brać Czy nie ....

Waże 64 kg i mam 185cm wzrostu, troche ćwicze na siłowni i niejestem zbyt zadowolony z swoich efektów. Kiedyś kumpel powiedział mi że przy mojej masie to żadne odżywki nie wchodzą w gre, Jedyną deską ratunku mogą być sterydy ... jakie jest wasze zdanie na ten temat :/ ....???????? :?:


ja w Twoim wieku wazylem 58 przy 178 cm wzrostu
nie nabierzesz masy z dnia na dzien ( w bicepsie mialem 23 cm O_o )
zbudowanie ZDROWEJ i umiesnionej sylwetki to w Twoim przypadku kwestia
przynajmniej 2 lat jak na moje oko :-)

a brak efektow na silce to pewnie ponizsze czynniki :
- zbyt ciezki trening ( wiekszosc osob cwiczy zupelnie bezmyslnie, bez planu, szybko doprowadzajac do przemeczenie sie )
- zle odzywianie sie ( nie wystarczy jesc duzo, trzeba jeszcze jesc potrawy wartosciowe )
- zbyt malo wypoczynku lub zbyt duza aktywnosc fizyczna poza silownia

napisz co robisz w ciagu tygodnia, a moze bedziemy mogli Ci pomoc
ukladajac jakis sensowny plan treningowy

o metce lepiej zapomnij
ja tego gowna bym nie tknal nawet jakby mi za to placili
  • 0

budo_artex.itf
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: METANABOL (META) Brać Czy nie ....
Chyba źle mnie zrozumieliście. Nie chodzi mi o zdobycie z dnia na dzień niewiadomo jak wysokiej masy. Moim celem miał być miesięczny CYKL brania regularnie mety systemem piramidalnym i przybranie na masie mięśniowej MAX. >>5 Kg tak aby zdobyć mniej więcej odpowiednią wagę do mojego wzrostu ... a na prawdę nie raz próbowałem przybrać na sucho i NIC :/ - stąd komentarz kolegi że na moją masę to tylko koksy .... aaacha a drugą sprawą o którą chciałem zapytać to - Ile z was wypowiadających się pod tym tematem odczuło na własnej skórze niekonsekwęcje brania METY bo głównie na opiniach takich osób mi zależy J ...a co do śpiewek teoretycznych z różnych Stron na temat szkodliwości koksów -Znam na Pamięć więc nie musicie mi powtarzać J
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: METANABOL (META) Brać Czy nie ....
Pierdol to dobrze ci radze . W dziedzinie siłki naprawde sporo można osiągnąć bez sterydów.
Tylko musisz dobry trening i i dieta . Ja mam 13-14 miesiecy stazu treningowego (solidnego) i ludzie mi mowia ze jestem koks a na siłce sie pytają co wpierdalam ze juz przeganiam tych co zaczynali przedemna pakować :P a ja na sucho jade i za to gowno sie nie łapie .
A tak wogole to zeby wogole brać koksy to do tego potrzebna jest naprawde bardzo duza wiedza bo inaczej to tylko zniszczysz sobie zdrowie a pozniej i tak gowno ci z tego zostanie.
Jak sie jeszcze masz jakies wątpliwosci to poczytaj sobie o skutkach ubocznych sterydow miłej lektury :)
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: METANABOL (META) Brać Czy nie ....
A wiesz jak szybko potem ta masa się ulotni? Nabierzesz parę kg byle jakich mięśni, po których niedługo potem nie będzie śladu. To własnie IMHO ostatecznie przesądza o bezsensie tego przedsiębwzięcia.

Mety nigdy nie brałem, jeszcze na głowę nie upadłem. Skoro KAŻDY dłużej trenujący z którym rozmawiałem mi ją odradzał i mówił, że to najgorsze gówno na rynku to jest to dla mnie wystarczający powód. Są lepsze rzeczy, droższe, choć również nie obojętne dla zdrowia, ale dające to o czym biorąc metkę możesz zapomnieć.
A z resztą rób jak chcesz, twój cyrk i twoje małpy.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: METANABOL (META) Brać Czy nie ....
bierzesz oslonki i do tego cos na regeneracje...witaminy, omega 3, cynk, duze ilosci magnezu i skotkow ubocznych jako takich nie powinienes odczuc...
jesli masz zamiar brac mete to musisz miec bardzo dobra diete, uwazaj zeby Cie nie "zalalo", miej cos w pogotowiu na gino, i nie baw sie w piramidki przy takiej wadze wystarcza 2 tabletki przez max 30 dni.
polecil bym Ci pewne sportowe forum dyskusyjne, tam pomoga Ci napewno lepiej...
mimo tego co napisalem odradzam Ci branie koksu bo to jednak niszczy zdrowie i uzaleznia, tyle na ten temat :)
pozdr
  • 0

budo_stivenos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: METANABOL (META) Brać Czy nie ....
podaj plan treningowy
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: METANABOL (META) Brać Czy nie ....
pewnie ACT %-)
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: METANABOL (META) Brać Czy nie ....
jak myslisz o sterydach to zadnych tabletek
tylko dobre zastzyki+oslonki i nawet korwa nie probuj tego brac bez kosultacji z lekazem
bo nie masz pojecia o stanie twojej watroby,nerkach i sercu

a teraz najwazniejsze
uzywanie sterydow rekreacyjnie to idiotyz
jezeli bysmy mowili o zawodowym sporcie to inna sprawa,wtedy byn nie ocenial
(sam sie zaglebialem w temat jakis czas temu zeby pomoc ziomkowi co pzechodzil na zawodostwo)

szczera rada od serca
daj sobie 6 miechow na czysto
ale ZROB TO PROFESJONALNIE
zapisz sobie swoje gabaryty w tej chwili(i zapisuj nowe co 3-4 tygodnie)
zrob sobie zdjecie swojej sylwetki i rob kolejne co jakies 3-4 tygodnie

ustal sobie konkretny plan treningowy
nie wiem moze s.o.s ci pomoze walnij z nim na priva to moze ci gosc pomoze z ustaleniem dlugoplanowego systemu

to samo z dieta
(zaplanuj ja sobie konkretnie) to tylko 6 miechow jak nie zobaczysz wynikow zadowalajacych to nikt cie nie bedzie powstzymywal pzed braniem koksu

tylko pamietaj o tym ze nawet jak sie wezmiesz za doping to zrob to z glowa(oslonki lekaz,wysokiej jakosci sterydy-i uwazaj na podrobki sterydow albo sterydy z niewiadomych zrodel bo naprawde sobie wyglad mozesz spierdolic na zawsze-szczegolnie twaz i plecy :twisted: )

ale radze sprobowac metody na czysto ale z glowa na poczatek
  • 0

budo_budo_boy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: METANABOL (META) Brać Czy nie ....

- Ile z was wypowiadających się pod tym tematem odczuło na własnej skórze niekonsekwęcje brania METY bo głównie na opiniach takich osób mi zależy J ...a co do śpiewek teoretycznych z różnych Stron na temat szkodliwości koksów -Znam na Pamięć więc nie musicie mi powtarzać J

Na przykład ja :oops: Fakt ze tylko kilka dni... I powiem tyle, ze wątroba po kilku dniach tak mnie nap***, ze potem przez kilka miesięcy nie mogłem się napić alkoholu, ani zjeść cokolwiek ostrego czy tłustego, bo kłucie w wątrobie dawało znać, ze ona ma już dość...
A co do cudownie wyrobionej masy: to wystarczyły dwa treningi kicka i cała w tes sposób cudownie nabyta masa wypłynęła ze mnie wraz z potokami potu :X
Na pamiątkę pozostał mi wstyd i świdomość głupoty oraz kilka rozstępów :X
Też mi koledzy na siłowni doradzili jak w magiczny sposób zwiększyć efektywność treningów na siłowni :X
P***ol takie rady zdrowie masz tylko jedno 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024