Czy branie białka lub kreatyny bez diety da jakieś efekty? Jeżeli tak to co lepsze? Białko czy kreatyna? Dodam że chcę zbudować duże mięśnie
Czy branie białka lub kreatyny bez diety da jakieś efekty?
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
1 odpowiedź w tym temacie
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Prasa, gazety, magazyny co czytacie ??? |
BJJ, LUTA LIVRE, SAMBO |
|
|
||
czy bedzie 17 kwietnia trening jakis w LGT? |
BJJ, LUTA LIVRE, SAMBO |
|
|
||
Czy zdażyło wam się.....(Pewnie już było) |
CROSS-BUDO |
|
|
||
pytanie nt. kreatyny (PART II :]) |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
Czym są a czym nie są tzw.: "zakwasy" |
Inne sporty |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Żle trenujesz biceps a potem zastanawiasz się czego nie rosnie?- Ponad rok temu
-
Początki- Ponad rok temu
-
Trening, ćwiczenia, brzuch :)- Ponad rok temu
-
Motywacja,skuteczne i intensywne ćwiczenia- Ponad rok temu
-
Trening siłowy- Ponad rok temu
-
Dobry plan- Ponad rok temu
-
Plan- Ponad rok temu
-
Wzrost Mięśni- Ponad rok temu
-
Tłuszcz na brzuchu i koścista klatka- Ponad rok temu
-
jak zdobyć masę?- Ponad rok temu



Ponad rok temu
