Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Wieszaci
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta

Witam, od dosyć krótkiego czasu chodzę na siłownię, dosyć długo interesowały mnie sporty, z doborem odpowiedniego treningu nie mam problemu - jedynym moim minusem jest dietetyka. Chciałbym ułożyć sobie dietę bym powoli przybierał na masie, obecnie ważę 69 kilo przy 185cm wzrostu - mam szesnaście lat. Ze względu na sytuację ze szkołą chciałbym prowadzić dietę ' jedz co chcesz, kiedy chcesz ' oczywiście zdrowo, czy mógłbym prosić o pomoc rozpisaniu ile kalorii, białek itp dziennie spożywał? Trenuję trzy razy w tygodniu, dość intensywnie


  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta

Witaj

 

Potrzebujesz diety z nadwyżka kaloryczną.

 

Musisz wyliczyć zapotrzebowanie i dodać do tego 300 kcal (najlepiej policzyć przez wzór na drugiej stronie jaki podał Grammatikk)

 

Zapotrzebowanie Kaloryczne


  • 1

TKWM


UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta

Witam, od dosyć krótkiego czasu chodzę na siłownię, dosyć długo interesowały mnie sporty, z doborem odpowiedniego treningu nie mam problemu - jedynym moim minusem jest dietetyka. Chciałbym ułożyć sobie dietę bym powoli przybierał na masie, obecnie ważę 69 kilo przy 185cm wzrostu - mam szesnaście lat. Ze względu na sytuację ze szkołą chciałbym prowadzić dietę ' jedz co chcesz, kiedy chcesz ' oczywiście zdrowo, czy mógłbym prosić o pomoc rozpisaniu ile kalorii, białek itp dziennie spożywał? Trenuję trzy razy w tygodniu, dość intensywnie

Jak się aktualnie odżywiasz ?? Proponuję na początek dostosować się do planu z uwzględnieniem 5 pełnowartościowych posiłków bogatych w b/t/w i witaminy. 




Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


Wieszaci
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta

Jak się aktualnie odżywiasz ?? Proponuję na początek dostosować się do planu z uwzględnieniem 5 pełnowartościowych posiłków bogatych w b/t/w i witaminy. 

 

Obecnie jadłem co mi wpadło pod rękę, przyszła pora to zmienić :/

 

 

Witaj

 

Potrzebujesz diety z nadwyżka kaloryczną.

 

Musisz wyliczyć zapotrzebowanie i dodać do tego 300 kcal (najlepiej policzyć przez wzór na drugiej stronie jaki podał Grammatikk)

 

Zapotrzebowanie Kaloryczne

 

Wychodzi mi prawie 3784 kcal, nie jest to za dużo? Skończy się to, że będę musiał w toalecie spożywać posiłki :D 


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta

Niekoniecznie bo wcale nie trzeba jeść 7x dziennie aby budować masę. Minimum to 4 a optimum to 5 lub 6. Dostosujesz ilość do swoich możliwości. To dieta ma być dla nas a nie my dla diety choć pewnych rzeczy trzeba się trzymać ;)

 

Nasz wzór jest stosunkowo szczegółowy choć tak naprawdę pierwsze 2 tygodnie to sprawdzian czy trzeba kalorii dodać czy odjąć od wyniku który nam wyjdzie.


Mateusz Pawlak ;)


Wieszaci
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta

Niekoniecznie bo wcale nie trzeba jeść 7x dziennie aby budować masę. Minimum to 4 a optimum to 5 lub 6. Dostosujesz ilość do swoich możliwości. To dieta ma być dla nas a nie my dla diety choć pewnych rzeczy trzeba się trzymać ;)

 

Nasz wzór jest stosunkowo szczegółowy choć tak naprawdę pierwsze 2 tygodnie to sprawdzian czy trzeba kalorii dodać czy odjąć od wyniku który nam wyjdzie.

 

Sprawdzę przez te dwa tygodnie spożywanie 3700Kcal dziennie i zobaczę wyniki, dziękuję za pomoc :) 


  • 0

Wieszaci
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta

W sumie mam jeszcze jedno pytanie! Macie może jakiś dostęp do ciekawego ' dziennika posiłków ' ?


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta

Nie podajemy linków do konkurencji dlatego muszę odpowiedzieć że nie :)


Mateusz Pawlak ;)




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024