Skocz do zawartości


Zdjęcie

Redukcja pytania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Wolfik
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Redukcja pytania
Siemka. Mam pytanie. Jestem już ponad 4 miesiące na redukcji, została mi już tylko nieduża oponka do spalenia. Nic nie zmieniałem w diecie od początku. Treningi to siłownia 3x w tygodniu planem FBW, reszta dni to tabata. Nie za mało aerobów, tabata jest w sumie dość intensywna? Czasami, ale to rzadko zdarza mi się zrobić zwykłe 30 min cardio. Postarać się zrobić tak że np. po siłowni tabata a w dni nt aeroby 30 min lub jakieś interwały czy starczy ta tabata? Ostatnio zauważyłem zastój. W diecie mam ok 220g ww, 180g białka i 50g tłuszczy.

Jak czytałem o sposobach na zastój podczas redukcji znalazłem taką metodę która podobna bardzo dobrze działa. Polega na zwiększeniu w znacznym stopniu węglowodanów przez 3 dni a następnie przez 3 dni praktycznie 0 ww. Co o tym sądzicie? Czy lepiej zrobić to 3 dniowe ładowanie i wrócić do normalnej diety?
  • 0

Mateusz95
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1958 postów
  • Pomógł: 38
181
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Podkarpacie.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport !
  • Staż [miesiące]:od września 2013r.
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja pytania

Trzy dni troszkę długo :D

Zrób reefed day, ale tylko jeden dzień i później wróć na te same kalorie, a jak nie to utnij ze 100 kcal :D


  • 0

Wolfik
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja pytania
Jestem już na 3 dniu ładowania i potem chyba zrobię te 3 dni bez ww. Nie mam z czego uciąć bo i tak mam tylko 2000 kcal. Myślę że błąd w mojej redukcji polegał na tym ze od początku miałem tylko 2000 kcal. Lepiej chyba byłoby uciąć stopniowo wtedy zastój pojawił by się później. Mam rację? A co robić odnośnie tabaty i aerobik?
  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja pytania

Masz rację. Ucięcie do minimum kaloryki na starcie to najgorsza z opcji. Zrób raz na 10 dni refeed day czyli jesz np 20% więcej niż wynosi Twoje zapotrzebowanie kaloryczne. To będzie najlepsza opcja skoro ucinać nie ma z czego.


Mateusz Pawlak ;)




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024