Mam 16 lat i 1,5 roku ćwiczenia na siłownia na sucho. Jestem ektomorfik i chcialbym przybrać na masie co polecacie ?
Witam
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
2 odpowiedzi w tym temacie
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
To moze sie przywitam :) |
TAEKWONDO |
|
|
||
Witam. Chciałbym prosić o rozpisanie treningu |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Witam i o zdrowie pytam :) |
Rozmowy nie na temat |
|
|
||
witamina C w strzałach. |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
Witam chciałbym zastosowac tą diete: |
Dieta |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Pytanie odnosnie kreatyny- Ponad rok temu
-
suplementacja- Ponad rok temu
-
clenburexin- Ponad rok temu
-
Dobry zestaw na mase??- Ponad rok temu
-
Co z kreatyną?- Ponad rok temu
-
kreatyna- Ponad rok temu
-
co polecacie?- Ponad rok temu
-
izotoniki- Ponad rok temu
-
Pierwszy Gainer- Ponad rok temu
-
Białko oraz glutamina/bcaa- Ponad rok temu




Ponad rok temu
