co mam zrobić żeby przybrać na masie ale bez odżywek i innych tym podobnych rzeczy ???
nie mogę przybrać na masie
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
1 odpowiedź w tym temacie
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Jedna ręka mniejsza. |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Kulturystyka i bieganie - da się pogodzić? |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Zona mnie zdradza ... |
Humor |
|
|
||
Minimaglite led-Chlodzenie emmitera |
TACTICAL GEAR |
|
|
||
Jaki plan treningowy z 12 letnim stażem i na odchudzanie ?Płatny lub darmowy |
Trening dla średniozaawansowanych |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Dieta- Ponad rok temu
-
Redukcja?- Ponad rok temu
-
spalanie- Ponad rok temu
-
dieta nie do ogarnięcia pomocy- Ponad rok temu
-
przyrost masy- Ponad rok temu
-
Witam- Ponad rok temu
-
Masa- Ponad rok temu
-
Chciałbym ułożyć sobie dietę- Ponad rok temu
-
Białka - podział - roślinne - łączenieUkaniU - Ponad rok temu
-
Początek redukcji wagi- Ponad rok temu




Ponad rok temu
