Co myślicie o ćwiczeniu Rack Chins? Robił ktoś już to ćwiczenie?
Rack Chins
Napisano Ponad rok temu

www.massagepeter.se
Napisano Ponad rok temu
Wczoraj próbowałem, troche nie mogłem dobrać jak dobrze ułożyć nogi .
Jednak wiadomo, że podciąganie to podstawa, To traktuje jako uzupełnienie
TKWM
Napisano Ponad rok temu
Podstawa jak podstawa co kto woli. ALe jak podciąganie masz w planie a drązek zajęty to czemu nie
ruch jest praktycznie identyczny.
Mateusz Pawlak ![]()
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Chińskie "dziwactwa" w mma. |
KUNG-FU/WUSHU |
|
|
||
Nowy adres trackera |
MIXED-MA |
|
|
||
A co z bronia chinska?? |
WALKA NOŻEM, BROŃ |
|
|
||
Klatka z podporami i uchwytami HEAVY DUTY Power Rack II + wyciąg |
Sprzęt do siłowni |
|
|
||
Cytryniec chiński (Schisandra chinensis) |
Suplementy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Ćwiczenia- Ponad rok temu
-
Pomocy.- Ponad rok temu
-
Masa Mięsniowa- Ponad rok temu
-
Masa na siłowni- Ponad rok temu
-
Sztuki Walki+Siłownia- Ponad rok temu
-
masa- Ponad rok temu
-
Plan treningowy- Ponad rok temu
-
wyciskanie- Ponad rok temu
-
jak ćwiczyć żeby nabrać masy i śiły- Ponad rok temu
-
jak ćwiczyć żeby nabrać masy i śiły- Ponad rok temu




Ponad rok temu
