Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdeterminowany dalej pyta :D PROSZE O POMOC


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

yakawetta
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Zdeterminowany dalej pyta :D PROSZE O POMOC
Witam
porozmawiajmy o diecie na mase
meżczyzna
65 kg
17 lat
176 wzrostu
3231.97 Zapotrzebowanie dzienne wyliczone waszym programem przy czym jestem chyba tkz ektomofikiem ? mam problemy żeby przebić sie przez 65 kilo łatwiej mi w ciągu dnia zrzucić 2 kilo po ciezkim wysiłki niż przez rok bez czynnego uprawiania sportu i siedzeniu przy komputrze grając w gry sieciowe przytyć choćby te 2 kilo ...
EDIT: Lubie jeść dużo :P

co do diety to krąże w koło tego tematu i lepiej jak załoze oddzielny post
jestem początkującym i narazie chyba nie bede kożystał z odżywek , ustosunkuje sie do waszych wypowiedzi
uczęszaczam do szkoły , rano jestem w stanie jeść to co zalecane lecz np 2 posilek koło godziny 12 wolał bym zmieścic w kanapce + ewentualny jogurt czy coś łatwego do sporzycia na przerwie , dalej co do obiadu myślałem zeby jadać normalny , domowy taki jaki zrobi mama lecz jeżeli potrzeba ustosunkuje sie również

prosze o jakiś przykładowy plan jakies wskazówki
kogoś kto pomoże mi przemyślanie ułozyć ten plan :-)
  • 0

Mariusz1991
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
19
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:rok
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :36
  • Klatka piersiowa [cm]:107
  • Pas [cm]:83
  • Udo [cm]:61
  • Wyciskanie [kg]:96
  • Martwy ciąg [kg]:85kg na lajcie, oszczedzam kregosłup
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdeterminowany dalej pyta :D PROSZE O POMOC
Witam.

Mamy ten sam problem
Ja po skonczeniu nauki mam nadzieje przytyje bo praca na budowie jest ciezka
a w wakacje kiedy miałem miesieczna praktyke latajac z bloczkami i z taczka betonu
wpieprzajac około 1bochenka chleba przytylem 4kg lecz pozniej choroba angina i kilogramy poszły do kanalizacji
mam zamiar to wszystko nadrabiac i dlatego zdecydowałem sie na kulturystyke

dołacze sie do kolegi i tez bym prosił o dobre rady na temat przybrania kilogramow
  • 1

yakawetta
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdeterminowany dalej pyta :D PROSZE O POMOC
i także prosze o nazwy odżywek bo wiem iż np jak chce zjeść domowy obiad to dobrze po nim wypić białko w jakieś formie odżywki
  • 0

Skała
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
32
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,sporty walk
  • Staż [miesiące]:3lata
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:130
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:145
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdeterminowany dalej pyta :D PROSZE O POMOC

Witam.

Mamy ten sam problem
Ja po skonczeniu nauki mam nadzieje przytyje bo praca na budowie jest ciezka
a w wakacje kiedy miałem miesieczna praktyke latajac z bloczkami i z taczka betonu
wpieprzajac około 1bochenka chleba przytylem 4kg lecz pozniej choroba angina i kilogramy poszły do kanalizacji
mam zamiar to wszystko nadrabiac i dlatego zdecydowałem sie na kulturystyke

dołacze sie do kolegi i tez bym prosił o dobre rady na temat przybrania kilogramow


Panowie powiem wam że tak ciężka praca fizyczna i kulturystyka ogólnie ćwiczenia siŁowe to trudny orzech do zgryzienia,trzeba mieć zajebis....ą determinację żeby po tak ciężkiej pracy zapieprzać na siłownię.Kiedyś robiłem przy załadunkach cukru,przez moje ręce dziennie przewijało się od 60 do 120 ton.Ładowałem worki 50 kg na palety,mimo to po pracy śmigałem na siłownię i strzeże mówiąc patrząc z perspektywy czasu mogę stwierdzić ,że treningi po takim wysiłku nie dawały super rezultatu nawet odżywki nie pomagały się regenerować organizmowi W TAKI SPOSÓB JAK POWINIEN.I rezultaty GODZIN NA SIŁOWNI BYŁY MARNE.Dopiero gdy zaczołem pracę w wojsku zaczeło być widać efekty godzin na siłowni,życzę każdemu ćwiczącemu podobnej pracy.pzdr
  • 0
Dołączona grafika



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024