Skocz do zawartości


Zdjęcie

Suplementacja - pomoc w doborze spalacza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Ai.ra
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Suplementacja - pomoc w doborze spalacza

Witam.

 

Mam 28 lat i jestem po urodzeniu dziecka. Wróciłam bez suplementacji i treningów do swojej początkowej wagi 49kg, którą uzyskałam wcześniejsza suplementacja z 64kg (6 lat temu tyle ważyłam przy wzroście 167cm) Thermo Speed Extreme, L-Karnityną, Dyma Burn nie mogłam brać - krwotoki z nosa itp. W pewnym momencie przerwałam stosowanie TSE, bo chudłam dalej, a waga 46 - to było niepokojące ;) Dzięki TSE schudłam faktycznie prawie na ości z tym, że mam tendencję do grubszych ud kontra łydki i pęciny. Chciałabym to jakoś wyrównać, bo wygląda to dość dziwnie. Aktualnie ważę 50.8 i znowu chciałabym wrócić do wagi 48 i niestety TSE już chyba nie działa, bo nie daje rezultatów. Czy możecie polecić mi jakiś spalacz tłuszczu oraz poradzić coś na te nogi?


  • 0

Fabryka Siły

  • Ekspert
  • Lokalizacja:fabrykasily.pl

Cześć!
Może zainteresują Cie opinie n/t Trizer
Trizer spalacz tłuszczu to nowość na polskim rynku zobacz więcej:Trizer opinie

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementacja - pomoc w doborze spalacza

Aby genetycznie grubsze nogi wyrównały sie do góry ciała nie ma innej opcji jak delikatnie rozbudować muskulature góry. Chcesz zrzucić 3 kg z tego co widzę a zapytam czy masz diete z ujemnym bilansem kalorycznym? trenujesz siłowo + wykonujesz jakieś aeroby? Spalacz jest dobry ale musi miec dobry skład i być zastosowany w odpowiednim momencie.


Mateusz Pawlak ;)


Ai.ra
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementacja - pomoc w doborze spalacza

Aby genetycznie grubsze nogi wyrównały sie do góry ciała nie ma innej opcji jak delikatnie rozbudować muskulature góry. Chcesz zrzucić 3 kg z tego co widzę a zapytam czy masz diete z ujemnym bilansem kalorycznym? trenujesz siłowo + wykonujesz jakieś aeroby? Spalacz jest dobry ale musi miec dobry skład i być zastosowany w odpowiednim momencie.

 

Rozbudować muskulaturę góry? A np. jakieś ćwiczenia na łydki? Praktycznie poniżej kolan nie mam mięśni tylko po prostu skórę naciągniętą na kość. Dodam, że moja praca polega na chodzeniu. Przez 10 godzin dziennie chodzę. Nie było tego przez 7mc (urlop macierzyński), a teraz od stycznia znowu się zacznie, bo wracm do pracy. Co do diety w takich wypadkach zawsze stosowałam 1000kcal na dzień i były to same produkty nabiałowe (chude) i węglowodany (zboża), 0 tłuszczu, 0 maseł, białego pieczywa, makaronów. Dodam też, że nie jem mięsa, jajek. Moje menu to 4/5 posiłków dziennie: płatki owsiane z mlekiem, jabłko + kefir z musli, biały ser z jakimiś warzywami, galaretka (tak to wygląda mniej więcej). Co do treningów to teraz przy dziecku mam mało czasu i jak uda mi się wykonać w ciągu dnia serię brzuszków to jestem zadowolona. Wiem, że najlepszy efekt by dało bieganie. Niestety nie mogę, bo mam astmę i się duszę po 200 metrach :/ Podobno brzuszki nie przynoszą efektów i nic nie dają, również tak uważasz? Co do spalacza to teraz będę próbować Hi-Tec Thermo Fusion Stack II. Co o tym myślisz?


Użytkownik Ai.ra edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementacja - pomoc w doborze spalacza

Naturalnie nad łydkami trzeba się specjalnie skupić. Bez treningu siłowego się nie obejdzie, a do jego wykonania wiele nie potrzeba (podstawowy sprzęt w domu).

Co do diety na redukcji 1000kcal to mało nawet w przypadku kobiety a co dopiero gdybyś chciała nieco powiekszyć mięśnie... dlaczego nie jesz mięsa skoro to najlepsze białka dla organizmu każdego sportowca?

Masz astmę a czy stosujesz odpowiednie leki? Wiem że z astmą mozna trenować i biegać, kwestia omówienia tego ze specjalistą swoim.

Brzuszki dają efekty poprzez wzmocnienie i rozbudowę mięśni brzucha problem w tym że dają najmniejsze efekty to chociażby allahów czy unoszenia kolan do klatki w zwisie ;)


Mateusz Pawlak ;)


Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementacja - pomoc w doborze spalacza

Okolice ud i tyłka to naturalne miejsca odkłądania fatu u kobiet,coś musi kuleć dieta,np. za dużo szybkich węglowodanów.


  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024