Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wzrost - jak urosnąć?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

marder
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Wzrost - jak urosnąć?
Witam.
Miesiąc temu skończyłem 18 lat, mam 170 cm wzrostu i chciałbym jeszcze urosnąć o chociaż kilka centrymetrów. Wiem, że teoretycznie rośnie się do ok. 21 roku życia, lecz ja od mniej więcej 2 lat już nie rosnę. Wiem to na pewno stąd, że mój ojciec jest tego samego wzrostu co ja, już od dłuższego czasu, ale przerosnąć go nie mogę.
Tu pojawia się moje pytanie: czy są jakieś środki, którymi mógłbym spowodować wzrost, pobudzenie wydzielania hormonu wzrostu? Nie chodzi mi o jakieś nierealne rozmiary, ale chociaż o te kilka centrymetrów...
Czytałem o tabletkach Nutrabolics Hemotropin. Czy ktoś brał to i mógłby ocenić, czy może to spowodować jakieś efekty? Może znacie jakieś inne skuteczne odżywki?
Dodam, że nigdy nie brałem żadnych odżywek, nie jestem żadnym kulturystą i w tej dziedzinie jestem laikiem, także proszę o pomoc i wyrozumiałość!
Pozdrawiam.
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost - jak urosnąć?
Szczerze mówiąc to wątpię czy Ci coś pomoże, po prostu odziedziczyłeś takie geny i już :coffee: Niby podaje się hGH w niektórych przypadkach ale to w przypadkach już skrajnie niskiego wzrostu i to też chyba do pewnego wieku :)
  • 0

Snakke77
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Planeta Ziemia
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Psychologia, filozofia, wszystko inne co interesujace i silownia
  • Wzrost [cm]:171

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost - jak urosnąć?
Nie chce w blad wprowadzac ale cos mi sie wydaje ze powinienes dowiedziec sie o cwiczenia na rozciaganie np na drazku zwisanie.
Trening czyni Mistrza :coffee: Pewnie i kolo tortor by ci pomoglo :)
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost - jak urosnąć?

Nie chce w blad wprowadzac ale cos mi sie wydaje ze powinienes dowiedziec sie o cwiczenia na rozciaganie np na drazku zwisanie.
Trening czyni Mistrza :coffee: Pewnie i kolo tortor by ci pomoglo :)


Tak od rozciąganie rozrośnie Ci się układ kostny :D
  • 0

Batooon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
10
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport, Motoryzacja
  • Staż [miesiące]:44
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :43
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:83
  • Udo [cm]:66
  • Wyciskanie [kg]:170
  • Martwy ciąg [kg]:190
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost - jak urosnąć?
PIJ MLEKO ! :coffee:
  • 0
"Uważaj jak tańczysz, bo życiowy parkiet bywa śliski..." "Bądź bliski dla bliskich"

Snakke77
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Planeta Ziemia
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Psychologia, filozofia, wszystko inne co interesujace i silownia
  • Wzrost [cm]:171

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost - jak urosnąć?

Witam.
Miesiąc temu skończyłem 18 lat, mam 170 cm wzrostu i chciałbym jeszcze urosnąć o chociaż kilka centrymetrów. Wiem, że teoretycznie rośnie się do ok. 21 roku życia, lecz ja od mniej więcej 2 lat już nie rosnę. Wiem to na pewno stąd, że mój ojciec jest tego samego wzrostu co ja, już od dłuższego czasu, ale przerosnąć go nie mogę.
Tu pojawia się moje pytanie: czy są jakieś środki, którymi mógłbym spowodować wzrost, pobudzenie wydzielania hormonu wzrostu? Nie chodzi mi o jakieś nierealne rozmiary, ale chociaż o te kilka centrymetrów...
Czytałem o tabletkach Nutrabolics Hemotropin. Czy ktoś brał to i mógłby ocenić, czy może to spowodować jakieś efekty? Może znacie jakieś inne skuteczne odżywki?
Dodam, że nigdy nie brałem żadnych odżywek, nie jestem żadnym kulturystą i w tej dziedzinie jestem laikiem, także proszę o pomoc i wyrozumiałość!
Pozdrawiam.


Nie chce cie zalamywac ale wieczorem to ty juz nie masz tego wzrostu , bo sie kurczysz, wogole wszystko sie wtedy kurczy....no i my tez wraz z toba :coffee:
  • 0

Snakke77
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Planeta Ziemia
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Psychologia, filozofia, wszystko inne co interesujace i silownia
  • Wzrost [cm]:171

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost - jak urosnąć?

Tak od rozciąganie rozrośnie Ci się układ kostny :coffee:


Moze sie wyciagac i np kregoslup bardziej wyprostowac
Ja to samo robilam pare lat temu i czulam sie wyzsza ale wzrostu nigdy nie sprawdzalam. Napewno cos pomaga taki drazek, jestem pewna. Teraz nie chce tego probowac bo i tak mam 171 cm a kozica wysokogorska nie chce byc :)
  • 0

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost - jak urosnąć?
Racja co do drazka to polecam :coffee:
  • 0
Trenuj ostro albo Wcale!!!

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost - jak urosnąć?
Nie wierze w żadne magiczne sposoby zwiększania wzrostu :coffee: Po prostu to jest uwarunkowane genetycznie a w dzisiejszych czasach jest to też związane z pożywieniem.
  • 0

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost - jak urosnąć?
Jak to bylo w jednym Polskim filmie "Mamusie oszukasz, Tatusia oszukasz ale..." genetyki nie oszukasz choc mozna usilowac jej pomoc..
  • 0
Trenuj ostro albo Wcale!!!

patryq20
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost - jak urosnąć?
ja swoja wiedze opieram na wiadomosciach ktore slyszałem na biologi:)
wiec tak tak jak juz wspomniano ze to daje sie w skrajnych przypadkach i to dziala do wieku w ktorym rosniesz wiec jesli ty juz nie rosniesz od 2 lat wiec juz chyba osiagnales swoj wiek:D heh ale glownie chcialem napisac ze jesli jest jakas osoba powiecmy ma ona 195cm wzrostu i juz nie rosnie ale organizm tej osoby nadal produkuje hormon wzrostu wiec gdzies sie on musi podziac i wtedy przez ten nie potrzebny juz hormon rozciaga ci sie troszku twarz, powiekszaja ci sie dłonie i rosnał stopy taki przykładem jest Giertych on tak wyglada:) wiec jesli ty juz osiagnales swoj wiek a dostarczysz sobie tego hormonu to mozesz troche giertycha przypominac :coffee:
  • 0
Dołączona grafika

zawisza
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:woj. łódzkie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia
    piłka nożna
    piłka siatkowa
    tenis stołowy
    muzyka
    kobiety
  • Staż [miesiące]:12
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :30
  • Pas [cm]:80
  • Wyciskanie [kg]:62
  • Waga [kg]:58

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost - jak urosnąć?
ja mialem podobny problem;p tylko ze mialem 15 lat... zaczalem chodzic na silke i rozciagalem sie... w 4 miechy uroslem 18 cm... i wlasnie zawdzieczam to wiszeniu na drążku... albo poprostu dojrzewaniu i skokami wzrostu
  • 0

martamon
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost - jak urosnąć?

Moim zdaniem jest wiele sposobów, które można próbować jeżeli chodzi o to jak urosnąć, i wcale nie trzeba od razu skazywać siebie samego na genetykę, którą ciężko jest przeskoczyć. Ja ostatnio sama szukam sposobu na to, żeby urosnąć chociaż te 5cm, nawet znalazłam stronę [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] czy ktoś może korzystał z tego programu?


  • 0

Ekstremalny Paweł
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost - jak urosnąć?
18 lat to ostatni dzwonek, żeby coś robić. Bierz suplementy powodujące wydzielanie hormonu wzrostu. Ale ja bym się w to nie bawił, tylko robił strzały. Ale ostrożnie, żeby nie przesadzić i nie wpaść w gigantyzm, bo to śmiertelna choroba. Najlepiej pod opieką lekarza.
  • 0

pit86

pit86
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5640 postów
  • Pomógł: 39
  • Lokalizacja:Sweden
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, wędkarstwo
  • Staż [miesiące]:coś około tyle że styka
  • Wzrost [cm]:180
  • Wyciskanie [kg]:155
  • Martwy ciąg [kg]:170
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost - jak urosnąć?

18 lat to ostatni dzwonek, żeby coś robić. Bierz suplementy powodujące wydzielanie hormonu wzrostu. Ale ja bym się w to nie bawił, tylko robił strzały. Ale ostrożnie, żeby nie przesadzić i nie wpaść w gigantyzm, bo to śmiertelna choroba. Najlepiej pod opieką lekarza.


Lepiej przestań doradzać innym

nol9.jpg

www.massagepeter.se


lezu
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 4945 postów
  • Pomógł: 65
381
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motoryzacja
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:78
  • Martwy ciąg [kg]:4x170
  • Waga [kg]:91,5 1.06.14

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost - jak urosnąć?

18 lat to ostatni dzwonek, żeby coś robić. Bierz suplementy powodujące wydzielanie hormonu wzrostu. Ale ja bym się w to nie bawił, tylko robił strzały. Ale ostrożnie, żeby nie przesadzić i nie wpaść w gigantyzm, bo to śmiertelna choroba. Najlepiej pod opieką lekarza.


hahah mózg rozjebany!

szkoda że odkopujecie temat który ma 3 lata...


  • 0

Dołączona grafika
"Mogę zaakceptować swoją porażkę, ale nie zaakceptuje tego, że nie próbowałem"
~ Michael Jordan


Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost - jak urosnąć?

Panie Ekstremalny jeszcze jeden beznadziejny i szkodliwy post tego typu i masz moderacje na to co piszesz. Nie szkodź innym słowem jak pomóc nie potrafisz.


Użytkownik Grammatikk edytował ten post Ponad rok temu

Mateusz Pawlak ;)




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024