Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2274 odpowiedzi w tym temacie

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
za CS-y się nie biorę :) w końcu nie mam zamiaru wykończyć dziadków z intera HE HE , każdy musi żyć ... :)

ale poza tym to znajdziesz u mnie królu złoty wszystko o czym dusza zawsze marzyła , swoja drogą gdyby dziadki były bardziej otwarte na współpracę i nie tak zadufane w sobie , to może nawet mógłbym z nimi po współpracować bo jednak kilka lat udało im się na rynku utrzymać , i to wcale nie łatwym - jednak ich sukces wynika wyłącznie z braku konkurencji na rynku CS-ów a jak się taka znajdzie to mniemam że dziadki polegną z tym swoim skostniałym spojrzeniem na rzeczywistość i podejściem do rynku w XXI wieku

no i przy okazji mogli by się dużo nauczyć bo jak dla mnie to się zatrzymali na latach 90 siątych gdzie faktycznie wiedli prym , jednak te czasy dawno minęły ...

cizzia
  • 0

budo_dancingmen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Cizzia dawaj, otwieraj, sprzedawaj ja też prowadzę biznes nocny i czasami gaz musi być a nawet dwa... a te psełdo sklepiki co sprzedają G... zostawić dla kiboli ;)
  • 0

budo_stachu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Też trzymam kciuki, że ten interes wypali, brzmi obiecująco, mam nadzieję, że ceny będą przystępne oraz że kupienie np. Sabre MK cone nie będzie problemem.
  • 0

budo_rafalq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Na kiedy planowany termin otwarcia?
  • 0

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

Też trzymam kciuki, że ten interes wypali, brzmi obiecująco, mam nadzieję, że ceny będą przystępne oraz że kupienie np. Sabre MK cone nie będzie problemem.

Skoro zaczynamy listę życzeń to i ja dołączę. Jak Cizzia zapewne dobrze wie lubię tylko mikrusy więc dla mnie musowo na sklepie musi być Udap JF 55g, Sabre Red DPS cone i pianka H2O (niestety nie występuje jako DPS) MK2, MK3, MK3,5. Do tego jakiś dobry strumień sypiący jak Fox 5.3 - może Wildfire 18% stream 2oz się nada? Jakaś pianka 2oz o dobrych parametrach jako alternatywa dla Sabre? Inne mocne wynalazki mile widziane.
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
co do terminu otwarcia to będzie kiedy będzie ... na pewno nie później :)

a że działam z rozmachem którego w najśmielszych marzeniach nie zakładałem tworząc projekt od podstaw , dlatego proponuję uzbroić się w cierpliwość , ja dopiero rozpoczynam swoją przygodę z tym tematem a jak widzę już sporo ludzików chciało by aby mi się nóżka podwinęła , bo nie ukrywam że są tacy którym nie w smak moja inicjatywa :P

i właśnie między innymi dla tego najpierw pozapinam wszelkie sprawy papierologiczne i urzędowe , popodpisuję odpowiednie umowy partnerskie itp. , a potem ogłoszę wszem i wobec domenkę pod którą znajdziecie NASZ wspólny MEGAsklep , napisałem nasz bo bez pomocy kilku życzliwych mi osób , partycypujących w tym projekcie i wspierających mnie na każdym kroku - zapewne sam bym się nie porwał na takie przedsięwzięcie ,

no i w końcu nie ma to jak połączyć swoją pasję z możliwością zarabiania bo to najlepszy model który ludzie do tej pory wypracowali , a że ten sklep nie będzie moim głównym źródłem utrzymania to i nie będzie napinki , nachalnego wciskania , czy zachwalania bardachy - byle tylko sprzedać !!!

priorytetem jest dla mnie amerykański standard obsługi - czyli coś czego w tym kraju NIE MA , i dla tego nie tylko nie boję się konkurencji ale i mam zamiar im pokazać jak się powinno wzorowo prowadzić taki biznes

i na koniec skoro jak widzę rozpoczęliśmy FESTIWAL ŻYCZEŃ :) to zapraszam do podzielenia się Waszymi marzeniami , postaram się za jakiś czas podsumować wszelkie zapotrzebowania ( tak czy siak jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził !!! ) więc cudów nie ma , ale Wasze opinie będą dla mnie BARDZO ISTOTNE , tym bardziej że sklep będzie dla WAS a nie dla mnie ... :P - więc to co ja bym chciał niekoniecznie pokryje się z Waszymi oczekiwaniami , zatem jeszcze raz serdecznie zapraszam do podzielenia się oczekiwaniami jakie macie ...

NIECH SIĘ KONKURENCJA UCZY OD PODSTAW ;-)

zatem na chwałę Vortalu , niech się dzieje wola boża - HOUGH powiedziałem

cizzia
  • 0

budo_użytkownik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Cizzia, aż dostałem gęsiej skórki.

A co do zachwalania bardachy to jak można ją zachwalać skoro jej tam nie będzie :)
  • 0

budo_dancingmen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Uważam że gazy CS Francuskie powinny być w ofercie Twojego sklepu z prostej przyczyny dzidki z Interu mają co poniektóre są powiedzmy w prost LIPA niedziałająca przez coś takiego może ktoś stracić nie dość że zęby to i nawet życie ! bo sory ale jak na Nygusa wyciągam gaz i go wale a on się kapnie że gówno mu jest to w nerwach jeszcze bardzij wku...ny może nam kose sprzedać ! i co wtedy ? hmmm Inter Dzidki powiedzą nam po raz kolejny proszę przyjechać wymienimy gaz ? haha może czaś by ktoś to sprzedawac co ma nie w 99 % sprawdzony pojemniki z gazem co w 100 % ! Panowie wiemy jako zwolenicy ,pasjonaci tego tematu gaz to ostateczność . Jesteśmy tu po to by wkońcu nie dawać się oskubać byle gno...ą z nożem lub strzykawką w ręku w ostateczność mamy go poczęstować odpowiednią dawką środka po którym poraz kolejny jak bedzie miał zamiary rabunku -rozboju zastanowi co go może czekać ! ALE TU NIE MOŻE BYĆ Z KUCHY ! Dziadki niech zajmą się wnuczkami a my ochroną swoja a nawet innych .
  • 0

budo_użytkownik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Po co CS-y jak będzie miał lepsze OC (w promocyjnych cenach) z dłuższą gwarancją i działające nawet po upływie gwarancji.
Po za tym niech nie łapie wszystkich srok za ogon. W końcu od tych firm co będzie brał towar też będą oczekiwały obrotów na jakimś poziomie. Więc niech bierze konkretne OC a będzie dobrze.
  • 0

budo_somebody
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Dokładnie, nie ma się co rozdrabniać. Nawet nie trzeba 10 marek, wystarczą trzy produkujące miotacze o najwyższych parametrach bo tylko takie nas interesują. :twisted:
  • 0

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Ja nawet nie jestem w stanie wymienić dziesięć firm produkujących gazy. Także Cizzia nie szalej, wybierz naprawdę najlepsze a gówno niech sprzedają inni.
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Panowie

powiem tak , wiodących marek jest na świecie wiele i nieskromnie nadmienię że znam prawie wszystkie :) - jeśli nie wszystkie - w samych stanach jest ich ze 20 które według mnie warto wziąć pod uwagę ( znaczy mają MOOC ) tyle że u nas w kraju to rynek dziewiczy i nad tym będę pracował - jednak w sposób dotąd nieznany konkurencji.

pytacie dlaczego 10 marek ... chhhmmm a znacie jakiś sklep w tym kraju co się może poszczycić takim wyborem ? - bo ja nie znam a lubię się wyróżniać na tle konkurencji , dalej chciałbym dotrzeć do wszystkich warstw społecznych a nie jedynie ELITY :)

teraz słówko o dniu dzisiejszym , miałem przyjemność znów poznać jednego z naszych czytelników w realu - TO BYŁA DLA MNIE PRAWDZIWA PRZYJEMNOŚĆ - poruszyliśmy wiele tematów , może nawet nazbyt wiele jak na pierwszy raz jednak pozwoliło to na stworzenie pewnej wizji przyszłości która jeśli uda się ją przekuć w rzeczywistość zapowiada wiele zmian dla nas i nie tylko - z dniem dzisiejszym ogłaszam również z mojej strony ciszę przedwyborczą :) a sam zabieram się do zdwojonej pracy na przyszłym zbożnym dziełem ( MEGAsklepem ) które jest bliżej o kolejny krok ...

jako solidny gazownik postanowiłem również przedstawić w realu działanie UDAP whf w wersji magnum i to był troszkę średni pomysł bo pogoda dziś wietrzna i kapinę na mnie zwiało ... i teraz tak , dostałem jakimś ochłapem rozwianej mgły ( byłem koziro i pomyślałem sobie że w końcu nie pierwszy raz mam z gazem do czynienia ) oczywiście oczy to mi wyłączyło NATYCHMIST , szczęście że się nie za inhalowałem , zatem uroniwszy łezkę i to nie jedną ( na szczęście nie tarłem ) odczekawszy trochę opanowałem sytuację , jednak ilość była minimalna , ale ale właśnie mija jakieś 2 godzinki od naszego testu a mnie cała szyja i twarz pali raz mniej raz bardziej a nasilenie owego palenia następuje po np. wystąpieniu potu , dalej wszelkie próby zalizania ust kończą się również solidnym pieczeniem w gębie - umył bym dzioba gdyby nie to że się boję konsekwencji HE HE HE jednak chcąc nie chcąc zaraz się muszę zmusić do tej czynności jednak już wiem że znów będę musiał trochę pocierpieć - bo nie mam nic dedykowanego na bazie do dekontaminacji - eeeech :)

czekam na wasze życzenia , które zostaną przekute w słowa w naszym wątku - co się komu marzy :)

cizzia
  • 0

budo_somebody
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Uzbroimy się wszyscy w Udapy i koniec pieśni. :)

A tak na serio, to jeszcze to bym widział w ofercie:
Dołączona grafika
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Dobry UZI nie jest złym gazem. Pamiętam jak był dostępny w ofercie sklepu militaria wtedy to oni sprzedawali go po terminie i wmawiali przy tym iż rok od pierwszego użycia ważność środka.
  • 0

budo_pan kazio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Cizzia nie będę Tobie doradzał co do wyboru najlepszych gazów, bo znasz się na tym doskonale. Jedyne, co mogę zasugerować jako sprzedażowiec, to żeby w Twoim sklepie były nie tylko gazy z najwyższej półki za najwyższą cenę, bo nie każdy jest entuzjastą, jak My i nie każdy może/chce zapłacić za gaz np 150zł. Oczywiście gazy muszą być dobre i niezawodne, ale niekoniecznie cholernie drogie, warto pomyśleć np o Sabre, które też zrobi robotę, a jest w granicach 60zł

Chodzi o to, żeby cena nie powaliła kupującego, ale gaz napastnika :)
  • 0

budo_dancingmen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Prawdę mówiąc gaz ma działać diabelsko mocno uważam że królem odniosę się tu żelowych gazów to stawiam na RSG 2000 ma bardzo dobrą opinię u praktyków (kolegów selekcjonerów )... bo im nie brakuje tych psełdo zawodników MMA co jak piwo wychla szuka zaczepki i jak to jego nie wpuszczą do klubu... ? Pan po małym szlaczku na pysio zostaje uspokojony pysio staje się razy dwa pluje ,harcze , i klnie... fuj ;)

PS. Ciekawostka ze sklepu Kapiszon.pl Pan sprzedawca twierdzi że ma domieszkę Gazu bojowego ten owy Gaz - hmmm prawda czy mit ?
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

Prawdę mówiąc gaz ma działać diabelsko mocno uważam że królem odniosę się tu żelowych gazów to stawiam na RSG 2000 ma bardzo dobrą opinię u praktyków (kolegów selekcjonerów )...

PS. Ciekawostka ze sklepu Kapiszon.pl Pan sprzedawca twierdzi że ma domieszkę Gazu bojowego ten owy Gaz - hmmm prawda czy mit ?


MIT

rozumiem że jest to produkt IDC i następca RSG 3 -

osobiście nie mi tu oceniać moc bo go nigdy nie maiłem i w boju NIE STOSOWAŁEM , ale ponieważ szwajcarskie pieprze są oparte o PAVA / sztucznie uzyskiwaną w warunkach laboratoryjnych kapsaicynę , ( z cudowną kodową nazwą Nonivamide :) ) brzmiącą dla laika niczym Sarin czy Soman HE HE HE

przerabialiśmy te środki kilka lat temu i zdecydowana większość opinii na ich temat jest niestety na NIE - owszem może i do odpędzania drobnych leszczyków po kilku piwkach to to się i nada , ale na karka po mieszance koksu z alkiem raczej nie zadziała tak ja byśmy sobie tego życzyli , no i sam strumień wąziutki jak ze strzykawki nie specjalnie pozwala na jaki kolwiek błąd w aplikacji - znaczy MUSISZ sypnąć typowi prosto w gały - bo w ryja nie wystarczy ... a to nie zawsze wyjdzie z tym "pedalskim" strumyczkiem :)

jedyny atut tego miotacza to obudowa typu hard case , bo faktycznie wygląda niczym jakaś wyjeboza :) niestety to tylko pozory - za to ma i drugą dużą zaletę , mianowicie trudno nim zrobić kuku co dla bramki jest jak rozumiem istotne , przy konfrontacji z Policją i ( podobno ) daje się dość szybko dekontaminować , no i nie kosztuje zbyt wiele bo w granicach 60 pln + / -

cizzia

ps. tak sobie dziś patrzę i od - 28 Maja 2013 - zrobiliśmy w naszym nowym temacie ( część 2 ) 101245 wyświetleń - BRAWO !!!!
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Cizzia mam do ciebie prośbę jak uruchomisz sklep startuj w przetargach na gaz dla poczty polskiej bo te co dają to są porównywalnej mocy co woda z mydłem a oto i one.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

Cizzia mam do ciebie prośbę jak uruchomisz sklep startuj w przetargach na gaz dla poczty polskiej bo te co dają to są porównywalnej mocy co woda z mydłem a oto i one.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


A czy przy takich przetargach gównym kryterium nie jest aby cena? I czy nie wygrywa się ich na długo przed oficjalnym ogłoszeniem? ;-)
  • 0

budo_użytkownik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

Cizzia mam do ciebie prośbę jak uruchomisz sklep startuj w przetargach na gaz dla poczty polskiej


Weź go nie obrażaj ;-) Co on by im miał zaproponować, chyba dno dna. :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024