Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2274 odpowiedzi w tym temacie

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

, za to ja wypróbowałem Foxa Mean Grenna na sobie :) , powiem tak wart swojej ceny na razie macie filmik miłego oglądania szczegóły opisze wkrótce ;-)


czyli nie różowo :) HE HE

tak czy siak Twoja reakcja NIE MA nic wspólnego z UDAP , powiem tak - organizm u każdego inny , ilu ludzików tyle różnych reakcji , jednak MUSSSSSISSZ Megasmig stestować UDAP-a :) a potem pogadamy o Twoich przemyśleniach i reakcjach ... mniemam że UDAP byś nie "przeżył" i nie że jesteś - miętka fajka - :) , ale i nam się byle flimon za ochotnika nie trafił !

ja bym się NIE podjął zadania - HOUGH - powiedziałem , i to za żadne pieniądze , a ten co się zadeklarował na testa z UDAP stwierdził jedynie , że to jego OSTATNIE takie pajacowanie było , i NIGDY WIĘCEJ ... ciekawe czemu ( bo NIE jest debilem ! ) a zapewniam że mogłem pozwolić sobie na więcej niż pozwoliłem , bo od początku UPRZEDZAŁEM i DEKLAROWAŁEM jasno że litości nie będzie !

a że cizzia to dobry i litościwy człowiek jest .... :) :) :)

cizzia
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
A może megasmig się skusi na testy UDAP-a :) chętnie przyjadę do stolicy po raz drugi.
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

A może megasmig się skusi na testy UDAP-a :) chętnie przyjadę do stolicy po raz drugi.


:P chyba się nie skusi ... ,

no ale już niedługo będzie się można rozsmakować w kolejnych testach - bo takowe planujemy z zastosowaniem nowych środków , choć niekoniecznie z testowaniem na sobie czy na kimś innym - po prostu prawda jest taka że nie ma możliwości w kontrolowanych warunkach nasypać komuś tak jak na ulicy ...

a co do filmu Megasmiga , początek rozbudził moją wyobraźnię , weź z łaski swojej wstaw co było dalej HE HE , zapewne nie jestem osamotniony w tej prośbie :) albo opisz przynajmniej

cizzia
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Ok opisze jutro bo będzie trochę pisania ;-)
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , potem było to ;-) , sam efekt inhalacyjny tego gazu trwa dość krótko około 30 sekund , (choć i potem jeszcze nieżle się po nim smarka ), za to co do oczu to wrażenie jest takie jakby były wypalane o otworzeniu , czy mruganiu po Grennie nie ma mowy , ja otworzyłem po godzinie i 15 minutach , chociaż użyłem sudeconów , na pewno nie jest to tani słabo stężony gazik typu TW 1000 itp po którym można walczyć mrugając oczami :) , pieczenie twarzy jest na pewno nie słabsze niż po Sabre(pali skórę i dezorientuje bardzo ostro) , a działanie gazu natychmiastowe , obezwładnia bardzo skutecznie , na pewno z dostępnych w Polsce jest to gaz w pełni godny polecenia , ceniący natychmiastowe działanie , a nie po 3 sekundach , jak w wielu innych pozycjach , raczej będą też skłonni zapłacić , cenę jaką żąda za niego hotspray ;-)
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Wiesz to może umówimy się na test UDAP-a koledze (cizzia nie wiem jak się odmienia przez przypadki) podejrzewam że coś zostało po ostatnich testach :twisted: , megasmig powiedz po jakim czasie podjęto dekontaminację - usuwanie gazu i neutralizację?
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Po UDAP-ie męczyłbym się na pewno znacznie dłużej jakbym tak dostał w oczy (otwarte) z bliska jak Grennem pewnie z 3 godziny , nie mam wątpliwości , że UDAP jest silniejszy , chodziło mi głównie o wypróbowanie markowego gazu dostępnego w masowej sprzedaży ;-) Na chwile obecną poza ARMIV , znamy już chyba działanie wszystkich dostępnych w PL gazów ;-)
  • 0

budo_bocianowski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Czy ktoś z Was używał w sytuacji realnego zagrożenia gazów: Walther Pro Secur (stożek), Police Magnum OC-17 (stożek) lub KO Fog? Jeśli tak to proszę o krótkie relacje z tych doniosłych wydarzeń ;-)
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Po jakiejś minucie , dwóch byłem już w łazience , piorunujący efekt to zasługa czynników , gaz był użyty z bliska , na otwarte oczy i usta , byłem po 2 piwkach i przypadkiem odtworzyły się warunki realne :)
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Bocianowski np Walthera Pro Secur testowaliśmy tak jak Grenna z tym ,że ten kolega co prowadził mnie po prysznic wtedy był obiektem testów :) , mogę ci powiedzieć , że gaz też pierwsza klasa :) , naprawdę dobry ( niestety filmiki z tamtego wydarzenia nie zachowały się , ale wyglądało to ostro , np osoba która prowadziła ochotnika rzygała )KO używałem na pach i nie tylko działa dość dobrze ale z bliska , na dużych odległościach mniejsze stężenie jest jednak widoczne , Jak jest ciepło KO ma dobry efekt inhalacyjny , w zimę niestety nie ,jak trochę zmarżnie to stożek zaczyna pryskać kroplami żelu ;-)
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Sorry oczywiście psach , nie pach ;-)
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Czy ja wiem czy aż 3 h przy natychmiastowej dekontaminacji nadmieniam że środkami typu mleko , woda , chusteczki takie jak dla niemowląt to trzepało około mak 30-45 minut.
  • 0

budo_pan kazio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

za to co do oczu to wrażenie jest takie jakby były wypalane o otworzeniu , czy mruganiu po Grennie nie ma mowy , ja otworzyłem po godzinie i 15 minutach , chociaż użyłem sudeconów


Czy tylko mnie się wydaje, czy te Sudecony zupełnie nie działają? Widywałem na youtube filmiki, gdzie testowali te chusteczki, ale nie widać było, żeby przynosiły jakąkolwiek ulgę.

Myślę, że już te chusteczki dla niemowląt, których używaliśmy przy testach UDAP-a są skuteczniejsze. Oczyściliśmy nimi bardzo dokładnie twarz ochotnika z tego pomarańczowego syfu (oczywiście było jeszcze grane polewanie mlekiem i wodą) i już po pół godziny czuł się w miarę dobrze (otwarte oczy, spokojnie z nami rozmawiał, nie zwijał się z bólu)....a przecież to UDAP :)


Jakie są Wasze doświadczenia z Sudeconami?
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Moje osobiste wrażenia są takie że w chusteczkach Sudecony jest zbyt mało substancji czynnej tzw. są zbyt suche . Może macie ochotnika na testy ARM IV bo niedługo będę przy kasie i postanowiłem dokonać zakupu tym razem zapraszam do minie na testo grill , oferuję tagrze przejażdżkę konną :twisted: lub też naukę jazdy dla tych co z koniem pierwszy będą mieli kontakt.
  • 0

budo_xiii
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Troszkę OT.
Kilka ciekawostek, zwłaszcza pierwsze zdjęcie.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Sorki za posta pod postem ale naszło mnie olśnienie względem przerabiania głowic w sabe red foam na te co są w police rsg3/2000 mianowicie podczas zabawy z pustymi puszkami przypominało mi się że wszystkie gazy z USA mają standaryzowaną rurkę wyprowadzającą gaz na zewnątrz pojemnika w związku z tym blokadę twist on lock możemy zastąpić głowicą flip top np z starego fox-a lub pm-a .
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Co do Sudeconów to rzeczywiście są one zbyt suche , co najlepsze kiedyś parę lat temu jak kupowałem jeszcze w miotaczach gazowych pl były ok a substancja aż z nich płynęla za to ostatnie serie są nie za bardzo ;-) :)
  • 0

budo_somebody
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Na Sudeconach, przynajmniej moich kilku sztukach z hotspray nie ma wydrukowanej daty produkcji czy ważności i ... wszystko jasne...
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Odnośnie tych chustaczek to jest tak samo jak z miotaczegazowe.pl, i hotspraye-m po szumiało po pierdziało i poleciało :) w sensie dużo było szumu w łyżce wody jak to powstawało a teraz to sami widzicie nędza i nic po zatem. Trzeba wypróbować te środki z hpe.pl [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] lub ten [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] są jeszcze jakieś środki tego typu jak ten [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] lub taki [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ale nie znam ich działania, a sypać komuś po to aby przetestować dany środek dekontaminacyjny mija się z celem.
  • 0

budo_anics
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Ja jestem zadowolony z Sudeconu, chusteczka zadziałała tak jak powinna, rozdzieliłem ją na dwie części- jedną wytarłem twarz ze spływającego gazu, drugą już delikatnie docierałem- ulga była wyraźna.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024