Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2274 odpowiedzi w tym temacie

budo_stachu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

Troszkę OT.
Kilka ciekawostek, zwłaszcza pierwsze zdjęcie.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Są i takie papryczki.
Dołączona grafika
  • 0

budo_bocianowski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

Bocianowski np Walthera Pro Secur testowaliśmy tak jak Grenna z tym ,że ten kolega co prowadził mnie po prysznic wtedy był obiektem testów :) , mogę ci powiedzieć , że gaz też pierwsza klasa :) , naprawdę dobry ( niestety filmiki z tamtego wydarzenia nie zachowały się , ale wyglądało to ostro , np osoba która prowadziła ochotnika rzygała )KO używałem na pach i nie tylko działa dość dobrze ale z bliska , na dużych odległościach mniejsze stężenie jest jednak widoczne , Jak jest ciepło KO ma dobry efekt inhalacyjny , w zimę niestety nie ,jak trochę zmarżnie to stożek zaczyna pryskać kroplami żelu ;-)


Dzięki za odpowiedź megasmig. A więc dopóki nie dotrze do mnie UDAP, będę krążył po okolicy z Waltherem i KO w zapasie ;-)
  • 0

budo_xiii
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
stachu, widziałem to kiedyś, no ale co kto lubi ;)
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
bocianowski jeżeli już gaz zapasowy to na pewno nie ko no chyba że na bumów itp. Jako zapas weś lepiej sabre pianę tylko z flip topem, lub porządnego chemika typu ARM II lub puissance 90 wersja gel i w obu przypadkach przerób głowicę na tą od ko-wca .
  • 0

budo_anics
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Moim zdaniem KO na zapas jak najbardziej się nada- świetny zasięg i wystarczająca moc- przetestowany na grupie "młodych gniewnych".
  • 0

budo_użytkownik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

lub porządnego chemika typu ARM II lub puissance 90 wersja gel

A dlaczego wersja gel :?:
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Jest bardziej skoncentrowana jako wiązka , odnośnie tych dwóch typów które wymieniłem to tak jeżeli się decydujemy na noszenie gazu zapasowego to zawsze musi być silniejszy, jak gaz na pierwszej linii ponieważ kiedy utracimy w walce lub nie trafimy dokładnie napastnika- napastników i utracimy gaz nr 1 wówczas nasze szanse maleją jeżeli będziemy posługiwać się np ko-wcem. A jeżeli mamy gaz silniejszy właśnie np. chemik lub UDAP :twisted: wówczas nawet jeżeli dojdzie do takiej sytuacji nasze szanse wcale nie maleją .
  • 0

budo_somebody
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Jeśli nosimy dwa miotacze jednocześnie to oba muszą być najlepsze na jakie nas tylko stać - z tych oczywiście dostępnych. Na RMG nigdy nie oszczędzamy! Zdrowie mamy tylko jedno.
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

Moim zdaniem KO na zapas jak najbardziej się nada- świetny zasięg i wystarczająca moc- przetestowany na grupie "młodych gniewnych".


społeczny mściciel HE HE :P

Jeśli nosimy dwa miotacze jednocześnie to oba muszą być najlepsze na jakie nas tylko stać - z tych oczywiście dostępnych. Na RMG nigdy nie oszczędzamy! Zdrowie mamy tylko jedno.


ŚWIĘTE SŁOWA !

cizzia
  • 0

budo_radnus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan kurwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
ok, gdzie te filmy, albo relacja opisowa waszego testowania gazów?
ja właśnie zrzuciłem filmy z testowania Red Sabre Foam w pancerzu RSG3..... :) :) :)

ZAPOWIEDŹ:

Dołączona grafika
  • 0

budo_bocianowski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

lub porządnego chemika typu ARM II lub puissance 90 wersja gel

A dlaczego wersja gel :?:


Słyszałem, że tymi żelowymi ciężko jest skutecznie trafić przeciwnika podczas dynamicznej sytuacji.
  • 0

budo_użytkownik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Raczej chodzi ci o te w strumieniu.
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Francuskie żele są jedyne w swoim rodzaju , akurat nimi łatwo trafić ;-)
  • 0

budo_bocianowski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Czyli Puissance lub Arm II? Muszę poszukać jakiś filmików z nimi i przyjrzeć się jak te sprzęty "sypią" ;-)
  • 0

budo_mattaleo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Chciałem cos opisać odnośnie francuskich csow których zawsze byłem zwolennikiem i za każdym razem sprawdzały mi sie w akcji...... :) zakupiłem ostatnio w interarku 2 sztuki Puissance 90 GAZ LOURD 75 ml ( od niedawna cała czarna pucha z białymi napisami) siedzieliśmy z bratem na grillu i zaczęliśmy temat o gazach nie miał okazji posiadać ani używać Francuskiego cs-a był bardzo ciekaw jak miota gaz z taka dysza, zaproponowałem, ze walne sekundową chmurkę na polu ( z dała od sąsiadów :) ) wiec udaliśmy sie za do i w powietrze sygnałem solidna chmure a naprawdę była solidna bo walnela na jakieś dobre 5 metrów po czym ha sie cofnąłem 2-3 metry ponieważ znam te francuskie chmury i nie byłem chętny na pieczenie i duszenie.....brat został a nawet podszedł odrazu i zero efektu inhalacyjnego .....zadziwilem się no ale cóż to przestrzeń otwarta wiec postanowiłem walnąć po raz drugi odrazu po strzale widać było jeszcze gęsta mgle w która wszedł brat i po raz kolejny nic jedynie wyczulismy zapach rozpuszczalnika nic po za tym wiec mój rodzony stwierdził żebym psiknął w niego początkowo odradzalem mu ten pomysł ale mowię ok i tak około 3 metrów walnalem dobra mgle prosto w twarz :) i doznałem szoku.... Nawet nie kichnal juz nie wspominając o zamknięciu oczu....zdenerwowałem sie zadzwoniłem na drugi dzień do interarku i opowiadam Panu o sytuacji a on,ze to dziwne i ze mogą mi wymienić puszki lub zwrócić pieniądze .... W końcu dogadalismy sie tak ze ja oddaje obie puchy i dostaje 2x ARM ll i jedna sztukę ARM lV w ramach rekompensaty ..... ///CIACH - WHD. ....kiedyś była ona pod naklejką interarku ta prawdziwa drukowana przez Francje....kto zakupił Puissanca z nowa puszka (czarna z białymi napisami) chodzi o wersje Gaz LOURD proponuje sprawdzić bo moze byc problem w razie realnego zagrożenia.
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
to tylko potwierdza to o czym od dawna już piszę :

PIEPRZ TYLKO PIEPRZ ZA TO MOŻLIWIE NAJMOCNIEJSZY o wysokiej rafinacji !!! to NIGDY nie zawodzi :P

cizzia

ps. swoją droga aż wstyd że taka firma jak inter ark miewa takie skuchy , ... - bez komentarza !
  • 0

budo_somebody
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Jak dla mnie takie przypadki i przygody wykluczają francuzy z użycia. Pomijając już ten nieszczęsny brak flip-topa.
  • 0

budo_pan kazio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

Chciałem cos opisać odnośnie francuskich csow których zawsze byłem zwolennikiem i za każdym razem sprawdzały mi sie w akcji...... :) zakupiłem ostatnio w interarku 2 sztuki Puissance 90 GAZ LOURD 75 ml ( od niedawna cała czarna pucha z białymi napisami) siedzieliśmy z bratem na grillu i zaczęliśmy temat o gazach nie miał okazji posiadać ani używać Francuskiego cs-a był bardzo ciekaw jak miota gaz z taka dysza, zaproponowałem, ze walne sekundową chmurkę na polu ( z dała od sąsiadów :) ) wiec udaliśmy sie za do i w powietrze sygnałem solidna chmure a naprawdę była solidna bo walnela na jakieś dobre 5 metrów po czym ha sie cofnąłem 2-3 metry ponieważ znam te francuskie chmury i nie byłem chętny na pieczenie i duszenie.....brat został a nawet podszedł odrazu i zero efektu inhalacyjnego .....zadziwilem się no ale cóż to przestrzeń otwarta wiec postanowiłem walnąć po raz drugi odrazu po strzale widać było jeszcze gęsta mgle w która wszedł brat i po raz kolejny nic jedynie wyczulismy zapach rozpuszczalnika nic po za tym wiec mój rodzony stwierdził żebym psiknął w niego początkowo odradzalem mu ten pomysł ale mowię ok i tak około 3 metrów walnalem dobra mgle prosto w twarz :) i doznałem szoku.... Nawet nie kichnal juz nie wspominając o zamknięciu oczu....zdenerwowałem sie zadzwoniłem na drugi dzień do interarku i opowiadam Panu o sytuacji a on,ze to dziwne i ze mogą mi wymienić puszki lub zwrócić pieniądze .... W końcu dogadalismy sie tak ze ja oddaje obie puchy i dostaje 2x ARM ll i jedna sztukę ARM lV w ramach rekompensaty ..... Czyli juz wiemy, ze wszystko tkwi w oszukiwaniu nas co do daty przydatności...... Wszyscy inni producenci drukują daty sami i takie puchy otrzymujemy a Panowie ze stolicy od jakiegoś czasu sami przylepiaja nalepki z niby prawdziwa data przydatności....kiedyś była ona pod naklejką interarku ta prawdziwa drukowana przez Francje....kto zakupił Puissanca z nowa puszka (czarna z białymi napisami) chodzi o wersje Gaz LOURD proponuje sprawdzić bo moze byc problem w razie realnego zagrożenia.


Nawet nie kichnął :?: Przeterminowany szajs Ci sprzedali facepalm /// CIACH / WHD
Normalnie te francuskie chmury nawet największych kozaków zamiatają, więc ten musiał być ostro po terminie.
Wydaje mi się, że te ARM II, które sprzedają są jeszcze z tej dostawy z listopada zeszłego roku. Jak kupowałem, pytałem o datę produkcji, wtedy jeszcze mieli fakturę i powiedzieli, że 10.2013, więc według mnie data przydatności to 04.2015 - czyli półtora roku, potem należy gaz wymienić.
Ostatnio zdjąłem pijanego i naćpanego gościa francuskim żelem CS, ale chyba faktycznie powinienem przestawić się na pieprzowe, tam termin przydatności nie jest aż tak istotny
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Panowie prosze po raz ostatni zejsc personalnie z tej firmy.

Znieslawienie jest tematem rzeka, nie chcemy sie uzerac z ich prawnikami.

Odnoscie sie bezposrednio do produktu, nie rzucajcie tekstow o oszustach. Moze oni sami zostali oszukani na felernej partii ? Zachowali sie w porzadku, gaz wymienili.

ps. nie mam nic wspolnego z ta firma.



///


Jezeli chcecie sie takimi uwagami wymianic, mozmy poprosic Czeslawa o zamkniete podforum.
  • 0

budo_użytkownik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

Zachowali sie w porzadku, gaz wymienili.


Podejrzewam, że jak by to była realna sytuacja i stracił by życie to nawet i by mu wieniec ładny kupili ;-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024