Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2274 odpowiedzi w tym temacie

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
chciałem zapytać - bo nie było okazji ;) - czy obecny poziom merytoryczny zadowala vortalowiczów ?

co do reszty to proszę nie zasypiać , jesteśmy na etapie zdawania relacji i ogólnych obserwacji z REALNYCH zastosowań substancji OC - własne spostrzeżenie są BEZCENNE - może nas kiedyś - Chory i Niewyspany - zaprosi na browar jak mu BOR zasponsoruje reklamę na Vortalu HE HE

jeśli to taki problem dla Zgreda aby włączyć się w dyskusję - w sposób merytoryczny baaa wręcz TECHNICZNY :) - to też proszę o info w tej sprawie - a odpowiedzi na postawione wcześniej pytania udzielę JA

cizzia
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
CS w AKCJI - za takie cuś to już jest paragraf ...

Dołączona grafika


i jeszcze jako ciekawostka HE HE ...

Dołączona grafika

cizzia
  • 0

budo_somebody
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

Sprzedający tłumaczył mi , że dwie trzecie oleju takiego jak w OC 9000 i tyle CS , co w normalnym ARMII , jeśli to prawda to gaz jest super , ale jeszcze nie próbowałem .

Gdyby miał takie parametry to byłby wypas w rozsądnej cenie.

Nie przeszkadza Wam we francuzach brak zabezpieczenia? Boję się nosić ARM II w kieszeni, noszę w kaburze a nie jest to najlepsze rozwiązanie. Jak Wy je nosicie?
  • 0

budo_użytkownik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Ja od zawsze noszę gazy bez zabezpieczeń i nigdy nic nie wypaliło przypadkowo. Teraz aktualnie noszę zawsze 2 sztuki: Puissance + KO lub ARM II OC w kieszeniach od kurtki, w przednich kieszeniach dżinsów, w lato w kieszeniach krótkich spodenek i jest OK.
  • 0

budo_ebenezer555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Relacja z użycia: fox 5.3 118ml prawie pełny, cone
Użyty na nietrzeźwym napastniku atakującym osobę trzecią. Byłem za nim, po moim "ej" instynktownie obrócił się po czym otrzymał max półsekundowy strzał z ok 70-80cm w ryjek. Ot, niczym zrobienie zdjęcia :) w tej samej chwili złapał się za twarz, skulił i usunął kilka metrów dalej. Następnie mocno pluł, następnie oddaliłem się w tzw. siną dal. Użycie skuteczne :)

Co do CS i powyższych zdjęć... Cizzia, będę powtarzał swoje zdanie. Paragraf, to jest także za oblanie kogoś wodą
( naruszenie nietykalności), natomiast jeśli nie budzi wątpliwości, że zostałeś napadnięty, paragraf jest, ale nie dla Ciebie.
Nie demonizowałbym skutków prawnych... Po pierwsze się obronić. Mocno prawdopodobne, że napastnik nigdzie nie zgłosi swojego przestępstwa... jeśli nawet zgłosi, a nie wskaże sprawcy to i takt nikt się tym nie zajmie... A jeśli nawet się zajmie, to dalej nie świadczy to o winie... A jeśli nawet - niezgodnie z rzeczywistością, ale tak w sądach bywa - zostaniemy uznani winnym, to potencjalna kara jest znikoma, i w ciemno brałbym ją, mając do wyboru zostać pobitym (z nieznanym przecież skutkiem) i skazanym za spowodowanie bąbli na szyi.

pozdrawiam
E.B.
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

Sprzedający tłumaczył mi , że dwie trzecie oleju takiego jak w OC 9000 i tyle CS , co w normalnym ARMII , jeśli to prawda to gaz jest super , ale jeszcze nie próbowałem .

Gdyby miał takie parametry to byłby wypas w rozsądnej cenie.

Nie przeszkadza Wam we francuzach brak zabezpieczenia? Boję się nosić ARM II w kieszeni, noszę w kaburze a nie jest to najlepsze rozwiązanie. Jak Wy je nosicie?


o wypasie to można podyskutować jak poznamy parametry OC 9000 i stężenie - a opinie o francuskich pieprzach są raczej NĘDZNE a i formuły raczej nie rozpieszczają - jednak takie połączenie brzmi ciekawie :P

w temacie głowicy / zabezpieczenia - to te gówno da się nosić TYLKO w kieszeni ( zresztą tak się powinno nosić gaz !!! ) bo w kaburze szczególnie dopasowanej i od czasu do czasu otwieranej i zapinanej , to po 4 - 6 tygodniach ciągłego noszenia wyrabia się plastik ( który "pracuje" podczas noszenia ) a że jest tak BEZNADZIEJNY że tylko z gównem da się porównać , to najczęściej pęka w górze głowicy w miejscu połączenia 2 dużych kawałków na bokach - walnąłem kiedyś referacik na ten temat bo byłem - FASCYNATEM - FORCE 80 i ciągle z nim biegałem HE HE w dodatku jeden ciągle miałem w kaburze ...

buźka

cizzia
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

Co do CS i powyższych zdjęć... Cizzia, będę powtarzał swoje zdanie. Paragraf, to jest także za oblanie kogoś wodą
( naruszenie nietykalności), natomiast jeśli nie budzi wątpliwości, że zostałeś napadnięty, paragraf jest, ale nie dla Ciebie.
Nie demonizowałbym skutków prawnych... Po pierwsze się obronić. Mocno prawdopodobne, że napastnik nigdzie nie zgłosi swojego przestępstwa... jeśli nawet zgłosi, a nie wskaże sprawcy to i takt nikt się tym nie zajmie... A jeśli nawet się zajmie, to dalej nie świadczy to o winie... A jeśli nawet - niezgodnie z rzeczywistością, ale tak w sądach bywa - zostaniemy uznani winnym, to potencjalna kara jest znikoma, i w ciemno brałbym ją, mając do wyboru zostać pobitym (z nieznanym przecież skutkiem) i skazanym za spowodowanie bąbli na szyi.

pozdrawiam
E.B.


co do obrony - siebie lub innych - to się zgadzam ale wykładnia prawna jest niestety inna , poszukaj ile jest sytuacji kiedy to jakiś parch czy wrzód dostanie oklep i sam zgłasza się na policji o pobicie , w dodatku obrażenia które utrzymują się powyżej 7 dni są automatycznie klasyfikowane z urzędu - zresztą w kwestiach prawnych mamy tu SPECJALISTĘ i to z wysokiej półki Mr. Twinkle gdyby się odezwał i wypowiedział ... ja zamieniam się w słuch - osobiście działam jak piorun ( nygusy nie specjalnie mnie obchodzą ) jednak jak to w życiu , czynię wyjątki i staram się dostosować zarówno swoje zachowanie jak i sprzęt do konkretnej sytuacji - zwyczajnie ( jeśli mam czas oczywiście ) rozgraniczam potencjalne zagrożenie i w zależności od potrzeb staram się stosować adekwatne środki - nic więcej - jednak jak nie ma czasu na myślenie to sięgam po FRONTKA - reszta mnie jebie - po czym znikam niczym sen jaki złoty :) - już się napatrzyłem wystarczająco ...

cizzia

ps. bąble na szyi to kolo na zdjęciu miał tylko dla tego że podczas ekspozycji był w masce ( można przeczytać - tekst jest :) ) gdybyś mu to zrobił na całej twarzy ... życzę powodzenia w sądzie !
  • 0

budo_użytkownik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

gdybyś mu to zrobił na całej twarzy ... życzę powodzenia w sądzie !


Jak w obronie koniecznej to nie ma problemu ;-) , a jak napastnikowi coś nie pasuje to niech sobie skarży producenta gazu. Na opakowaniu jest napisane "...nie powoduje trwałych obrażeń ciała" :)
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Co do OC9000 to nie jest to moim zdaniem najlepszy gaz ale gdyby do bardzo dobrego ARMII wlac nawet TW 1000, to wzmocnie nawet trochę i tak bardzo dobrego gazu jest na pewno dobrym pomysłem. ;-)
  • 0

budo_somebody
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
OC-9000 ponoć zawierająca nie mniej niż: 17% olejku pieprzowego, 1,4% MC i do 2,5 mln SHU.
  • 0

budo_użytkownik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Być może samemu można by zrobić mixa, ale chyba za dużo byłoby z tym zachodu.


  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Miałem OC9000 i moc tego gazu porównał bym do zielonego red pepper gel , ale tutaj ten olejek wzmacniania 3% CS, a nie występuje sam, a pamiętajmy , że sabre 3w1 uchodzi w stanach za bardzo skuteczny , a ma 0, 33MC i 1, 5 CS , a sam ARMII ma 3%,, więc nawet jeśli MC jest tyle co w sabre , to połączenie powinno być zajebiste , oczywiście pod warunkiem , że parametry są prawdziwe.Cóż zobaczymy ;-)
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
wszelkie argumenty przyjmuje pod rozwagę ALE :

tak czy inaczej ISTNIEJE granica NIE DO PRZEKROCZENIA i dla mnie tą granicą ( teoretycznie jest 3% CS - w odniesieniu do OGÓLNEJ skuteczności ) gdyby to jeszcze wzmocnić ?! kuku zaczyna być ZDECYDOWANIE prawdopodobne a żadnemu z producentów czy użytkowników nie uśmiecha się odpowiadać !

jeszcze inaczej niech mi któryś z kolegów przytoczy formułę 3% CS + CO KOLWIEK - NIE ZNAM TAKIEJ a znam wiele !

najlepsza obecnie formuła blenada NA ŚWIECIE zawiera 2% CS + i to dobre pytanie - teoretycznie 1,33 / 2 000 000 bo producent NIE PODAJE - wszystko w temacie , więc jak dziadki z Arku pierdolą że jest 3% + 17% olejku pieprzowego, 1,4% MC i do 2,5 mln SHU - to CHUJA W ZĘBY I OTREBY - cudów nie ma :P a że za wszelką cenę chcą sprzedać bo już zamówili transport to ja ich doskonale rozumiem - a kto ich sprawdzi Cizzia albo Megasmig HA HA HA ?! bzdura

my możemy spolegliwie łykać co nam dziadki zaserwują - ale poza tym co ludzie mówią należy mieć swój WŁASNY OSĄD I ROZUM

dobranoc koledzy na dzisiaj jutro mam tyrankę

dam halo po robocie

cizzia
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Dobranoc cizza a gaz sprawdze tak jak zawsze w praktyce, czyli ponieważ sam mam ostatnio mało okazji podaruje egzemplarz znajomemu bramkarzowi , za jakiś czas bedzie pewne info i oddzielimy ziarno , od plew , a ja nigdy nie ukrywam faktów ;-)
  • 0

budo_somebody
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Ja zrozumiałem, że jest to 2,8-3% CS + ~11%OC 1,4%MC do 2500000SHU. Parametry killera. :)
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Nie sprzedawca zaznaczył, że olejku jest nie 17%, jak w OC 9000, ale koło 10 %, czyli moc OC bez rewelacji.
  • 0

budo_użytkownik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
megasmig, miałeś lub masz coś wspólnego z antybandyta.pl :?:
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Dlaczego takie pytanie ? Nie jestem fanem tej firmy , zwłaszcza od kiedy sprzedaje ,, cudowne''gazy antybandyta :) :) :)
  • 0

budo_użytkownik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Ale na forum antybandyta pisałeś :?:

"Osobiście znam się na gazach bardzo dobrze i polecam... naszego Terminatora za 39 zł"
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Nie pisałem chyba, że ktoś podszywa się pod mój nick , albo coś skopiował jakąś moją wypowiedź z innego miejsca w internecie.Nigdy nie promowalem gazów antybandyta, ani rsg 3, bo uważam je za kiepskie.Jak masz jakiegoś nicka do mojej rzekomej wypowiedzi to daj sam chętnie zobaczę
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024