Skocz do zawartości


Zdjęcie

Amator


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

demot
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Amator
Chciałbym zacząć ćwiczyć ale przedtem oczywiście przyda mi się sporo schudnąć i tu jest moje pytanie: Jak schudnąć nie tracąc mięśni?:)
Obliczyłem że moje zapotrzebowanie w kcal to około 1800kcal nie lepiej jak np dziennie będę spożywać około 1000kcal to coś da?nie będzie jo-jo?
Proszę o pomoc wiem że nie można spożywać węglowodanów dlatego pije tylko wodę niegazowaną źródlaną, jem pieczywo czarne bez masła z pomidorem lub serem co jeszcze moge żeby schudnąć.
Dodam, że niedługo zacznę biegać 1h dziennie 2x w tygodniu:)
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Amator
1800 kal :) hmmmm napisz coś o Sobie, bo inaczej nie będziemy mogli Ci pomóc.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


demot
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Amator
Zmiana planów:D
Mam 177cm 78kg chcę schudnąć bo inaczej nie będzie widać mi mięśni nie piszcie że nie warto !!!
Od kumpla dostałem dieeę rekukcyjną bardzo prostą :)
Jeść tylko serek wiejski i pić samą wodę.
Moje pytanie: Czy to mi nie zaszkodzi ?Mam niecałe 16lat to jeszcze się rozwijam i wogóle :)
Dodam jeszcze białko w proszku zmieszane z wodą.
Czy to dobra dieta?Jeszcze mam zamiar ćwiczyć ABS ll co 3dzień
Chce schudnąć z 10kg i potem mocno trenować i jeść normalnie nie
bedzie jo-jo?
Proszę o pomoc i opinie.
  • 0

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Amator
Hmm 10kg schudnac przy tej wadze i wzroscie?? Naprawde nie warto. Ja bym na Twoim miejscu ostro sie wzial za trening na silce i dodal do tego aeroby z 3 razy w tyg.Co do diety to ogranicz wegle w poznych porach i tluszcze :) Sam serek wiejski i woda?? Moim zdaniem po prostu jedz wszystko tylko podizel to na 5-6 posilkow w ciagu dnia, ostatni posilek tylko i wylacznie bialkowy(przyspieszysz metabolizm), no i tak jak mowilem ogranicz wegle i tluszcze a efekty beda..
  • 0
Trenuj ostro albo Wcale!!!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024