Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki gaz wybrałeś / wybierasz dla siebie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Jaki gaz wybrałeś / wybierasz dla siebie
W zasadzie wiele rzeczy już powiedziano na temat gazów na tym forum. Temat jakby wyczerpany. Dlatego też pokusiłem się o małe zestawienie omawianych gazów. proszę o zaznaczenie 1, 2 gazów który Waszym zdaniem jest najlepszy. Proszę krótko uzasadnić odpowiedź. Jeśli dany produkt występuje w różnych wersjach, to w jakiej wersji.

pozdrawiam
  • 0

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki gaz wybrałeś / wybierasz dla siebie
moje typy to:

WALTHER PRO SECUR 55 ml żel, cena jakieś 59 zł
10 % stężenie OC z 2 Milionami jednostek SHU
Strumień żelu jest rozpraszany w kształcie stożka
a dlatego że mało o nim złych opinii, a dużo dobrych :)
Cena też jest przywoita

No a drugiego na razie nie, skłaniałbym się w stronę Bodyuarda LE-10, bo ma dobrą opinią, ale w handlu to jakoś mało go widziałem.


pozdrawiam
  • 0

budo_mrx1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki gaz wybrałeś / wybierasz dla siebie
Na początek zaznaczę, że mam 14 lat, więc nie musicie mi wierzyć, ale mam takie doświadczenia z gazami:

1. Cannon Anti-Attack CS - testowaliśmy z kolegą w moim wieku. Psiknąłem mu na rękę, on powąchał. Efekt był taki, że gęba mu napuchła, pełno łez z gęby mu leciało, mówił, że wrażenie jakby mu ktoś przystawił patelnię do gęby. Ale on jest dzieckiem (jak ja), wtedy miał około 160 wzrostu, może 50 kg wagi. Ale ogólnie chodzić mógł bo szliśmy razem do sklepu po wodę. Chociaż do walki był mało zdolny bo mało się orientował. Omało by się wpieprzył pod samochód jak bym go nie trzymał. Po roku gaz zgubiony.
2. Cannon Anti-Attack Pepper - Nie testowałem. Nosiłem go sobie po stracie poprzedniego gazu, ale jakis kieszonkowiec mi go zajebał z kieszeni na jarmarku (wiem dupa troche jestem ze sie nie skapowalem).
3. NATO CS - ten sam kolega go sobie kupił za 9 zł na allegro. Testowaliśmy tym razem na mnie. Mieliśmy dwie butelki po 5 L, bo ktoś tu na forum napisał, że jakieś debile rozpyliły go w szkole i pół szkoły pojechało do szpitala. Psiknął mi na rękę ja powąchałem. Po wąchnięciu usiadłem sobie bo bałem się że to super zajebisty gaz i jak stracę przytomność to sobie łeb rozbiję o coś. Siedzę sobie i nic. Po jakichś 30 sekundach lekkie mrowienie w nosie. Poprostu gówno. Lekkie mrowienie się utrzymywało przez jakiś czas, ale w niczym mi to nie przeszkadzało. Bardziej piekło jak sobie cebulę kroiłem. Zero łzawienia. Żeby sprawdzić czy jakoś refleks mi opadł albo coś zagraliśmy w "łapki". Wygrywałem z nim, więc refleks się nie zmienił. Potem jeszcze psiknął mi na policzek i też lekkie pieczenie. Potem psiknął mi w gębę, ale zamknąłem oczy. Tylko wargi mnie piekły tak jak bym zjadł dużo przesolonych frytek. Z kolei później inny tester padł na ziemię trzymając się za gębę. Niemniej jednak nie polecam tego gówna bo skoro mi to nic nie przeszkadzało to co dopiero dorosłemu facetowi.
4. Walther Pro Secur 55 ml czerwony - kupiłem go na dniach, jeszcze nie testowałem.


Jeśli gdzieś popełniłem jakieś błędy w terminologii, albo nazwach gazów lub w czymkolwiek to prosze nie jeźdcie po mnie tak.
  • 0

budo_spider89sc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki gaz wybrałeś / wybierasz dla siebie
psikając na ręke i wąchając to sie perfumy testuje nie gaz :roll:
  • 0

budo_mrx1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki gaz wybrałeś / wybierasz dla siebie
Ale pozniej tym nato mi psiknal w gebe, tylko odruchowo oczy zamknalem jak chmurka mnie dotknela. Tak tez napewno zrobi napastnik. Jest to napisane, wiec nie wiem czemu sie "pultasz".
  • 0

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki gaz wybrałeś / wybierasz dla siebie
nie klocic sie, glosowac ;)

pozdrawiam
  • 0

budo_mrx1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki gaz wybrałeś / wybierasz dla siebie
Aktualnie widze ze gaz NATO prowadzi. Ludzie testowaliscie go na kims ?
  • 0

budo_spider89sc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki gaz wybrałeś / wybierasz dla siebie
nie "pultam" się tylko psikajac na reke nie sprawdzisz skutecznosci gazu. z mojej strony EOT
  • 0

budo_mrx1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki gaz wybrałeś / wybierasz dla siebie
Tak, ale:
1) Jesli twoja wypowiedz odnosi sie do testu cannon anti-attack CS, to faktycznie psikalismy tylko na reke. Ale skoro po malym wachnieciu spsikanej reki tester zostal obezwladniony tak jak opisalem to sadze ze gdyby mu wypsikac porzadna dawke gazu na ryj takze by zostal obezwladniony.
2) Jesli twoja wypowiedz odnosi sie do gazu NATO, to najpierw psiknal mi na reke zeby zobaczyc czy wtedy ten gaz zadziala. Nie dzialal to potem mi psiknal w gebe ( i gaz rowniez nie zadzialal). Czyli jesli chodzi ci o nato to raczej nie doczytales do konca mojego postu.

Dobra to byla moja ostatnia riposta i z mojej strony rowniez EOT.
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki gaz wybrałeś / wybierasz dla siebie
Force 80 kazałem taki kupić dziewczynei kupiła pojemnosc 50ml miałą okazje użyc na koksika totalna gelba kosik eni do zycia pryszcze dobrze neinawachasz sie swinstwa jak przy gazach za 15zł super sprzet . Jescze Moge polecic Anti hunda pieprzowego mam taki i powiem jak na swoja cene sprzet swietny Miałem niemiła przygode idac ze swoim kundlem zobaczyłem ze naciera na nas amstaf bez smyczy i kagańca wiadomo nie bede prubowął sztuczek z kijem kopania syuranai czy akysz bo znajac bestie to ja tylko wkurwi prysnełm amstafa cofneło i totalnei zgupiał na jego horego własciciela tez zadziałało połozył sie na masce auta bo podleciał z peisciami wrzesczac ze jego amstaf ma prawo latać bez kagańca smyczy i atakować
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki gaz wybrałeś / wybierasz dla siebie
Dołączona grafika

ZASTOSOWANIE
Tylko do obrony przed napastnikiem lub zwierzęciem.Dyszę wylotową skierować w kierunku napastnika i energicznie nacisnąć przycisk zaworu rozpylającego. Zasięg 3-4m.Czas działania skutecznego wynosi ok.20-30 min. Symptomy zanikają po ok. 45 min. Środek silnie drażniący, wywołuje odwracalne reakcje zapalne błon śluzowych oczu, nosa i gardła, powoduje czasowe zaburzenie wzroku, pieczenie skóry, utrudnia oddychanie.

UWAGA! Używać tylko w wypadku obrony koniecznej


Gaz obezwładniający-biologiczny w żelu. Zawiera 2mln jednostek Scovilla SHU oraz 15% roztwór pieprzowca. Bezpośrednim efektem działania jest łzawienie i pieczenie oczu, pieczenie nosa oraz duszenie co uniemożliwia dalszy atak napastnika. Działa na ludzi pod wpływem alkocholu i środków odurzających oraz na zwierzęta
UWAGA! Nie wymaga pozwolenia na zakup i posiadanie


PLN 199,00


Widziałem działanie tego gazu (albo bardzo podobnego w kazdym razie tez czerwonego i w takich samych pojemnikach) podczas zadym. 100% skuteczność gwarantowana juz po kilku sek. Sam tez przy okazji odczułem delikatnie działanie tego gazu (nie bezpośrednio, ale "oparami") i powiem wam ze naprawdę nic przyjemnego. Jak trafisz kogos centralnie w twarz to gość ma pozamiatane.


O innych się nie wypowidam ponieważ ani samemu nie widziałem go w akcji ani tez nie testowałem ich na sobie.
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki gaz wybrałeś / wybierasz dla siebie
Prawde powiedziawszy to nie pamiętam dokladnie jakiej firmy był to gaz, ale napewno był to gaz czerwony\pomarańczowy, zostawiający slady na ubraaniu i będący w 400ml butlach. Jak będe dokladnie wiedział którego producenta był to gaz to dam znac.
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki gaz wybrałeś / wybierasz dla siebie

Na początek zaznaczę, że mam 14 lat, więc nie musicie mi wierzyć, ale mam takie doświadczenia z gazami:

3. NATO CS - ten sam kolega go sobie kupił za 9 zł na allegro. Testowaliśmy tym razem na mnie. Mieliśmy dwie butelki po 5 L, bo ktoś tu na forum napisał, że jakieś debile rozpyliły go w szkole i pół szkoły pojechało do szpitala. Psiknął mi na rękę ja powąchałem. Po wąchnięciu usiadłem sobie bo bałem się że to super zajebisty gaz i jak stracę przytomność to sobie łeb rozbiję o coś. Siedzę sobie i nic. Po jakichś 30 sekundach lekkie mrowienie w nosie. Poprostu gówno. Lekkie mrowienie się utrzymywało przez jakiś czas, ale w niczym mi to nie przeszkadzało. Bardziej piekło jak sobie cebulę kroiłem. Zero łzawienia. Żeby sprawdzić czy jakoś refleks mi opadł albo coś zagraliśmy w "łapki". Wygrywałem z nim, więc refleks się nie zmienił. Potem jeszcze psiknął mi na policzek i też lekkie pieczenie. Potem psiknął mi w gębę, ale zamknąłem oczy. Tylko wargi mnie piekły tak jak bym zjadł dużo przesolonych frytek. Z kolei później inny tester padł na ziemię trzymając się za gębę. Niemniej jednak nie polecam tego gówna bo skoro mi to nic nie przeszkadzało to co dopiero dorosłemu facetowi.


.


  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki gaz wybrałeś / wybierasz dla siebie
Gaz CS szybko usycha i nie wytestujesz go piskajac na reke tak jak ktos tu napisal:tak sie perfumy testuje

jak chcesz testowac gaz to psiknij sobie ,,od spodu'' zaczynajac od gardla.pozatym wierze ci ze masz 14 lat bo ja testowalem na sobie gazy jak mialem 13 lat.


Wiec jesli tak glupio testujesz gaz to nie dziw sie myslisz ze nie dziala.Prysnij chociaz pos wiatr

tpo tyle ;d;d
  • 0

budo_adwokat
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki gaz wybrałeś / wybierasz dla siebie
gosc84
To co piszesz o aniti hundzie jest ciekawe zwłaszcza, że były już o tym gazie dobre opinie.
Ale pisz proszę tak żeby nie trzeba było odszyfrowywać twoich tekstów.

kosik eni do zycia pryszcze dobrze neinawachasz sie swinstwa jak przy gazach za 15zł super sprzet

Proszę o przetłumaczenie.
  • 0

budo_m4ris
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z brzucha mamy

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki gaz wybrałeś / wybierasz dla siebie

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

ZASTOSOWANIE
Tylko do obrony przed napastnikiem lub zwierzęciem.Dyszę wylotową skierować w kierunku napastnika i energicznie nacisnąć przycisk zaworu rozpylającego. Zasięg 3-4m.Czas działania skutecznego wynosi ok.20-30 min. Symptomy zanikają po ok. 45 min. Środek silnie drażniący, wywołuje odwracalne reakcje zapalne błon śluzowych oczu, nosa i gardła, powoduje czasowe zaburzenie wzroku, pieczenie skóry, utrudnia oddychanie.

UWAGA! Używać tylko w wypadku obrony koniecznej


Gaz obezwładniający-biologiczny w żelu. Zawiera 2mln jednostek Scovilla SHU oraz 15% roztwór pieprzowca. Bezpośrednim efektem działania jest łzawienie i pieczenie oczu, pieczenie nosa oraz duszenie co uniemożliwia dalszy atak napastnika. Działa na ludzi pod wpływem alkocholu i środków odurzających oraz na zwierzęta
UWAGA! Nie wymaga pozwolenia na zakup i posiadanie


PLN 199,00


Widziałem działanie tego gazu (albo bardzo podobnego w kazdym razie tez czerwonego i w takich samych pojemnikach) podczas zadym. 100% skuteczność gwarantowana juz po kilku sek. Sam tez przy okazji odczułem delikatnie działanie tego gazu (nie bezpośrednio, ale "oparami") i powiem wam ze naprawdę nic przyjemnego. Jak trafisz kogos centralnie w twarz to gość ma pozamiatane.


O innych się nie wypowidam ponieważ ani samemu nie widziałem go w akcji ani tez nie testowałem ich na sobie.


własnie taki gaz wczoraj używaliśmy na stadionie :twisted: naprawdę jest skuteczny
nie wiem kto jest producentem ale dystrybutorem jest firma SHARG
pozdro
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki gaz wybrałeś / wybierasz dla siebie

gosc84
To co piszesz o aniti hundzie jest ciekawe zwłaszcza, że były już o tym gazie dobre opinie.
Ale pisz proszę tak żeby nie trzeba było odszyfrowywać twoich tekstów.

kosik eni do zycia pryszcze dobrze neinawachasz sie swinstwa jak przy gazach za 15zł super sprzet
Proszę o przetłumaczenie.

ja mialem defenol cs za 15 zika i byl skuteczny...teraz mam pieprz stozek ko ale jeszcze nie wyprobowalem ;)
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki gaz wybrałeś / wybierasz dla siebie
Jak chcecie miec bardzo wiarygodne źródło informacji jak działają konkretne gazy to wyslijcie mi kase na konto, a jak tylko zacznie się nowy sezon piłkarski to jestem pewien ze okazji do przetestowania będzie conajmniej kilka. Później działanie konkretnego gazu w konkretnej sytuacji moge opisac na forum. Wy będziecie zadowolenii z powodu bardzo wiarygodnego testu na potencjalnie najgroźniejszym przeciwniku z jakim bedziecie mieli się okazje spotkac (pierwszoligowi kibole) a ja troszke większe poczucie bezpieczeństwa w robocie.


m4ris gdzie pracujesz to moze nawet robimy na tym samym stadionie :)
  • 0

budo_hex
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki gaz wybrałeś / wybierasz dla siebie
Polecam gaz obronny KOLTER GUARD MAX dostępny na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Jest idealny do obrony osobistej.
  • 0

budo_m4ris
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z brzucha mamy

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki gaz wybrałeś / wybierasz dla siebie

m4ris gdzie pracujesz to moze nawet robimy na tym samym stadionie :)


witaj PIT. jak miło spotkać kogoś z branży :D jednak nie pracujemy razem. ja jestem ze stolicy podkarpacia :wink:
generalnie rzecz ujmując szczerze polecam te gazy ze strony SHARG. ta duza czerwona "fiolka" RED PEPER...
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
...jest u nas na mieście rozpoznawalna. na interwencjach na rynku jak buraki zobacza "pieprz" w naszych rękach to od razu miękną. już wielu maderfakermanów ( :wink: ) ściął z nóg :twisted:
pozdro
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024