Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening początkującego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening początkującego
Niech on sam sobie postawi pytanie, czy chce robić masę. Jak już pisałem, będąc ektomorfikiem może mu być z tym ciężko. Wiem, bo sam jestem. Zrobienie masy jest możliwe, ale trzeba odpowiednio zaplanować trening oraz dietę. Przy dodatkowych treningach sw 2 czy 3 razy w tygodniu może być jeszcze ciężej. Trzeba wtedy pochłaniać naprawdę duże ilości pokarmu, nie każdy lubi tak się opychać albo wydawać tyle kasy na żarcie (bo jeśli dieta ma być urozmaicona to trzeba się z tym też liczyć). Nie chcę Ciebie Victim zniechęcać, ale takie są realia. :smile:

Ćwicząc pod siłę lub wytrzymałość i trenując sw oraz odpowiednio się odżywiając na pewno przybędzie Tobie kilka kg mięśni. Może nie będziesz wyglądał jak Pudzian, ale chyba nie o to chodzi. :wink:
  • 0

budo_cabelo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 586 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening początkującego
No jak gościu pisał że nie chce być wybierany na ofiarę, to jednak przydałoby się trochę przebrać, żeby nie wyglądać jak Slenderman.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening początkującego
Paradoksalnie duzi ludzie często przyciągają duże kłopoty, mali mniejsze. :wink: Na ulicy niestety nie brakuje przypakowanych zakapiorów, a chcą się oni najczęściej sprawdzić z kimś równym sobie, bo w ich mniemaniu żadnym wyczynem jest wygrać z kimś lżejszym. Z drugiej strony mniejsze zakapiory szukają równych sobie aby też się sprawdzić. Oczywiście, zawsze lepiej jest być większym niż mniejszym, ale bycie większym nie gwarantuje immunitetu.
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening początkującego
Ja popieram zdanie Jerza. Jeśli gość dobrze czuje się w swoim ciele po co ma się męczyć na siłę(chyba że lubi żelastwo to inna sprawa).Trening combatu/czegoś uderzanego i zdrowa dieta wg mnie mu wystarczą, niech wygląda nawet jak Jewtuszko
Dołączona grafika
tylko niech nabędzie jakiś umiejętności.
  • 0

budo_kristof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:copacabana
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening początkującego
Jerz ma 100% racji.
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening początkującego
to jak wszyscy się zgadzaja z jerzem to ja też się zgodze z jerzem ;-)

jestem ektomorfem z natury - do 25 roku życia nie przekroczyłem 67 kg mimo tuczenia, a kilka lat temu robiłe m mase i dobiłem prawie do 90 ciu-same kłopoty z tego były. Teraz waże 72 i czuję sie jak młody bóg. Tylko umiejętność kopania na głowę zatraciłem przy tym robieniu masy i bedzie trzeba popracowac nad odblokowaniem bioder.
  • 0

budo_shouryu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 997 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening początkującego
To ja dodam, że i tak te 3-5 kg złapać musi. Nie wiem skąd pomysł żeby robić z niego Pudziana?

Tak w ogóle, Victim się nie odzywa. Może zrezygnował po tym co tu przeczytał? ;-)
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening początkującego
vivtim jak to victim- zjedzony i juz...taka rola i miejsce w napisach końcowych...
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening początkującego

To ja dodam, że i tak te 3-5 kg złapać musi. Nie wiem skąd pomysł żeby robić z niego Pudziana?


Oto właśnie mi chodziło. Jak zmieni odżywianie to naturalnie trochę podskoczy. Nie musi robić treningu stricte kulturystycznego, chociaż na początek mógłby do nabrania trochę kilogramów.
  • 0

budo_cabelo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 586 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening początkującego

zakapiory [...] chcą się oni najczęściej sprawdzić z kimś równym sobie, bo w ich mniemaniu żadnym wyczynem jest wygrać z kimś lżejszym.


Kurde, w jakichś różnych światach żyjemy ;-)
  • 0

budo_esds tactical
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening początkującego
Do Autora
Ja będe inny i powiem Ci tak. po pierwsze troche fizyki ale ćwicz pod katem walki wręcz, moze byc cross fit, albo obwodówka oraz cwiczenia pod kształtowanie pierdolniecia - tj siły eksplozywnej. Jesteś z trójmiasta - ja bym sie skontaktował z chłopakami z Pucka od Rycha Pinczewskiego - twarda ale wykurwista szkoła. Opanuj kilka prostych rzeczy i cwicz to - ćwicz w różnych układach szkoleniowych z róznymi partnerami, przede wszystkim trening sytuacyjny - zwykły sparing ma drugorzedne znaczenie, dobry na początek żeby sie obic ale później przede wszystkim trening sytuacyjny.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening początkującego

(...) Tylko umiejętność kopania na głowę zatraciłem przy tym robieniu masy i bedzie trzeba popracowac nad odblokowaniem bioder.

To jest bardzo proste, sprowadzasz kolesia na glebę i kopiesz próbując trafić w głowę.
  • 0

budo_esds tactical
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening początkującego
dobra filozofia - takie proste rozwiązanie węzła gordyjskiego!!! Dokładnie na glebę i dynia w zasięgu. Tyle ze prokurator może marudzić.
  • 0

budo_guziec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:taka świnia z Afryki

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening początkującego
Strzelam ,że ironia/sarkazm/w ostateczności żart, to dla kolegi powyżej tylko takie zagraniczne słowo :)

A jeżeli na poważnie to skąd niby prokurator miałby się dowiedzieć?chyba ze w twoim mieście prokuratorem jest batman

W przypadku kiedy napada Cie koleś, Ty go obezwładniasz i tak dalej (generalnie napastnik dostaje niezłe baty) a potem idzie na policje i zgłasza że podczas/próby rozboju/pobicie/inne dostał w pape i takie zgłoszenie zostaje przyjęto to bardzo fajnie tam macie w Warszawie
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening początkującego

W przypadku kiedy napada Cie koleś, Ty go obezwładniasz i tak dalej (generalnie napastnik dostaje niezłe baty) a potem idzie na policje i zgłasza że podczas/próby rozboju/pobicie/inne dostał w pape i takie zgłoszenie zostaje przyjęto to bardzo fajnie tam macie w Warszawie

Gorzej jak napastnik po takim silnym kopnięciu w głowę z buta dozna trwałego uszczerbku na zdrowiu albo nawet przekręci się. :wink: W idealnym świecie napastnik byłby sam sobie winien, ale w Polsce to broniący się może za to odpowiadać.
  • 0

budo_esds tactical
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening początkującego
Guziec zanim zaczniesz sie wypowiadać poczytaj o przekroczeniu granic obrony koniecznej - tzw Ekscesie. Może zrozumiesz a może nie - ja ci tłumaczył nie bede. Nie musi byc batmanem - moze mieć dostęp do zapisu z monitoringu lub zeznań świadków - wystarczy że ktos powie ze kopnąłeś leżącego bandziora w głowę i możesz mieć problem, ale i tak pewnie tego nie zrozumiesz a szkoda bo czytanie ze zrozumienie to chyba etap podstawówki.
  • 0

budo_shouryu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 997 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening początkującego
BLT jak to BLT wali z grubej rury i się nie cacka, na wesoło. A wy z tego robicie dyskusję o prokuraturze.

dobra filozofia - takie proste rozwiązanie węzła gordyjskiego!!! Dokładnie na glebę i dynia w zasięgu. Tyle ze prokurator może marudzić.


Jak po takim potraktowaniu prokurator będzie jeszcze marudził, to duszenie do utraty przytomności i w nogi. :)
  • 0

budo_guziec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:taka świnia z Afryki

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening początkującego
Jet
Najpierw chciałbym zaznaczyć, że kopanie gościa jak już leży jest dla mnie jedną z rzeczy których się nie robi, mniejsza o to dlaczego tak myślę. Nie robi się i już.
Oczywiście kopanie leżącego napastnika w głowę jakie by nie było przed sądem będzie przekroczeniem granic obrony koniecznej, ale tez dużo zależy jakie będą okoliczności, silne wzburzenie emocjonalne i tak dalej - art 26 par. 3 kodeksu karnego mówi o możliwości odstąpienia od wymierzenia kary

ESDS cośtam
To nawet jeszcze fajniej masz tam w tej Warszawie, skoro prokuratorzy siedzą na miejskim monitoringu i obserwują miasto-myślałem, że są od tego inni ludzie, ale spoko. U mnie prokuratorzy to jacyś tacy, nie wiem naburmuszeni(?), woda sodowa chyba im do głowy uderzyła tylko by się przestępstwami i podobnego typu sprawami zajmowali. :)


A na poważnie: Żeby prokurator się tym zajął musi to być zgłoszone - już oczyma wyobraźni widzę jak taki zalany łzami, znany na dzielnicy także i policji, "kark" idzie na komisariat i zgłasza, że ktoś go kopnął w głowę podczas próby rozboju, a policjant na to przytula mocno "karka" i mówi niech pan się nie martwi znajdziemy tego bandytę po czym ociera mu łzy chusteczką i przyjmuje zgłoszenie(oczywiście wtedy kiedy nie mamy do czynienia z zejściem, albo ciężkim uszczerbkiem). Zeznania świadka zawsze można podważyć, jeżeli w ogóle jacyś będą przeważnie nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał chociaż stał metr od miejsca zdarzenia. Rzadko kiedy ktoś zeznawać w nie swojej sprawie, tracić swój czas w sądzie. Z resztą nie wiem po co ja to wyjaśniam komuś kto używa słowa "wykurwista" opisując jakiś system walki i mając co prawda rzekomo, ale przyjmijmy że mając 34 lata. Chłopie BLT se jaja robił, a Ty jak nie masz co robić to nie wiem, na joge się zapisz, a nie zaśmiecasz forum przez jakieś bzdurne offtopy z dupy
  • 0

budo_esds tactical
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening początkującego

art 26 par. 3 kodeksu karnego mówi o możliwości odstąpienia od wymierzenia kary


Chyba ci sie dziecko kodeksy pomyliły z tym afrykańskim - lepiej tam pozostań znafco taki przez duże F Może u was w afryce dzida sie wszystko załatwia w Polsce mamy inny KK. Art 26 jest o "stanie wyższej konieczności"
BTL - ma logiczną filozofie - gdybym chciał kopać w głowę to zrobiłbym tak jak on to opisał
  • 0

budo_guziec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:taka świnia z Afryki

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening początkującego
Chodziło mi o art. 25 par 3 kk. Faktycznie buractwo może się przyczepić , inteligentna osoba domyśliłby się o który artykuł chodzi. I tym miłym akcentem może zakończmy ten offtop, bo nie chce mi sie dyskutować z pajacami na forum publicznym
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024