Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sportverein Spartakus Berlin


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
70 odpowiedzi w tym temacie

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Sportverein Spartakus Berlin
Od 15 listopada rozpoczynam działalność klubu z sekcjami MMA , K1 , Karate Kyokushin w Berlinie. Wyborowa miał rację Polska to kraj przegranej szansy.............problemy typu słaba gospodarka , pseudo urzędnicy , pseudo szkolnictwo , gloryfikacja zakładów pracy chronionej przez władze polskie.Te problemy pozostaną nawet za 20 lat w Polsce. Każdy dzień przepracowany w Polsce to strata czasu. Jestem pełen goryczy w stosunku do urzędników , polityków polskich do rozwiązań gospodarczych w tym kraju. Szczerze to wolę nawet mieszkać na Niemieckiej ulicy niż do Polski wrócić .
  • 0

budo_robalecki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin
Smutne ale wielu ludzi dochodzi do tego wniosku :( W polsce machina urzędniczo-podatkowa jest ukierunkowana tak aby karać zdolnych/pracowitych a resztę pozostawiać na głodowych pensjo-zasiłkach.
  • 0

budo_smarekxy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

Od 15 listopada rozpoczynam działalność klubu z sekcjami MMA , K1 , Karate Kyokushin w Berlinie.


I właśnie dlatego potem nie można znaleźć DOBREGO klubu, w którym człowiek by się rozwijał wszechstronnie... Ale jak najbardziej popieram inicjatywę, trzeba sobie życie ułatwiać, nie utrudniać. Gratuluję pomysłu :)

Polska to kraj przegranej szansy.............problemy typu słaba gospodarka , pseudo urzędnicy , pseudo szkolnictwo , gloryfikacja zakładów pracy chronionej przez władze polskie.


Fakt, że w większości w Polsce nic nie wychodzi przez chory system i urzędasów, ale też niestety coraz więcej jest ludzi, którzy mają pół mózgu, zamiast całego - i wolą się ponabijać z Ciebie i Twoich pomysłów w sposób arogancki, niektórzy postarają się utrudnić realizację Twoich zamierzeń, albo mają Cię w totalnej d... Fabryce czekolady...
  • 0

budo_chemik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

Od 15 listopada rozpoczynam działalność klubu z sekcjami MMA , K1 , Karate Kyokushin w Berlinie. Wyborowa miał rację Polska to kraj przegranej szansy.............problemy typu słaba gospodarka , pseudo urzędnicy , pseudo szkolnictwo , gloryfikacja zakładów pracy chronionej przez władze polskie.Te problemy pozostaną nawet za 20 lat w Polsce. Każdy dzień przepracowany w Polsce to strata czasu. Jestem pełen goryczy w stosunku do urzędników , polityków polskich do rozwiązań gospodarczych w tym kraju. Szczerze to wolę nawet mieszkać na Niemieckiej ulicy niż do Polski wrócić .


Patrz a mówią, że z gospodarką u nas nie jest źle. Jak widać wszyscy kłamią :)
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

Od 15 listopada rozpoczynam działalność klubu z sekcjami MMA , K1 , Karate Kyokushin w Berlinie. Wyborowa miał rację Polska to kraj przegranej szansy.............problemy typu słaba gospodarka , pseudo urzędnicy , pseudo szkolnictwo , gloryfikacja zakładów pracy chronionej przez władze polskie.Te problemy pozostaną nawet za 20 lat w Polsce. Każdy dzień przepracowany w Polsce to strata czasu. Jestem pełen goryczy w stosunku do urzędników , polityków polskich do rozwiązań gospodarczych w tym kraju. Szczerze to wolę nawet mieszkać na Niemieckiej ulicy niż do Polski wrócić .


Gratuluje odwagi. Kazdy kto rozpoczyna dzialanie na wlasny rachunek, a nie szuka pensji i roboty "od-do" ma u mnie wielki szacunek. A kto cos takiego robi na emigracji to jest po prostu Wielki Czlowiek.
Problemow Polski nie mam zamiaru dyskutowac, bo sie zrobi polityczna dyskusja. Jedno sie rzuca w oczy - przecitni ludzie w Polsce nie maja swojego losu we wlasnych rekach. A Ci, ktorzy cos probuja robic sa na straconych pozycjach.
Wystarczy wyjechac obok za granice, zeby sie o tym przekonac. Polska to kraj bez wlasnych elit. Te zostaly wybite w Oswiecimiu, Pawiaku, Katyniu, w ubeckich wiezieniach. Pozostal szary tlum nie za bardzo swiadomy kim jest, skad pochodzi i dokad zmierza. A resztki swiadomych ludzi nie potrafia sie skutecznie zorganizowac.
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin
Sam zauważyłem że wielu któży chcieli coś w Polsce zmienić już wyjechało z tego kraju .....widząc że nic się nie da tu zrobić .......jednak dużej grupie Polaków takie życie od pierwszego do pierwszego odpowiada .......widać że większość społeczeństwa zatraciła wolę walki o lepszą przyszłość . Nastąpiło pogodzenie się społeczeństwa że niestać mnie na wyjścia do restauracji , na koncerty , uprawiać sport , na życie kulturalne . Społeczeństwo przestało wymagać od polityków i urzędników kompetencji , przyzwoitości . To jest droga do zbudowania społeczeństwa prostaków . Owszem są osoby które żyją w Polsce na normalnym poziomie to jest 20 procent ogółu , pozostałe 80 procent żyje wedłuk wcześniejszego opisu . Jest też mała grupa społeczeństwa w Polsce chcąca zmian i normalności ale ona nie ma siły przebicia . Stwierdziłem że Polska gospodarka z przerostem biurokracji , Zpchr-ów , niedbałością o kulture fizyczną , zawalona podatkami , brakiem przemysłu nie ma szans nawet dojść do połowy poziomu życia przeciętnego przedstawiciela świata zachodniego. Jak się głebiej zastanowie nad tym to mam wrażenie że urzędnikom , politykom bardzo na rękę jest żeby tacy co chcą zmian to najlepiej niech wyjadą z kraju będzie z nimi święty spokój. Pewne jest że przez wiele wiele lat gospodarczo Polska będzie grała cały czas w III lidze.
  • 0

budo_kris102
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

Sam zauważyłem że wielu któży chcieli coś w Polsce zmienić już wyjechało z tego kraju .....widząc że nic się nie da tu zrobić .......jednak dużej grupie Polaków takie życie od pierwszego do pierwszego odpowiada .......widać że większość społeczeństwa zatraciła wolę walki o lepszą przyszłość . Nastąpiło pogodzenie się społeczeństwa że niestać mnie na wyjścia do restauracji , na koncerty , uprawiać sport , na życie kulturalne . Społeczeństwo przestało wymagać od polityków i urzędników kompetencji , przyzwoitości . To jest droga do zbudowania społeczeństwa prostaków . Owszem są osoby które żyją w Polsce na normalnym poziomie to jest 20 procent ogółu , pozostałe 80 procent żyje wedłuk wcześniejszego opisu . Jest też mała grupa społeczeństwa w Polsce chcąca zmian i normalności ale ona nie ma siły przebicia . Stwierdziłem że Polska gospodarka z przerostem biurokracji , Zpchr-ów , niedbałością o kulture fizyczną , zawalona podatkami , brakiem przemysłu nie ma szans nawet dojść do połowy poziomu życia przeciętnego przedstawiciela świata zachodniego. Jak się głebiej zastanowie nad tym to mam wrażenie że urzędnikom , politykom bardzo na rękę jest żeby tacy co chcą zmian to najlepiej niech wyjadą z kraju będzie z nimi święty spokój. Pewne jest że przez wiele wiele lat gospodarczo Polska będzie grała cały czas w III lidze.

Niestety w 100% masz rację. Jesteśmy krajem kolonialnym, rynkiem zbytu i zarówno "naszym elitom" jak i UE zależy na utrzymaniu takiego stanu. Brak znajomości historii i wyciągania wniosków, myślenia przyczyna-skutek do tego prowadzi. Nasuwa mi się analogia do praw kardynalnych - obecnie też mamy strażników gwarantujących nam wolność i poprawne myślenie. Dla mnie niezrozumiałe jest jak można godzić się na ciągłe podnoszenie podatków, wydłużanie wieku emerytalnego, reformę oświatową itd. Już kiedyś Kazik śpiewał "Poco wam wolność macie przecież telewizję". Za komuny to przynajmniej każdy wiedział że TV kłamie....
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin
Powodzenia!!
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

Powodzenia!!

Dzięki
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

Sam zauważyłem że wielu któży chcieli coś w Polsce zmienić już wyjechało z tego kraju .....widząc że nic się nie da tu zrobić .......jednak dużej grupie Polaków takie życie od pierwszego do pierwszego odpowiada .......widać że większość społeczeństwa zatraciła wolę walki o lepszą przyszłość . Nastąpiło pogodzenie się społeczeństwa że niestać mnie na wyjścia do restauracji , na koncerty , uprawiać sport , na życie kulturalne . Społeczeństwo przestało wymagać od polityków i urzędników kompetencji , przyzwoitości . To jest droga do zbudowania społeczeństwa prostaków . Owszem są osoby które żyją w Polsce na normalnym poziomie to jest 20 procent ogółu , pozostałe 80 procent żyje wedłuk wcześniejszego opisu . Jest też mała grupa społeczeństwa w Polsce chcąca zmian i normalności ale ona nie ma siły przebicia . Stwierdziłem że Polska gospodarka z przerostem biurokracji , Zpchr-ów , niedbałością o kulture fizyczną , zawalona podatkami , brakiem przemysłu nie ma szans nawet dojść do połowy poziomu życia przeciętnego przedstawiciela świata zachodniego. Jak się głebiej zastanowie nad tym to mam wrażenie że urzędnikom , politykom bardzo na rękę jest żeby tacy co chcą zmian to najlepiej niech wyjadą z kraju będzie z nimi święty spokój. Pewne jest że przez wiele wiele lat gospodarczo Polska będzie grała cały czas w III lidze.


Pierwszy raz od 7 lat jestem w Polsce dluzej niz tydzien.
To co mnie uderzylo, jako obserwacja, to fakt, ze ludzie nie walcza o swoje sprawy codzienne. Odpuszczaja rzeczy, ktore mozna szybko zmienic. Machaja reka, bo nie maja woli i energii. Wola zaplacic jakis glupi mandat, albo targowac lapowke niz odmowic mandatu i zrobic porzadek ze zdeprawowana is skorumpowana wladza.
Dlatego codzienne zycie jest na niskim poziomie. Wtedy o jakies spektakularne sukcesy jest bardzo trudno. Rzuca sie w oczy "bylejakosc" wszystkiego. Mialem kilka "przygod" gdzie rozmowa na argumenty nie dzialala wiec musialem skonczyc z grzecznoscia i kurtuazja, zeby swoje rzeczy wyegzekwowac. O dziwo - to dziala. Nikt nie mial mnie za chama, tylko "konkretnego goscia".
Do nikogo nie dociera, ze obrona wlasnego, dobrze pojetego interesu to jest wspolna sprawa.
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin
Powodzenia!!! ;-)
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

Powodzenia!!! ;-)

Dzięki
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin
W Polsce to zawiodłem się nawet na kobietach ;-) same blachary te polki na to wychodzi ;-) wogle się babki nie sznują. W tamtym roku to przeszłem przez trzy związki wszystko było pięknie na początku......... do łóżka to były pierwsze :lol: ale jak się okazało że nie jestem milionerem szukały pretekstu do miękiego zakończenia związku..........mnie to zadziwiło że nie miały one najmniejszych problemów finansowych pani menadżer w dużej korporacji itp .............kiedyś myślałem że blondynki to wywijasy są ........te akurar to czarnowłose były dwie czarnokie jedna piwne oczki ;-) jedna to się nawet deklarowała żeby spotkać się w przyszłym życiu ........hehe. Pod względem etyki i manier to założe się że Polki odstają od swoich koleżanek z krajów zachodnich ;-) Co za maniery tych Polek najpierw łóżko puźniej sądowanie zasobności portwela .....jak można tak upaść ;-) Nie piszę tu oczywiście o 100 procentach polskich kobiet ......nie chcę wywołać jakiegoś demona ;-) to co napisałem w tym poście miało tylko pokazać upadek manier , przyzwoitości bardzo dużej ilości polek ;-) jak dla mnie taka postawa polskich kobiet to wypadkowa złego wychowania przez bylejakich rodziców , braku wzorców uinnych osób itp.
  • 0

budo_ishida
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Olkusza
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

W Polsce to zawiodłem się nawet na kobietach ;-) same blachary te polki na to wychodzi ;-) wogle się babki nie sznują. W tamtym roku to przeszłem przez trzy związki wszystko było pięknie na początku......... do łóżka to były pierwsze :lol: ale jak się okazało że nie jestem milionerem szukały pretekstu do miękiego zakończenia związku..........mnie to zadziwiło że nie miały one najmniejszych problemów finansowych pani menadżer w dużej korporacji itp .............kiedyś myślałem że blondynki to wywijasy są ........te akurar to czarnowłose były dwie czarnokie jedna piwne oczki ;-) jedna to się nawet deklarowała żeby spotkać się w przyszłym życiu ........hehe. Pod względem etyki i manier to założe się że Polki odstają od swoich koleżanek z krajów zachodnich ;-) Co za maniery tych Polek najpierw łóżko puźniej sądowanie zasobności portwela .....jak można tak upaść ;-) Nie piszę tu oczywiście o 100 procentach polskich kobiet ......nie chcę wywołać jakiegoś demona ;-) to co napisałem w tym poście miało tylko pokazać upadek manier , przyzwoitości bardzo dużej ilości polek ;-) jak dla mnie taka postawa polskich kobiet to wypadkowa złego wychowania przez bylejakich rodziców , braku wzorców uinnych osób itp.


Źle podchodzisz do sprawy chłopie. Zastanów się czemu TY przyciągasz do siebie same frywolne panie i jeszcze na dodatek nie potrafisz żadnej utrzymać przy sobie. Akcja z portfelem to tylko pretekst.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin
Intheos,

mam nadzieję, że nie piszesz tego myjąc gary w tureckim kebabie
  • 0

budo_smarekxy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

W Polsce to zawiodłem się nawet na kobietach same blachary te polki na to wychodzi wogle się babki nie sznują. W tamtym roku to przeszłem przez trzy związki wszystko było pięknie na początku......... do łóżka to były pierwsze ale jak się okazało że nie jestem milionerem szukały pretekstu do miękiego zakończenia związku..........mnie to zadziwiło że nie miały one najmniejszych problemów finansowych pani menadżer w dużej korporacji itp .............kiedyś myślałem że blondynki to wywijasy są ........te akurar to czarnowłose były dwie czarnokie jedna piwne oczki jedna to się nawet deklarowała żeby spotkać się w przyszłym życiu ........hehe. Pod względem etyki i manier to założe się że Polki odstają od swoich koleżanek z krajów zachodnich Co za maniery tych Polek najpierw łóżko puźniej sądowanie zasobności portwela .....jak można tak upaść Nie piszę tu oczywiście o 100 procentach polskich kobiet ......nie chcę wywołać jakiegoś demona to co napisałem w tym poście miało tylko pokazać upadek manier , przyzwoitości bardzo dużej ilości polek jak dla mnie taka postawa polskich kobiet to wypadkowa złego wychowania przez bylejakich rodziców , braku wzorców uinnych osób itp.


Eeeee...ale jak się to ma do tematu wątku...??? Poza tym ja spotykałem w życiu same WARTOŚCIOWE Polki, które szukały prawdziwej miłości i faceta na całe życie, zaczynając od zwykłej randki, kina, itp... Żadna o łóżku nie myślała... Ale moje czasy to inna epoka i inny wiek nawet ;-) Nie wiem, jak jest teraz, za stary jestem :roll:
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin
Teraz się niewiele zmieniło, są i takie i "tacy"
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin
nie Polką trzeba dać też pole do pipisu ;-) odnośnie baru u Turka Laser :lol: jedna z tych kobiet była specjalistą od reklamy i marketingu w koncernie perfumeryjnym :nie: wyobrażasz sobie jaka zadbana i jakie ciacho :) ja nie opowiadam aktualnym o swoich byłych ..... ja tego nietraktuję jako jakiejś mega klęski .......traktuje jako wielką przygodę .........druga była menadżerem w centrum badawczym w jednej z dwóch największych toruńskich firm :) ........odnośnie kobiet takich pracujących u Turka w sklepie za ladą...........różnie to może być ........nie raz taka niby prosta kobieta może być też pociągająca :) ale ogólnie skupiam się teraz na treningu .....to podstawa ......temat kobieta nie może kolidować czy blokować....z poprzednich doświadczeń wyciągać staram się wnioski ....ale nie powiem fajno jest zakochać się na zabój :)
  • 0

budo_smarekxy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

...Polką...


ŻE CO??? Chyba "PolkOM"???!!!
Celownik liczby mnogiej - komu? czemu?

Czizas... :)
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin
Wyborowa .........jak Tobie odpowiada społeczeństwo w Szwajcarii.............dobrze się wśród nich czujesz ? jakbyś zestawił tłum szwajcarski z tym polskim pewnie jest różnica ? ;-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024