Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sportverein Spartakus Berlin


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
70 odpowiedzi w tym temacie

budo_kris102
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

nie jestem flustratem

Co to znaczy być albo nie być flustratem? :)
  • 0

budo_kris102
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

Czy Polsce by pomógł plan Marszala średnio w to wierzę ;-) w 1939 w poziomie techniki armia niemiecka wyprzedzała polsko spokojnie o epokę polskie samoloty , czołgi ,broń strzelecka była na poziomie sprzętu niemieckiego z I wojny światowej ..........a buta polskich generałów wołała o pomste do nieba ;-) armia niemiecka zmiarzdżyła polską techniką wojskowo...

Z jakich podręczników uczyłeś się historii? Akurat technicznie nie odbiegaliśmy tak bardzo - chociażby Łoś, 7TP-biły na głowę niemieckie odpowiedniki. Niemcy wygrali nowatorską taktyką pancernego uderzenia oraz dzięki zdradzie Francji i Anglii oraz sowieckiemu uderzeniu w plecy. Co miałeś na myśli pisząc o bucie polskich generałów ? Poczytaj trochę - zobacz co IIRP osiągnęła w 20lat i to w otoczeniu wrogich państw. To co teraz mamy to skutek wymordowania elit. Niemcy wchodząc do Polski w każdej mieścinie mordowali nauczycieli, księży, policjantów itd. Później była akcja AB, Katyń itd. Obecne nadal niszczy się edukację, jesteśmy w końcówce UE pod względem liczby godzin przeznaczonych na naukę języka ojczystego. Wyjechałeś - życzę ci powodzenia, ale nie opluwaj wszystkiego co tu zostawiłeś.


Nie rzucim ziemi skad nasz Rod...
Po kilku latach zycia w Szwajcarii wiem, ze jesli pracujesz dzien do dnia, to na koniec miesiaca musisz miec wiecej niz miales miesiac wczesniej. Jesli nie masz to znaczy, ze ktos Cie okrada.
Moja ostatnia wizyta w Polsce utwierdzila mnie, ze ludzie w Polsce przewazajacej wiekszosci zachowuja sie jak stado baranow bez przewodnika. Biedni, pobici, przegrani. To jest oczywiscie stan, ktory mozna zmienic, ale poki co nie widac zadnych symptomow, ze cos sie bedzie na lepsze zmienialo.

Wyborowa nie zrozumiałeś o co mi chodziło. Zgadzam się z Twoją oceną stanu rzeczy. Mnie tylko drażni brak wiedzy, znajomości historii i powtarzanie kłamstw historycznych które powstały tylko po to by Polaków pozbawić poczucia wartości - mechanizm znany z sociologii - ludźmi o zaniżonej wartości łatwiej się steruje, łatwiej im wmówić że nie ma innej drogi, że z pustego i Salomon..., że Europa będzie się z nas śmiała itd.
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin
Inhetos jestes jak dziecko, chcesz opowiadac o swoich podbojach sercowych masz fora erotyczne tam sie wszyscy dziela doznaniami. Po wielu latach roznych zwiazkow obecnie jestem szczesliwie zonaty. Zaczoles temat o klubie sportowym w niemczech, napisz jak trenujecie, jakie osiagniecia itd. Chyba ze czescia strategii klubu sa podboje sercowe ;)
Pozdrawiam
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

Inhetos jestes jak dziecko, chcesz opowiadac o swoich podbojach sercowych masz fora erotyczne tam sie wszyscy dziela doznaniami. Po wielu latach roznych zwiazkow obecnie jestem szczesliwie zonaty. Zaczoles temat o klubie sportowym w niemczech, napisz jak trenujecie, jakie osiagniecia itd. Chyba ze czescia strategii klubu sa podboje sercowe ;)
Pozdrawiam

Będzie wszystko w swoim czasie , hej pomału daj się ogarnąć ...........
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

moje ambicje trenerskie Martius sięgają do UFC, Striforce .........tu jestem zdefiniowany i wiem że w Polsce to nawet nie ma szans dojść do połowy drogi......


pogadamy jak je zrealizujesz ...

liczy się strona ludzka .........jak jest kumpel w potrzebie to przez pół europy trzeba się przedzierać jak sytuacjajest mega poważna ..........groszem też wspomódz itp .


Ci co o tym duzo mowia zazwyczaj nic w tym kierunku nie robia ..

Ja nie oceniam ludzi czy ktoś jest po Politechnice czy po zawodówce ......liczy się wnętrze ;-)


Piekne gornolotne slowa - dla mnie licza sie czyny - to ze ktos ma piekne wnetrze a jest leniem nie znaczy ze ma osiagac wiecej niz osoba ktora na to ciezko pracuje.
Nawet osoba bez wyksztalcenia moze byc super fachowcem ale len z wyksztalceniem czy bez bedzie leniem.

Martius zaczynasz pisać na temat ..............nie neguje Twoich osiągnięć związanych ze zdobytym wykształceniem czy rozpoczętą nauką informatyki. Cieszę się że masz pasję i robisz to co Ciebie interesuję. Mój wyjazd do Niemczech ma też taki powód ....doszedłem do wniosku że w Toruniu wyszkolić zawodnika na poziomie juniorskim żeby był w czołówce krajowej da się w seniorskiej już jest ciężej na poziomie KSW , MMA Attack nie ma żadnych szans , odrazu jestem na straconej pozycji .........na rozwijanie się trenerskie nie ma już kasy ...........w Niemczech mam na to kasę , wreszczie też mam auto Audi A4 b6 , 2002 rok .........wziełem je narazie za free ale muszę kasę pomału za nie dać ..........takie kursy jak np. u Wyborowej , wyjazd do Rusków na Syberię będąc w Niemczech zrealizuję .........w planach są studia w Koziej Wólce ....tu nie będe ukrywał pójdę po najniższej lini oporu..........na Uniwersytecie Humbolda to nie dałbym chyba rady .......chociaż nie wykluczam ......myślę że to duża kasa . W Polsce nie mam szans trenersko się rozwinąć ........zawodnika też tu klasy międzynarodowej nie urobię ........jest jeden .......walczy ogień w MMA ......ma predyspozycje na debeściaka w Polsce coś ugra ale o karierze M1 , Stricforce odrazu może zapomnieć . W Niemczech ma szansę . W Golden Glory w Berlinie będe trenował .........Golden Glory to mój trening jest dla mnie mega ważny ...........może będe tam prowadził trening Karate Kyokushin ale to jest na dalszym miejscu podstawa to mój trening tam . Druga rzecz to własny klub Spartacus lub pod nazawą ...............ale to muszę się dogadać ...........Jak podkreśliłem stawiam mocno na siebie i na rozwój trenerski i własny zawodniczy . Trening innych też ale to nie jak w Toruniu że wszystko dla innych .........tu w Niemczech akcenty inne . Pzdr
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

Ty to Balofy za to jesteś wyrocznia alfa i omega............Twój poziom jest intelektualny jest wywalony w kosmos spójrz na siebie ;-) Zajebisty z Ciebie człowiek i kumpel musi być. Za wróżkę powineś się zatrudnić ;-)

Nie przejmuj sie, ja zrozumialem juz ze nie mam co probowac kijem wisly zawrocic i wdawac sie z glupie dyskusje. Ty i tak nei zauwazysz, ze od dwoch stron wiekszosc osob w tym temacie proboje ci wskazac ze albo piszesz glupoty, albo o glupotach, albo w glupi sposob. Wiem tez doskonale ze tego nie zrozumiesz i sie tym nie przejmiesz, no ale coz, sprobowac wskazac pewne rzeczy nie zaszkodzi :)

Pozdrawiam,
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

nie jestem flustratem

Co to znaczy być albo nie być flustratem? :)

ja jestem realistą i racjinalistą piszę i mówię jak odbiera moja percepcja ..........z flustracją nie mam nic wspólnego .......jak chcesz możesz pojechać do Korei Pólnocnej i pomieszkać w pierwszym lepszym mieście i wmawiać sobie że mieszkasz w San Diego w Kalifornii w USA ..........jak jest gdzieś kicha i gnój to tak to odbieram jak jest poziom Berlin , Wiedeń .......to czuję różnice odrazu . A wmawianie sobie że w Poland jest dobre życie bo trenuję sporty walki i ważne jest pozytywne myślenie to jest dla mnie zwarcie w mózgu . Pzdr
  • 0

budo__ash_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:D-SU

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

wreszczie też mam auto Audi A4 b6 , 2002 rok

O matko! I po to warto bylo jechac do Niemiec?
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

Ty to Balofy za to jesteś wyrocznia alfa i omega............Twój poziom jest intelektualny jest wywalony w kosmos spójrz na siebie ;-) Zajebisty z Ciebie człowiek i kumpel musi być. Za wróżkę powineś się zatrudnić ;-)

Nie przejmuj sie, ja zrozumialem juz ze nie mam co probowac kijem wisly zawrocic i wdawac sie z glupie dyskusje. Ty i tak nei zauwazysz, ze od dwoch stron wiekszosc osob w tym temacie proboje ci wskazac ze albo piszesz glupoty, albo o glupotach, albo w glupi sposob. Wiem tez doskonale ze tego nie zrozumiesz i sie tym nie przejmiesz, no ale coz, sprobowac wskazac pewne rzeczy nie zaszkodzi :) Balofy merytoryki u Ciebie zero ..........jakieś ktoś coś pisze .....guzik mnie obchodzą wycieczki personalne w moim kierunku . Czekam na merytoryke ..........uważam że możesz zawracać kijem Wisłę Balofy . Gdzie są umnie przekłamania i zła ocena sytuacji w Polsce ? Czekam na merytoryczną odpowiedź ;-)

Pozdrawiam,


  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

wreszczie też mam auto Audi A4 b6 , 2002 rok

O matko! I po to warto bylo jechac do Niemiec?

Nie jadę po te AUDI .......ej studęciak rusz głową :lol: czytaj ze zrozumieniem i nie wyrywaj z kontekstu zdań ;-) i nie bój się :lol: tyle lat tam siedzisz i trenujesz Ashihara .....to powineś być kozak..........typowe polskie sam tam siedzisz tyle lat ........a boisz się tylko że by tam jakiś Polak nie przyjechał ;-) hehehe :lol:
  • 0

budo__ash_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:D-SU

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

Nie jadę po te AUDI .......ej studęciak rusz głową :lol: czytaj ze zrozumieniem i nie wyrywaj z kontekstu zdań ;-) i nie bój się :lol: tyle lat tam siedzisz i trenujesz Ashihara .....to powineś być kozak..........typowe polskie sam tam siedzisz tyle lat ........a boisz się tylko że by tam jakiś Polak nie przyjechał ;-) hehehe :lol:

Nie jestem studenciakiem, jesli chodzi o wyksztalcenie, to mam doktorat. Ale nie wiem, co to ma tutaj do rzeczy...
Co jest typowe polskie, co napisalem? Dlaczego mam byc kozakiem? Dlaczego mam sie bac, ze przyjedzie Polak? Ze bedzie lepszy ode mnie? Sa setki takich, a moze i tysiace. Niech przyjezdzaja i zakladaja szkoly. Moze sie Niemcy czegos wreszcie naucza ;)
Nie zrozumialem tylko, dlaczego tak sie napaliles na to audi, ze az musiales je tutaj wymieniac. Takie samochody tez maja setki albo tysiace ludzi w Polsce. I co z tego?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024