Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sportverein Spartakus Berlin


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
70 odpowiedzi w tym temacie

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin
Tak, jest różnica. W Szwajcarii jest jeszcze więcej bambusów niż w Rajchu. Pociągi jeżdżą punktualnie. nawet wkurwić się na sąsiada nie możesz , bo taki zdyscyplinowany.
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin
Inhetos dopiero co się przeprowadziles. Dlatego wszystko cię tak zachwyca, jest super cool. Napisz relacje z 5 lat jak już tam się osiedlisz i naprawdę zaczniesz żyć po niemiecku. Myśle ze bajkowe życie się zmieni w szara zeczywistosc. Napewno lepsza niż w Polsce ale ze swoimi problemami. Pisze to na podstawie własnego doświadczenia 6 lat w Uk, na początku wszystko takie super teraz już nie. Inne problemy, inne urzędowe głupoty. Jednak do polski napewno nie wrócę bo mi tu lepiej. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
  • 0

budo_viking1vip
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin
hmmm...............
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

Inhetos dopiero co się przeprowadziles. Dlatego wszystko cię tak zachwyca, jest super cool. Napisz relacje z 5 lat jak już tam się osiedlisz i naprawdę zaczniesz żyć po niemiecku. Myśle ze bajkowe życie się zmieni w szara zeczywistosc. Napewno lepsza niż w Polsce ale ze swoimi problemami. Pisze to na podstawie własnego doświadczenia 6 lat w Uk, na początku wszystko takie super teraz już nie. Inne problemy, inne urzędowe głupoty. Jednak do polski napewno nie wrócę bo mi tu lepiej. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Zapas na twarz Waldemara Pawlaka i reszty cyników nie mogę już patrzeć .....Polska jes dla mnie już Dead Line ...........stego co widzę Angeala Merkel zajmuje się każdym Niemcem jak własnym dzieckiem ;-) na zmianę w Polsce nie ma co liczyć ...........ludzie ci któży dziś są na głodowych pensjach na umowach śmieciowych za jakiś czas obudzą się z reką w nocniku .........bez emerytur już dziś są bez opieki lekarskiej i urlopów ..........społeczeństwo nic nie protestuje ........to jakaś paranoja że protestują w obronie ojca Tadeusza w sprawach egzystencjalnych już nie ........po prostu Polacy to już niewolnicy są .........za komuny chociaż ludzię mieli opiekę lekarską i urlopy dziś już w Polsce niemają nic................to zostało z etosu Solidarności . Na twarzach Polaków to ja widzę rezygnację , nie ma wogle woli walki i zmiany ....Na Pawlaka , Milera , Tuska czy XIX wiecznego Kaczyńskiego i resztę cyników nie mogę patrzeć .....ludzie bez wizji gospodarczej pasuje im mieć głupie i uległe spoleczeństwo . W Polsce to powini iść w tym kierunku niskie podatki , rozjebać banalne przepisy , regulacje , wziąść się za niepełnosprawnych , nawet dla przykładu jak mówi Korwin utoczyć trochę krwi to by reszta wzieła się za siebie . Nikt tego nie zrobi na prezydenta pokroju Mitt Romney nie ma w Polsce co liczyć , czyli będzie gnój gospodarczy cały czas . Pozdrawiam Zapasa
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin
Co do Polski to się zgadza dlatego tam nie mieszkam.
  • 0

budo_ishida
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Olkusza
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

Zapas na twarz Waldemara Pawlaka i reszty cyników nie mogę już patrzeć .....Polska jes dla mnie już Dead Line ...........stego co widzę Angeala Merkel zajmuje się każdym Niemcem jak własnym dzieckiem ;-) na zmianę w Polsce nie ma co liczyć ...........ludzie ci któży dziś są na głodowych pensjach na umowach śmieciowych za jakiś czas obudzą się z reką w nocniku .........bez emerytur już dziś są bez opieki lekarskiej i urlopów ..........społeczeństwo nic nie protestuje ........to jakaś paranoja że protestują w obronie ojca Tadeusza w sprawach egzystencjalnych już nie ........po prostu Polacy to już niewolnicy są .........za komuny chociaż ludzię mieli opiekę lekarską i urlopy dziś już w Polsce niemają nic................to zostało z etosu Solidarności . Na twarzach Polaków to ja widzę rezygnację , nie ma wogle woli walki i zmiany ....Na Pawlaka , Milera , Tuska czy XIX wiecznego Kaczyńskiego i resztę cyników nie mogę patrzeć .....ludzie bez wizji gospodarczej pasuje im mieć głupie i uległe spoleczeństwo . W Polsce to powini iść w tym kierunku niskie podatki , rozjebać banalne przepisy , regulacje , wziąść się za niepełnosprawnych , nawet dla przykładu jak mówi Korwin utoczyć trochę krwi to by reszta wzieła się za siebie . Nikt tego nie zrobi na prezydenta pokroju Mitt Romney nie ma w Polsce co liczyć , czyli będzie gnój gospodarczy cały czas .


Przepraszam Inhetos to może wygląda że się czepiam, ale od jakiegoś czasu sam u siebie walczę z tego typu myśleniem. Ćwicząc sztuki walki wiesz dobrze jak ważne jest nastawienie psychiczne. Jak jest się zmotywowanym to z największej opresji wychodzi się zwycięsko. Podobnie jest w życiu i myśląc że wszystko jest do kitu, a wokół sami złodzieje, sam z góry skazujesz się na porażkę. Sztuką jest wyrwać się z tej beznadziei jaką serwuje nam otoczenie począwszy od rodziny, a skończywszy na mediach.
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin
Ishida .........ja myślę racjonalnie ..........co mam myśleć że Waldemar Pawlak jest dobrym ministrem gospodarki ? przecież jest do kitu ........facet tkwi w polityce od 25 lat i niema żadnej wizji ekonomicznej jest bo jest ;-) minister sportu Joanna Mucha zero kompetencji , oderwana wogle od problemow polskiego sportu typowa karierowiczka .......owszem ma fa fajne nogi pewnie było by je przyjemnie jakby na szyję zakładała ;-) ale na ministra sportu się nie nadaje . Kanał jest w Polsce na całej lini Arłukowicz nie ma pojęcia o resorcie zdrowia nawet jak podniosą składkę zdrowotną to ia tak będzie kicha studnia bez dna . Cały proces prywatyzacji w Polsce to tak pewnie wyglądał jak Amber Gold .......moja matka i mój ojciec działali w solidarności .............. ;-) to wywalczyli że nie ma urlopów i są umowy śmieciowe . Co tu ma nastawienie moje psychiczne ? Mam myśleć że jest dobrze ;-) to już było jedyna słuszna droga X plenum KC PZPR .....tam każdy myślał tak samo zero krytyki ........Myślę oceniam fakty samodzielnie . Jak uważasz że Ishida że w Polsce idzie w dobrym kierunku to jest Twoje zdanie ;-) ja ma odmienne poprostu. Flustratem nie jestem w pracy uważają mnie za mega szczęśliwego ;-) nawet pytają co się umnie dzieje w życiu że jestem non stop zadowolony. Moim zdanie tkwiąć w Polsce i dając się rządzić takim nieudacznikom i geszefciarzom jak są w Polsce to jest już stracona pozycja. Pozdrawiam
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

Wyborowa .........jak Tobie odpowiada społeczeństwo w Szwajcarii.............dobrze się wśród nich czujesz ? jakbyś zestawił tłum szwajcarski z tym polskim pewnie jest różnica ? ;-)


Ja zyje swoim zyciem i nie potrzebuje sie integrowac z ludzmi, ktorzy maja wyrazne deficyty asocjacyjne.
Ja sie czuje swietnie w Szwajcarii, Anglii, Hong Kongu, Japonii, USA. jakkolwiek nie wyobrazam sobie na stale zycia poza Europa. Generalnie moge zyc tam gdzie hokej jest na dobrym poziomie i leja dobre piwo. O poziom SW potrafie sam zadbac. Szwajcaria w zwiazku z tym jest dobrym dla mnie miejscem do zycia.
Jestem zdefiniowanym czlowiekiem. Wiem co sie dla mnie liczy, co jest wazne. Mam cele do isiagniecia i mam plany. Mam wymierne rezultaty tego co robie wiec nie bardzo sie przejmuje tym, kto jaki jest.
Jednak jak porownam Polske do Szwajcarii to wiem na pewno, ze Ci co steruja w Polsce sa do wymiany na wszystkich szczeblach. To banda kretynow lub skurwysynow-sabotazystow. Przykladow mam setki na to co napisalem. Z drugiej jednak strony w Polsce ludzie sa tak zglajszachtowani, ze nie potrafia zrozumiec, ze o swoje- obywatelskie trzeba walczyc i tych co na gorze rozliczac.
  • 0

budo_ishida
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Olkusza
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

Ishida .........ja myślę racjonalnie ..........co mam myśleć że Waldemar Pawlak jest dobrym ministrem gospodarki ? przecież jest do kitu ........facet tkwi w polityce od 25 lat i niema żadnej wizji ekonomicznej jest bo jest ;-) minister sportu Joanna Mucha zero kompetencji , oderwana wogle od problemow polskiego sportu typowa karierowiczka .......owszem ma fa fajne nogi pewnie było by je przyjemnie jakby na szyję zakładała ;-) ale na ministra sportu się nie nadaje . Kanał jest w Polsce na całej lini Arłukowicz nie ma pojęcia o resorcie zdrowia nawet jak podniosą składkę zdrowotną to ia tak będzie kicha studnia bez dna . Cały proces prywatyzacji w Polsce to tak pewnie wyglądał jak Amber Gold .......moja matka i mój ojciec działali w solidarności .............. ;-) to wywalczyli że nie ma urlopów i są umowy śmieciowe . Co tu ma nastawienie moje psychiczne ? Mam myśleć że jest dobrze ;-) to już było jedyna słuszna droga X plenum KC PZPR .....tam każdy myślał tak samo zero krytyki ........Myślę oceniam fakty samodzielnie . Jak uważasz że Ishida że w Polsce idzie w dobrym kierunku to jest Twoje zdanie ;-) ja ma odmienne poprostu. Flustratem nie jestem w pracy uważają mnie za mega szczęśliwego ;-) nawet pytają co się umnie dzieje w życiu że jestem non stop zadowolony. Moim zdanie tkwiąć w Polsce i dając się rządzić takim nieudacznikom i geszefciarzom jak są w Polsce to jest już stracona pozycja. Pozdrawiam


Żeby była jasność, nie jestem zwolennikiem propagandy sukcesu, ja po prostu staram się nie zatruwać umysłu rzeczami na które nie mam wpływu, a niekompetencja polityczno-urzędnicza to nie tylko domena Polski, ale także reszty świata. Co do pani Merkel i jej opieki nad jej biednymi rodakami - gdyby nie plan Marshalla, to rzeczona pani machałaby teraz czerwonymi chorągiewkami na wiecach komunistycznych.
  • 0

budo_gryllu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowa Ruda/Siechnice
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

Ishida .........ja myślę racjonalnie ..........co mam myśleć że Waldemar Pawlak jest dobrym ministrem gospodarki ? przecież jest do kitu ........facet tkwi w polityce od 25 lat i niema żadnej wizji ekonomicznej jest bo jest ;-) minister sportu Joanna Mucha zero kompetencji , oderwana wogle od problemow polskiego sportu typowa karierowiczka .......owszem ma fa fajne nogi pewnie było by je przyjemnie jakby na szyję zakładała ;-) ale na ministra sportu się nie nadaje . Kanał jest w Polsce na całej lini Arłukowicz nie ma pojęcia o resorcie zdrowia nawet jak podniosą składkę zdrowotną to ia tak będzie kicha studnia bez dna . Cały proces prywatyzacji w Polsce to tak pewnie wyglądał jak Amber Gold .......moja matka i mój ojciec działali w solidarności .............. ;-) to wywalczyli że nie ma urlopów i są umowy śmieciowe . Co tu ma nastawienie moje psychiczne ? Mam myśleć że jest dobrze ;-) to już było jedyna słuszna droga X plenum KC PZPR .....tam każdy myślał tak samo zero krytyki ........Myślę oceniam fakty samodzielnie . Jak uważasz że Ishida że w Polsce idzie w dobrym kierunku to jest Twoje zdanie ;-) ja ma odmienne poprostu. Flustratem nie jestem w pracy uważają mnie za mega szczęśliwego ;-) nawet pytają co się umnie dzieje w życiu że jestem non stop zadowolony. Moim zdanie tkwiąć w Polsce i dając się rządzić takim nieudacznikom i geszefciarzom jak są w Polsce to jest już stracona pozycja. Pozdrawiam


1. Strasznie widać w tym co piszesz i jak piszesz żal do państwa, że niczego Ci nie dało i za bardzo życia nie ułatwiło.
2. Używanie takich narzędzi jak autokorekta nie boli, a czytający nie musi się zastanawiać nad tym co czyta.
3. "flustratów" w polsce jest wielu. Ludzie narzekają, że nie mają pracy po studiach. Ale jak ich zapytać jakie studia kończyli, to usłyszysz: filozofia, socjologia, marketing... blablabla. Uwierz mi w Polsce wcale nie jest tak źle, jak Ci się wydaje. Można zarabiać dobre pieniądze bez znajomości. To, że rząd mamy do dupy, to nie podlega dyskusji, ale poniekąd sami do tego doprowadziliśmy popierając tych albo owych. Jakie społeczeństwo taki rząd. Wśród ludzi generalnie panuje marazm i zaraźliwa niechęć do wszystkiego. Żeby się wybić wśród ogólnego bałaganu trzeba być dobrym w tym co się robi i robić to z pasją i za jakiś czas wysiłek zaprocentuje. Trzeba przestać narzekać i zacząć żyć.
4. Jeśli chodzi o państwo, to uważam, że powinno nim się zarządzać jak firmą. Potrzebni nam są menedżerowie, którzy wiedzą jak korzystać z głosu specjalistów i społeczeństwa. Potrzebni są ludzie, którzy przez dobre zarządzanie osiągnęli prywatny sukces. Nam nie są potrzebni ludzie, którzy siedzą w sejmowych ławach po to żeby wypłata na konto wpływała regularnie. Ale do takiej przemiany musi nastąpić kryzys i zmiana pokoleniowa. Ale.to wymaga duuuużo czasu.
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin
Czy Polsce by pomógł plan Marszala średnio w to wierzę ;-) w 1939 w poziomie techniki armia niemiecka wyprzedzała polsko spokojnie o epokę polskie samoloty , czołgi ,broń strzelecka była na poziomie sprzętu niemieckiego z I wojny światowej ..........a buta polskich generałów wołała o pomste do nieba ;-) armia niemiecka zmiarzdżyła polską techniką wojskowo , organizacją , wyszkoleniem . Polska miała kilka okrętów na przyzwoitym poziomie .......tylko że były one budowane w stoczniach angielskich i przez Anglików ..........odnośnie planu Marszala w 1989 USA umorzyła sporo długów ...zachód też pomagał ..........niestety polskie klasy polityczne zawaliły sprawę ............prywatyzacja ala Amber Gold , gieszewty , brak dobrych ekonomistów , brak dekomunizacji , Polak Polaka miał za śmiecia i wyszło jak jest . Teraz to jest już pozamiatane zostało śmietnisko . Warunki pracy w polskich markietach były opisywane w prasie zachodniej jako polskie obozy pracy . Ja bym nazwał polskie obozy koncentracyjne .........Jeśli chodzi o życie moje prywatne to przeżyłem już 5 żyć ...........jedna kobieta co mnie dobrze zna twierdzi że powinnem wydać autobiografie :lol: twierdzi że sukces finansowy murowany :lol: najlepiej sprzedająca się książka po Harym Poterze :) Na co dzień guzik mnie obchodzi polityka. A do swoich opini mam prawo ;-) co do Angelki Merkel to do pięt jej nie sięgają taki Donald , Aleksander Kwaśniewski , Kaczyński , Pawlak . Angela zawsze jeździ obładowana niemieckimi przedsiebiorcami ........ci kretyni zajmują się inwitro za które społeczeństwo ma płacić ;-) polscy politycy zniszczyli cały kapitał po 1989 i wielu ludziom ,życia . Mnie to już guzik obchodzi ja jestem już mentalnie Made IN Germany ......na zawody do Polski to przyjadę ale oczywiście w Barwach Deutschland ;-)
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

Czy Polsce by pomógł plan Marszala średnio w to wierzę ;-) w 1939 w poziomie techniki armia niemiecka wyprzedzała polsko spokojnie o epokę polskie samoloty , czołgi ,broń strzelecka była na poziomie sprzętu niemieckiego z I wojny światowej ..........a buta polskich generałów wołała o pomste do nieba ;-) armia niemiecka zmiarzdżyła polską techniką wojskowo , organizacją , wyszkoleniem . Polska miała kilka okrętów na przyzwoitym poziomie .......tylko że były one budowane w stoczniach angielskich i przez Anglików ..........odnośnie planu Marszala w 1989 USA umorzyła sporo długów ...zachód też pomagał ..........niestety polskie klasy polityczne zawaliły sprawę ............prywatyzacja ala Amber Gold , gieszewty , brak dobrych ekonomistów , brak dekomunizacji , Polak Polaka miał za śmiecia i wyszło jak jest . Teraz to jest już pozamiatane zostało śmietnisko . Warunki pracy w polskich markietach były opisywane w prasie zachodniej jako polskie obozy pracy . Ja bym nazwał polskie obozy koncentracyjne .........Jeśli chodzi o życie moje prywatne to przeżyłem już 5 żyć ...........jedna kobieta co mnie dobrze zna twierdzi że powinnem wydać autobiografie :lol: twierdzi że sukces finansowy murowany :lol: najlepiej sprzedająca się książka po Harym Poterze :) Na co dzień guzik mnie obchodzi polityka. A do swoich opini mam prawo ;-) co do Angelki Merkel to do pięt jej nie sięgają taki Donald , Aleksander Kwaśniewski , Kaczyński , Pawlak . Angela zawsze jeździ obładowana niemieckimi przedsiebiorcami ........ci kretyni zajmują się inwitro za które społeczeństwo ma płacić ;-) polscy politycy zniszczyli cały kapitał po 1989 i wielu ludziom ,życia . Mnie to już guzik obchodzi ja jestem już mentalnie Made IN Germany ......na zawody do Polski to przyjadę ale oczywiście w Barwach Deutschland ;-)


Inhetos... please... Jaki plan Marshalla? W Polsce bolszewicy i ubecja gonila do polowy lat piecdziesiatych polskich partyzantow po lasach. Emigracja to jest generalnie ciezki kawalek chleba i pare euro wiecej nie skompensuje zaplanowanej poniewierki. Wazne w tym wszystkim, zeby trzymac glowe wysoko.
Moi przodkowie wchodzili pod Cedynia na konia stapajac po germanskich grzbietach. Ze starszych warto brac przyklad. Ja nie widze zadnego powodu, zeby to zmieniac.
  • 0

budo_jan111
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SEI BUDOKAI POLSKA
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin
przygladam sie tej dyskusji od samego poczatku. Powiem tak: wszedzie rzadzi ta sama banda. W jednym kraju moga sobie pozwolic na wiecej w innym na mniej. W Polsce sa bezkarni... Spoleczenstwo zostalo sklocone ( podejzewam ze celowo) i zbalamucone. Obecnie jak w calej Europie nie mamy jakiejs innej opcji, jest jedno koryto i jedna ekipa. Rozne odslony tego samego przedstawienia. A emigracja dopelnia reszty...
  • 0

budo__ash_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:D-SU

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

Od 15 listopada rozpoczynam działalność klubu z sekcjami MMA , K1 , Karate Kyokushin w Berlinie. Wyborowa miał rację Polska to kraj przegranej szansy.............problemy typu słaba gospodarka , pseudo urzędnicy , pseudo szkolnictwo , gloryfikacja zakładów pracy chronionej przez władze polskie.Te problemy pozostaną nawet za 20 lat w Polsce. Każdy dzień przepracowany w Polsce to strata czasu. Jestem pełen goryczy w stosunku do urzędników , polityków polskich do rozwiązań gospodarczych w tym kraju. Szczerze to wolę nawet mieszkać na Niemieckiej ulicy niż do Polski wrócić .

Z jednej strony gratuluje i zycze powodzenia. Z drugiej, balbym sie trenowac u tak sfrustrowanego trenera...
  • 0

budo_kris102
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

Czy Polsce by pomógł plan Marszala średnio w to wierzę ;-) w 1939 w poziomie techniki armia niemiecka wyprzedzała polsko spokojnie o epokę polskie samoloty , czołgi ,broń strzelecka była na poziomie sprzętu niemieckiego z I wojny światowej ..........a buta polskich generałów wołała o pomste do nieba ;-) armia niemiecka zmiarzdżyła polską techniką wojskowo...

Z jakich podręczników uczyłeś się historii? Akurat technicznie nie odbiegaliśmy tak bardzo - chociażby Łoś, 7TP-biły na głowę niemieckie odpowiedniki. Niemcy wygrali nowatorską taktyką pancernego uderzenia oraz dzięki zdradzie Francji i Anglii oraz sowieckiemu uderzeniu w plecy. Co miałeś na myśli pisząc o bucie polskich generałów ? Poczytaj trochę - zobacz co IIRP osiągnęła w 20lat i to w otoczeniu wrogich państw. To co teraz mamy to skutek wymordowania elit. Niemcy wchodząc do Polski w każdej mieścinie mordowali nauczycieli, księży, policjantów itd. Później była akcja AB, Katyń itd. Obecne nadal niszczy się edukację, jesteśmy w końcówce UE pod względem liczby godzin przeznaczonych na naukę języka ojczystego. Wyjechałeś - życzę ci powodzenia, ale nie opluwaj wszystkiego co tu zostawiłeś.
  • 0

budo_puciu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

... braku wzorców uinnych osób itp.


A ja przeczytałem unijnych :)
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

Czy Polsce by pomógł plan Marszala średnio w to wierzę ;-) w 1939 w poziomie techniki armia niemiecka wyprzedzała polsko spokojnie o epokę polskie samoloty , czołgi ,broń strzelecka była na poziomie sprzętu niemieckiego z I wojny światowej ..........a buta polskich generałów wołała o pomste do nieba ;-) armia niemiecka zmiarzdżyła polską techniką wojskowo...

Z jakich podręczników uczyłeś się historii? Akurat technicznie nie odbiegaliśmy tak bardzo - chociażby Łoś, 7TP-biły na głowę niemieckie odpowiedniki. Niemcy wygrali nowatorską taktyką pancernego uderzenia oraz dzięki zdradzie Francji i Anglii oraz sowieckiemu uderzeniu w plecy. Co miałeś na myśli pisząc o bucie polskich generałów ? Poczytaj trochę - zobacz co IIRP osiągnęła w 20lat i to w otoczeniu wrogich państw. To co teraz mamy to skutek wymordowania elit. Niemcy wchodząc do Polski w każdej mieścinie mordowali nauczycieli, księży, policjantów itd. Później była akcja AB, Katyń itd. Obecne nadal niszczy się edukację, jesteśmy w końcówce UE pod względem liczby godzin przeznaczonych na naukę języka ojczystego. Wyjechałeś - życzę ci powodzenia, ale nie opluwaj wszystkiego co tu zostawiłeś.


Nie rzucim ziemi skad nasz Rod...
Po kilku latach zycia w Szwajcarii wiem, ze jesli pracujesz dzien do dnia, to na koniec miesiaca musisz miec wiecej niz miales miesiac wczesniej. Jesli nie masz to znaczy, ze ktos Cie okrada.
Moja ostatnia wizyta w Polsce utwierdzila mnie, ze ludzie w Polsce przewazajacej wiekszosci zachowuja sie jak stado baranow bez przewodnika. Biedni, pobici, przegrani. To jest oczywiscie stan, ktory mozna zmienic, ale poki co nie widac zadnych symptomow, ze cos sie bedzie na lepsze zmienialo.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin
Neofici zawsze sa najbardziej .... ;)

Co chwila zmiana stylu, co chwila zmiana organizacji ... wieczni neofici

Opluwamy wszystko a tak naprawde warto sie zastanowic jaki poziom reprezentujemy sami ze nie potrafimy sobie poradzic mimo przeciwnosci losu ...

... moze wiecej wiedzy i umiejetnosci potrzeba w naszym kraju zeby sie wybic i do czegos dojsc ale naprawde dobra i ambitna osoba nie bedzie narzekac ... wybije sie w kazdych warunkach moze tylko wiecej wysilku bedzie w to potrzebowala wlozyc ..

Wszedzie jest dobrze gdzie nas nie ma ...

Panienki zle bo .... i tu litania .... a moze warto pomyslec ze inteligentna panienka po pewnym czasie ma dosc osoby ktora co chwila wali bledy jak przedszkolak - ja wiem teraz to sie nazywa dyslekcja, dysortografia ... kiedys to mialo inna nazwe ...
Moze woli osobe z ambicjami, wiedza i perspektywami a nie chwilowego buhaja ktory za 10 lat spocznie przed telewizorem z piwem w reku i ubrany w zonobijke i bedzie narzekal ze zly swiat nie dal mu mozliwosci sie wybic ;)

Chcemy krytykowac innych przyjzyjmy sie najpierw sobie ...

Osob potrafiacych tylko srac na wlasne korzenie nikt nie zaluje a i kraj nie potrzebuje i mowi im sie tylko .. wypier.... na emigracje
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

przygladam sie tej dyskusji od samego poczatku. Powiem tak: wszedzie rzadzi ta sama banda. W jednym kraju moga sobie pozwolic na wiecej w innym na mniej. W Polsce sa bezkarni... Spoleczenstwo zostalo sklocone ( podejzewam ze celowo) i zbalamucone. Obecnie jak w calej Europie nie mamy jakiejs innej opcji, jest jedno koryto i jedna ekipa. Rozne odslony tego samego przedstawienia. A emigracja dopelnia reszty...

Czekam jak spowrotem wrócisz do Kyokushin Budokai ;-) . To że poszedłeś za Lonardo do Sei-Budokai to sporo straciłeś...... Kyokushin Ibk to spora organizacja ..... Żeby się rozwijać i dać szanse masz dwa kierunki Kyokushin Budokai .......aktualny lider w Germanii Tom Madsen świetny fachowiec ........drugi kierunek to Kudo ......a prywatnie to dasz się lubić . Pzdr
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

Neofici zawsze sa najbardziej .... ;)

Co chwila zmiana stylu, co chwila zmiana organizacji ... wieczni neofici

Opluwamy wszystko a tak naprawde warto sie zastanowic jaki poziom reprezentujemy sami ze nie potrafimy sobie poradzic mimo przeciwnosci losu ...

... moze wiecej wiedzy i umiejetnosci potrzeba w naszym kraju zeby sie wybic i do czegos dojsc ale naprawde dobra i ambitna osoba nie bedzie narzekac ... wybije sie w kazdych warunkach moze tylko wiecej wysilku bedzie w to potrzebowala wlozyc ..

Wszedzie jest dobrze gdzie nas nie ma ...

Panienki zle bo .... i tu litania .... a moze warto pomyslec ze inteligentna panienka po pewnym czasie ma dosc osoby ktora co chwila wali bledy jak przedszkolak - ja wiem teraz to sie nazywa dyslekcja, dysortografia ... kiedys to mialo inna nazwe ...
Moze woli osobe z ambicjami, wiedza i perspektywami a nie chwilowego buhaja ktory za 10 lat spocznie przed telewizorem z piwem w reku i ubrany w zonobijke i bedzie narzekal ze zly swiat nie dal mu mozliwosci sie wybic ;)

Chcemy krytykowac innych przyjzyjmy sie najpierw sobie ...

Osob potrafiacych tylko srac na wlasne korzenie nikt nie zaluje a i kraj nie potrzebuje i mowi im sie tylko .. wypier.... na emigracje

hehe znalazł się mentor ;-) za dziesięć lat sam będziesz z piwem przed telewizorem .....a zmiana stylu :lol: sam uciekłeś z Kyokushin bo jaj nie miałeś na mentną wodę więdz niegraj trwaldziela. Jak bym Ciebie postawił przez 10 godzin w Tesco za 6 netto po dwóch dniach byś mówił że to obóz koncentracyjny . Zrozum w swojej pustej bani że godne warunki życia powinien mieć i lekarz i absolwent zawodówki ;-) 40 procent społeczeństwa pracuje na umowach śmieciowych ..... Ćwierć intyligencie i cyniku jeden ;-) Tym swoim dyplomem z politechniki to kand dupy możesz sobie otrzeć .....jak człowiek to widzisz tylko swój czubek nosa. Całe szczęście że w Niemczech nie ma takich cyników jak ty ;-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024