Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sportverein Spartakus Berlin


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
70 odpowiedzi w tym temacie

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

Neofici zawsze sa najbardziej .... ;)

Co chwila zmiana stylu, co chwila zmiana organizacji ... wieczni neofici

Opluwamy wszystko a tak naprawde warto sie zastanowic jaki poziom reprezentujemy sami ze nie potrafimy sobie poradzic mimo przeciwnosci losu ...

... moze wiecej wiedzy i umiejetnosci potrzeba w naszym kraju zeby sie wybic i do czegos dojsc ale naprawde dobra i ambitna osoba nie bedzie narzekac ... wybije sie w kazdych warunkach moze tylko wiecej wysilku bedzie w to potrzebowala wlozyc ..

Wszedzie jest dobrze gdzie nas nie ma ...

Panienki zle bo .... i tu litania .... a moze warto pomyslec ze inteligentna panienka po pewnym czasie ma dosc osoby ktora co chwila wali bledy jak przedszkolak - ja wiem teraz to sie nazywa dyslekcja, dysortografia ... kiedys to mialo inna nazwe ...
Moze woli osobe z ambicjami, wiedza i perspektywami a nie chwilowego buhaja ktory za 10 lat spocznie przed telewizorem z piwem w reku i ubrany w zonobijke i bedzie narzekal ze zly swiat nie dal mu mozliwosci sie wybic ;)

Chcemy krytykowac innych przyjzyjmy sie najpierw sobie ...

Osob potrafiacych tylko srac na wlasne korzenie nikt nie zaluje a i kraj nie potrzebuje i mowi im sie tylko .. wypier.... na emigracje

hehe znalazł się mentor ;-) za dziesięć lat sam będziesz z piwem przed telewizorem .....a zmiana sam uciekłeś z Kyokushin bo jaj nie miałeś na mentną wodę więdz niegraj trwaldziela. Jak bym Ciebie postawił przez 10 godzin w Tesco za 6 netto po dwóch dniach byś mówił że to obóz koncentracyjny . Ćwierć intyligencie i cyniku ;-)


No i poszlo bardzo personalnie. Trudno nie przyznac racji Martiusowi. To co Martius napisal o emigracji, to jest trafne spostrzezenie. Emigracja bywa forma ucieczki.
Rozumiem inhetosa, ze potrzebowal glebokiej odmiany. Jednak boli go to co musial w Polsce zostawic.
Ja w 2007 roku, po rocznym pobycie za granica, wrocilem do Bytomia i zastalem miasto bardziej zdewastowane niz rok wczesniej. Decyzje o wyjezdzie podjalem w 5 minut i potem do tego byla egzekucja. Bez zalu i dramatyzowania. Od ludzi ktorych trzeba nieustannie mobilizowac i kopac w dupe, zeby cos zrobili polecam trzymac sie z daleka. Oni sciagaja wszystkie wysilki w dol.
Jak ktos sobie wybiera robote w Tesco za 6 netto to widac mu to pasuje.
Jak by mnie ktos przed taka alternatywa posatwil, to raczej postawilbym kose na sztorc i zaczal scinac lby dopoki bym sam nie padl. Ale jak ktos ma zadatki na niewolnika to nim predzej czy pozniej zostanie.
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin
To mnie przeraża w Polakach .......ponure miny i ta kapitulacja pogodzenie się z losem. Najgorsze jest to że jak jest rozmowa o sytuacji w kraju to ludzie mówią że jakby byli na miejscu Leszka Milera , Aleksandra Kwaśniewskiego też mieliby wyjebane na ludzi i by robili lewe interesy . To jest u ludzi całkowity upadek wartości pomimo stanowiska społecznego z górnej półki plus 15 tysięcy na ręke ....człowiek odrazu jest nastawiony do gieszeftów i machlojów. Aha to do MARTIUSA .....wczoraj wieczorem dostałem sms od jednej panienki że jest nieszczęśliwa i z chęcią by przyjechała do mnie do Niemiec jak trochę tam się ogarne . Nie ma opcji Martius dwa razy nie wchodzę do jednej rzeki ;-) a po drugie mam plan porwania jednej lali z Grudziądza do Niemiec ;-) a miłości dostalem od kobiet za 6 żyć ........tam gdzie pracuję wiele dam pracuje .........relacje mam koleżeńskie ......ale to widać jak rozmawiamy nieraz to się nogi mężatką się uginają , spojrzenia itp. ;-)
  • 0

budo_gryllu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowa Ruda/Siechnice
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

Neofici zawsze sa najbardziej .... ;)

Co chwila zmiana stylu, co chwila zmiana organizacji ... wieczni neofici

Opluwamy wszystko a tak naprawde warto sie zastanowic jaki poziom reprezentujemy sami ze nie potrafimy sobie poradzic mimo przeciwnosci losu ...

... moze wiecej wiedzy i umiejetnosci potrzeba w naszym kraju zeby sie wybic i do czegos dojsc ale naprawde dobra i ambitna osoba nie bedzie narzekac ... wybije sie w kazdych warunkach moze tylko wiecej wysilku bedzie w to potrzebowala wlozyc ..

Wszedzie jest dobrze gdzie nas nie ma ...

Panienki zle bo .... i tu litania .... a moze warto pomyslec ze inteligentna panienka po pewnym czasie ma dosc osoby ktora co chwila wali bledy jak przedszkolak - ja wiem teraz to sie nazywa dyslekcja, dysortografia ... kiedys to mialo inna nazwe ...
Moze woli osobe z ambicjami, wiedza i perspektywami a nie chwilowego buhaja ktory za 10 lat spocznie przed telewizorem z piwem w reku i ubrany w zonobijke i bedzie narzekal ze zly swiat nie dal mu mozliwosci sie wybic ;)

Chcemy krytykowac innych przyjzyjmy sie najpierw sobie ...

Osob potrafiacych tylko srac na wlasne korzenie nikt nie zaluje a i kraj nie potrzebuje i mowi im sie tylko .. wypier.... na emigracje

hehe znalazł się mentor ;-) za dziesięć lat sam będziesz z piwem przed telewizorem .....a zmiana stylu :lol: sam uciekłeś z Kyokushin bo jaj nie miałeś na mentną wodę więdz niegraj trwaldziela. Jak bym Ciebie postawił przez 10 godzin w Tesco za 6 netto po dwóch dniach byś mówił że to obóz koncentracyjny . Zrozum w swojej pustej bani że godne warunki życia powinien mieć i lekarz i absolwent zawodówki ;-) 40 procent społeczeństwa pracuje na umowach śmieciowych ..... Ćwierć intyligencie i cyniku jeden ;-) Tym swoim dyplomem z politechniki to kand dupy możesz sobie otrzeć .....jak człowiek to widzisz tylko swój czubek nosa. Całe szczęście że w Niemczech nie ma takich cyników jak ty ;-)


Po tym jak piszesz(tyle ortów w jednym zdaniu to już dawno nie widziałem) i przez takie personalne wycieczki pokazujesz kim naprawdę jesteś. Także ciesz się swoim pobytem na germańskiej ziemi i badź szczęśliwy ze swoich wyborów, bo póki co widać, że nie do końca jesteś przekonany o swoim szczęściu i próbujesz przekonywać do tego innych. Jakbyś był zadowolony z siebie i swojej postawy nie pisałbyś w taki sposób;)
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

Neofici zawsze sa najbardziej .... ;)

Co chwila zmiana stylu, co chwila zmiana organizacji ... wieczni neofici

Opluwamy wszystko a tak naprawde warto sie zastanowic jaki poziom reprezentujemy sami ze nie potrafimy sobie poradzic mimo przeciwnosci losu ...

... moze wiecej wiedzy i umiejetnosci potrzeba w naszym kraju zeby sie wybic i do czegos dojsc ale naprawde dobra i ambitna osoba nie bedzie narzekac ... wybije sie w kazdych warunkach moze tylko wiecej wysilku bedzie w to potrzebowala wlozyc ..

Wszedzie jest dobrze gdzie nas nie ma ...

Panienki zle bo .... i tu litania .... a moze warto pomyslec ze inteligentna panienka po pewnym czasie ma dosc osoby ktora co chwila wali bledy jak przedszkolak - ja wiem teraz to sie nazywa dyslekcja, dysortografia ... kiedys to mialo inna nazwe ...
Moze woli osobe z ambicjami, wiedza i perspektywami a nie chwilowego buhaja ktory za 10 lat spocznie przed telewizorem z piwem w reku i ubrany w zonobijke i bedzie narzekal ze zly swiat nie dal mu mozliwosci sie wybic ;)

Chcemy krytykowac innych przyjzyjmy sie najpierw sobie ...

Osob potrafiacych tylko srac na wlasne korzenie nikt nie zaluje a i kraj nie potrzebuje i mowi im sie tylko .. wypier.... na emigracje

hehe znalazł się mentor ;-) za dziesięć lat sam będziesz z piwem przed telewizorem .....a zmiana stylu :lol: sam uciekłeś z Kyokushin bo jaj nie miałeś na mentną wodę więdz niegraj trwaldziela. Jak bym Ciebie postawił przez 10 godzin w Tesco za 6 netto po dwóch dniach byś mówił że to obóz koncentracyjny . Zrozum w swojej pustej bani że godne warunki życia powinien mieć i lekarz i absolwent zawodówki ;-) 40 procent społeczeństwa pracuje na umowach śmieciowych ..... Ćwierć intyligencie i cyniku jeden ;-) Tym swoim dyplomem z politechniki to kand dupy możesz sobie otrzeć .....jak człowiek to widzisz tylko swój czubek nosa. Całe szczęście że w Niemczech nie ma takich cyników jak ty ;-)


Po tym jak piszesz(tyle ortów w jednym zdaniu to już dawno nie widziałem) i przez takie personalne wycieczki pokazujesz kim naprawdę jesteś. Także ciesz się swoim pobytem na germańskiej ziemi i badź szczęśliwy ze swoich wyborów, bo póki co widać, że nie do końca jesteś przekonany o swoim szczęściu i próbujesz przekonywać do tego innych. Jakbyś był zadowolony z siebie i swojej postawy nie pisałbyś w taki sposób;)

Guzik o mnie wiesz .........z siebie jestem w zadowolony ........co przeszkadza Tobie to ;-) ale nie spoczywam na laurach . Chcesz to napisz coś o swoich podbojach miłosnych jak masz wogle co ;-) hehe
  • 0

budo_gryllu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowa Ruda/Siechnice
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin
Moje prywatne źycie jak sama nazwa wskazuje jest prywatne. Nie uzewnętrzniam się z tym na forach i portalach społecznościowych.
Poza tym czytać ze zrozumieniem też nie potrafisz, bo nigdzie nie uderzyłem w Twoje sercowe podboje lub ich brak:) ale przynajmniej widać co Cię najbardziej boli:D
Do tego generalizujesz na podstawie dwóch kobiet, które dały Ci trochę szczęścia i miały gdzieś Twoją wartość intelektualną.
Kobieta też jest istotą rozumną i oprócz pięknego ciała i umysłu, musisz mieć coś w portfelu. Kobieta, która chce założyć rodzinę szuka takiego samca, który oprócz miłości i przyjemności w łóżku, będzie w stanie zapewnić jej i jej dzieciom odpowiedni poziom życia. "Duży penis" i jeszcze większe ego nie wystarczy, żeby miała co jeść i gdzie spać:)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin
Tak jestem cynikiem - ale mowie to co mysli tu duzo osob ...
Tak zmienialem style i to jest normalne tylko osiol nie zmienia pogladow.
Cwiczylem KK rownoczesnie z samoobrona cwiczylem VVD rownoczesnie z samoobrona (kiedys to byla nazwa sekcji jj) - wybralem JJ i uzupelniam innymi stylami. A dlaczego zmienilem styl gdzies juz opisywalem wiec nie bede sie powtarza. Nie mam natury idioty biernie wykonujacego glupie polecenia, widzac ze korzystajac z innych technik osiagam przewage.
Popatrz sie na siebie lawirujacego tak przez 5 lat bytnosci na forum nie majac nadal ustabilizowanych pogladow :)

Nie chce sie ktos uczyc, rozwijac kompetencji chce stac w miejscu - jego sprawa tylko niech nie narzeka na zycie jak tego nie chce robic.
Ja po dlugiej przerwie od PW teraz np robie dyplom z Informatyki bo chce cos zmienic - tak samo czlowiek na kasie moze skonczyc dobry kierunek a przede wszystkim posiasc wiedze i bedzie rozchwytywany na rynku pracy. Jak woli byc na kasie a po pracy isc z kumplami na piwo niz poszerzac wiedze to tylko jego sprawa ale niech nie narzeka. Nie zaluje takich ludzi. kazdy jest kowalem swego losu.
To samo kobiety - mozna z kazdej zrobic bostwo ale mozgu sie jej nie zmieni a kobieta z mozgiem nie spojrzy na mezczyzne bez ambicji albo spojrzy na bardzo krotko.
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin
jak zamkneli brata mojego trenera byłem Gryllu jedyną osobą która z sekcji jeździła na widzenia plus rzuciła groszem. Jak ktoś jest psychicznie zniekształcony i niedorobiony to takie osoby jak ja ci nie przypasują. Tak na serio tyle tyle jesteśmy dla siebie warci ile jesteśmy dla siebie wstanie zrobić . Medale , dyplomy , wykształcenie nie ma nic do rzeczy . Mam znajomych i z bankowości i po zakładach karnych. Taki po zakładzie karnym też jest dla mnie człowiek . Co do wyjazdu do Niemiec mam mega zawodnika namierzonego . W Polsce stoi na straconej pozycji . Na moje będzie mocniejszy od Mameda . A co do panienek posłucham Gryllu co masz do napisania o swoich przygodach , Bez procenta złości;-) ja lubie posłuchać kogoś fajne przygody itp.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin
Rany Julek - musisz sie dowartosciowywac - jakoscia panienek ... moze jeszcze jakoscia fury itp ???

TO TY - MASZ BYC WARTOSCIOWY A NIE TO CO MASZ CZY Z KIM JESTES :) :) :)
  • 0

budo_gryllu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowa Ruda/Siechnice
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

jak zamkneli brata mojego trenera byłem Gryllu jedyną osobą która z sekcji jeździła na widzenia plus rzuciła groszem. Jak ktoś jest psychicznie zniekształcony i niedorobiony to takie osoby jak ja ci nie przypasują. Tak na serio tyle tyle jesteśmy dla siebie warci ile jesteśmy dla siebie wstanie zrobić . Medale , dyplomy , wykształcenie nie ma nic do rzeczy . Mam znajomych i z bankowości i po zakładach karnych. Taki po zakładzie karnym też jest dla mnie człowiek . Co do wyjazdu do Niemiec mam mega zawodnika namierzonego . W Polsce stoi na straconej pozycji . Na moje będzie mocniejszy od Mameda . A co do panienek posłucham Gryllu co masz do napisania o swoich przygodach , Bez procenta złości;-) ja lubie posłuchać kogoś fajne przygody itp.


Wróć do czytania ze zrozumieniem. To tyle w tym temacie;) miłego dnia
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin
Gryllu co do kobiet też nie ma co szufladkować interesująca może być dyrektorka banku i taka po zakładzie karnym. Jak się pomyśleć to ta druga może być nawet ciekawsza i ostrzejsza brzytwa ;-) Mam wrażenie że Gryllu i Martius wiedzą wszystko najlepiej......kto co robi , co przeżył , co w życiu osiągnie , ile jest warty itp. Prywatnie to Gryll i Martius straszni nudziarze musicie być :) Żadna Ciepła Buła z wami by nie wytrzymała paru dni :)
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

Rany Julek - musisz sie dowartosciowywac - jakoscia panienek ... moze jeszcze jakoscia fury itp ???

TO TY - MASZ BYC WARTOSCIOWY A NIE TO CO MASZ CZY Z KIM JESTES :) :) :)

ostatnia miała Toyote Corolle a przedostatnia Honde Jazz ........... :)
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

To mnie przeraża w Polakach .......ponure miny i ta kapitulacja pogodzenie się z losem. Najgorsze jest to że jak jest rozmowa o sytuacji w kraju to ludzie mówią że jakby byli na miejscu Leszka Milera , Aleksandra Kwaśniewskiego też mieliby wyjebane na ludzi i by robili lewe interesy . To jest u ludzi całkowity upadek wartości pomimo stanowiska społecznego z górnej półki plus 15 tysięcy na ręke ....człowiek odrazu jest nastawiony do gieszeftów i machlojów. Aha to do MARTIUSA .....wczoraj wieczorem dostałem sms od jednej panienki że jest nieszczęśliwa i z chęcią by przyjechała do mnie do Niemiec jak trochę tam się ogarne . Nie ma opcji Martius dwa razy nie wchodzę do jednej rzeki ;-) a po drugie mam plan porwania jednej lali z Grudziądza do Niemiec ;-) a miłości dostalem od kobiet za 6 żyć ........tam gdzie pracuję wiele dam pracuje .........relacje mam koleżeńskie ......ale to widać jak rozmawiamy nieraz to się nogi mężatką się uginają , spojrzenia itp. ;-)

zawsze byles polaczkiem czy dopiero glowe zaczales zadzierac jak wyjechales robic za srodkowowschodniego murzyna u niemiaszkow?
Kto tu sie godzi z losem, taki co sobie nie moze poradzic podkula ogon i spieprza z ojczyzny, czy taki, ktory podciaga rekawy i ciezko pracuje o lepsze jutro?
Mentalnie made in germany? chyba w dzielnicy kurdyjskichimigrantow... :lol:
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin
moje ambicje trenerskie Martius sięgają do UFC, Striforce .........tu jestem zdefiniowany i wiem że w Polsce to nawet nie ma szans dojść do połowy drogi......z Twojego dyplomu z informatyki cieszę się . Jednak główny wyznacznik kto jest ile wart to nie dyplomy , medale , zaszczyty...... liczy się strona ludzka .........jak jest kumpel w potrzebie to przez pół europy trzeba się przedzierać jak sytuacjajest mega poważna ..........groszem też wspomódz itp . Ja nie oceniam ludzi czy ktoś jest po Politechnice czy po zawodówce ......liczy się wnętrze ;-)
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin
Inhetos wlasnie przez takich ludzi jak ty, czasami wole sie nie przyznawac ze jestem Polakiem.
Niestety taka przypadlosc Polakow " tydzien w Usa I bardziej amerykanscy niz amerykanie"
Co do kobiet to z doswiadczenia wychodzi kto duzo gada malo robi , wyglada na to ze bardzo chcesz uchodzic za macho tylko ci jakos nie wychodzi.
Zycze ci powodzenia na obczyznie, z czasem bedzie trudniej.
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

To mnie przeraża w Polakach .......ponure miny i ta kapitulacja pogodzenie się z losem. Najgorsze jest to że jak jest rozmowa o sytuacji w kraju to ludzie mówią że jakby byli na miejscu Leszka Milera , Aleksandra Kwaśniewskiego też mieliby wyjebane na ludzi i by robili lewe interesy . To jest u ludzi całkowity upadek wartości pomimo stanowiska społecznego z górnej półki plus 15 tysięcy na ręke ....człowiek odrazu jest nastawiony do gieszeftów i machlojów. Aha to do MARTIUSA .....wczoraj wieczorem dostałem sms od jednej panienki że jest nieszczęśliwa i z chęcią by przyjechała do mnie do Niemiec jak trochę tam się ogarne . Nie ma opcji Martius dwa razy nie wchodzę do jednej rzeki ;-) a po drugie mam plan porwania jednej lali z Grudziądza do Niemiec ;-) a miłości dostalem od kobiet za 6 żyć ........tam gdzie pracuję wiele dam pracuje .........relacje mam koleżeńskie ......ale to widać jak rozmawiamy nieraz to się nogi mężatką się uginają , spojrzenia itp. ;-)

zawsze byles polaczkiem czy dopiero glowe zaczales zadzierac jak wyjechales robic za srodkowowschodniego murzyna u niemiaszkow?
Kto tu sie godzi z losem, taki co sobie nie moze poradzic podkula ogon i spieprza z ojczyzny, czy taki, ktory podciaga rekawy i ciezko pracuje o lepsze jutro?
Mentalnie made in germany? chyba w dzielnicy kurdyjskichimigrantow... :lol:

Belfor dla mnie narodowość nie gra roli ......czy ktoś jest murzyn czy japoniec nie mam rasowych uprzedzeń ........co to ma do rzeczy ........murzyn może być wartościowszy od Polaka ;-) Angela Merkel nie ma splamionych rąk krwią niemieckiego robotnika w przeciwieństwie do Leszka Milera czy Aleksandra Kwaśniewskigo ;-)
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

Inhetos wlasnie przez takich ludzi jak ty, czasami wole sie nie przyznawac ze jestem Polakiem.
Niestety taka przypadlosc Polakow " tydzien w Usa I bardziej amerykanscy niz amerykanie"
Co do kobiet to z doswiadczenia wychodzi kto duzo gada malo robi , wyglada na to ze bardzo chcesz uchodzic za macho tylko ci jakos nie wychodzi.
Zycze ci powodzenia na obczyznie, z czasem bedzie trudniej.

następny damski sceptyk ........widać odrazu że całe życie spędziłeś z jakąś zimną rybą ;-) co kurde zazdrościsz czy co ;-) nie rozumie takich jak Ty Zapas . Jeśli chodzi kobiety to zgorzkniały jesteś i zakompleksiony :) nie każdy ma taki dar żeby porwać kobietę żeby o Bożym świecie zapomniała :) jeśli chodzi o kobiety nie jestem flustratem ....dałem tyle dynamizmu i szaleństwa że do końca życia będą wspominać ;-) z tego co tu piszesz oj nudziasz musisz być straszny ;-)
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

Inhetos wlasnie przez takich ludzi jak ty, czasami wole sie nie przyznawac ze jestem Polakiem.
Niestety taka przypadlosc Polakow " tydzien w Usa I bardziej amerykanscy niz amerykanie"
Co do kobiet to z doswiadczenia wychodzi kto duzo gada malo robi , wyglada na to ze bardzo chcesz uchodzic za macho tylko ci jakos nie wychodzi.
Zycze ci powodzenia na obczyznie, z czasem bedzie trudniej.

następny damski sceptyk ........widać odrazu że całe życie spędziłeś z jakąś zimną rybą ;-) co kurde zazdrościsz czy co ;-) nie rozumie takich jak Ty Zapas . Jeśli chodzi kobiety to zgorzkniały jesteś i zakompleksiony :) nie każdy ma taki dar żeby porwać kobietę żeby o Bożym świecie zapomniała :) jeśli chodzi o kobiety nie jestem flustratem ....dałem tyle dynamizmu i szaleństwa że do końca życia będą wspominać ;-) z tego co tu piszesz oj nudziasz musisz być straszny ;-)

Zapas wychodzi na to że zazdrosny jesteś :) ja tam lubie posłuchać jak jakiś znajomy poznał kobietę i jak wydarzenia idą ;-) Trochę wiary w innych ludzi się Tobie przyda ......jak nie wychodzi z jakąś kobietą .......takie życie ......czasem mam wrażenie że jak coś się spartaczy i nowa kobieta pojawia się na horyzoncie to dobrze że wcześniejsze się rozpadło ;-) nie sztuka być całe życie na siłe ze skostniałą kobietą i jeszcze zimną rybą ;-) Jednego to u kobiet tylko nie rozumię jak już całkowicie dasz sobie z nią spokój ona chce wrócić ;-) a o babkach to masz Zapas guzik pojęcie ;-)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

moje ambicje trenerskie Martius sięgają do UFC, Striforce .........tu jestem zdefiniowany i wiem że w Polsce to nawet nie ma szans dojść do połowy drogi......


pogadamy jak je zrealizujesz ...

liczy się strona ludzka .........jak jest kumpel w potrzebie to przez pół europy trzeba się przedzierać jak sytuacjajest mega poważna ..........groszem też wspomódz itp .


Ci co o tym duzo mowia zazwyczaj nic w tym kierunku nie robia ..

Ja nie oceniam ludzi czy ktoś jest po Politechnice czy po zawodówce ......liczy się wnętrze ;-)


Piekne gornolotne slowa - dla mnie licza sie czyny - to ze ktos ma piekne wnetrze a jest leniem nie znaczy ze ma osiagac wiecej niz osoba ktora na to ciezko pracuje.
Nawet osoba bez wyksztalcenia moze byc super fachowcem ale len z wyksztalceniem czy bez bedzie leniem.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin

Belfor dla mnie narodowość nie gra roli ......czy ktoś jest murzyn czy japoniec nie mam rasowych uprzedzeń ........co to ma do rzeczy ........murzyn może być wartościowszy od Polaka ;-) Angela Merkel nie ma splamionych rąk krwią niemieckiego robotnika w przeciwieństwie do Leszka Milera czy Aleksandra Kwaśniewskigo ;-)


Spokojnie. Są dwie opcje w tej sprawie. Kiedys zaczniesz wieksza uwage przykladac do tego co inni mowia i do zrozumienia, albo już nigdy nie nauczysz sie czytać ze zrozumieniem, między wierszami, lapiac pewne niuanse, do czego potrzeba troche wiecej wiedzy, zastanowienia i generalnie glowy na karku. Osobiscie, patrzac na to jak piszesz, co piszesz, i sposob w jaki sie wypowiadasz, jestem zdania ze to drugie jest bardziej prawdopodobne.
Wnioski ida z tego takie mianowicie, ze juz zawsze bedziesz na obecnym poziomie 'ludzkim' i nie zmieni tego anu superancki zachod, ani zaden rozsadny polak mowiacy ci pewne rzeczy wprost.

Najsmieszniejsze jest tylko to, ze byc moze nawet sympatyczna i kolezenska osoba (sa to bardzie wazne zalety wszakze), jest jednoczesnie w innych kwestiach na tyle nieogarnieta ze nie jest w stanie z boku obiektywnie spojrzec na to co za brednie wypowiada z mina najwiekszego medrca wszechczasow :) jednoczesnie w zasadzie nie rozumiejac 75% tego co inni do niej pisza :)

W sumie lepiej dla ciebie, mniej zrozumienai rzeczywistosci to mniej zmartwien, a i inni nie beda ci ich dokladac bo i tak nie bedziesz chcial ich zrozumiec ;)

Pozdawiam.
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sportverein Spartakus Berlin
Ty to Balofy za to jesteś wyrocznia alfa i omega............Twój poziom jest intelektualny jest wywalony w kosmos spójrz na siebie ;-) Zajebisty z Ciebie człowiek i kumpel musi być. Za wróżkę powineś się zatrudnić ;-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024