Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC on FOX 3 [SPOILERY]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

UFC on FOX 3 [SPOILERY]
OSZ KURWA 8O przestraszony poklon
Belcher, my hero!
jak go paul harris ( ;) ) zlapal za noge, to az zaslonilem oczy, a ten nie dosc, ze sie ladnie wybronil, to jeszcze GnP i TKO!

wczesniejsza walka, meh. dwoch duzych. ale ta, kurde :D
ide dalej ogladac :)
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC on FOX 3 [SPOILERY]
Fajna walka Bermudeza - aż miło patrzeć na takich zapasiorów. Ale undercard bez fajerwerków i wkurza mnie trochę, że bonus za walkę wieczoru dostała dywizja musza, taka prędkość to tam standard, a o wiele większe emocje były w walce Bermudeza, Garza też stawiał dobry opór na początku.

Palhares przegrał przez własną głupotę, za pewnie się poczuł, a końcówka wyglądała jakby mu się mózg wyłączył, nawet bez obrażeń sędzia by przegrał, bo się nie bronił.

Koscheck był w stanie wygrać, jakoś Hendricks nie robi na mnie wrażenia (tak samo zresztą jak Belcher i Miller, za mało hype'u za sobą niosą). Ale i tak zrozumiał, co robił źle w ostatnich walkach i docisnął tam, gdzie trzeba.

Spoiler, bo może wejdziesz tu po Koschecku

Diazowie nigdy nie przestaną mnie dziwić, teoretycznie Jim Miller miał wszystko żeby pokonać Diaza (może ten zasięg by to utrudniał), ale Nate pokazał, że może wygrać z każdym. Nie stawiałbym na niego w walce z Hendersonem (z Edgarem już prędzej), ale i tak pewnie by to wygrał. Ile by nie mówić, ci ludzie tracą psychikę w walce z Diazami, którzy pod koniec ostatniej rundy wyglądają tak, jakby było im mało. Kocham tych gości.


  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC on FOX 3 [SPOILERY]
hehe, dzieki, wszedlem ;)

ale juz gdzie indziej i tak widzialem wynik.

wow. nie wiedzialem, ze GSP wylaczyl koscheck'a na 9 miesiecy tymi prostymi w ich walce.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC on FOX 3 [SPOILERY]
Na razie obejrzalem Palharesa i Diaza.

1. Palhares vs Belcher - ja pierdziu 8O . Jedna z lepszych walk jakie ostatnio widzialem, siedzialem przed monitorem jak na szpilkach. Belcher jest wielki, doskonale zneutraliowal najwieksze atuty Paula Harrisa i rozbił go jak szkło. Pancerne, ale nadal szkło. Świetna walka, czapki z główn Dla Belchera.

2. Diaz vs Miller - kurde, nie przepadam za Diazami, dzialaja mi na nerwy. Niestety dla mnie, nadal pozostaja jednymi z najlepszych na swiecie, nad czym bardzo ubolewam. Miller mial zdecydowanie problemy z celnoscia ciosow, nawet gdy mial Nate'a w ich zasiegu, po prostu nie trafial. A szkoda, bo walka mogla skonczyc sie inaczej.

Lece ogladac dalej :)
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC on FOX 3 [SPOILERY]
U Diazów właśnie dobre jest to że prócz umiejętności sportowych są też JACYŚ
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC on FOX 3 [SPOILERY]
Belcher ma jaja ze stali. Do tego jest to jeden z niewielu wypadków, gdzie faktycznie było widać, że tak jak mówił po walce trenował tego twistera i obronę przez atakami na nogi dzień i noc (zwykle tylko gadają rzeczy typu "wiem, ze to parterowiec, ćwiczyłem dużo swój parter", a potem i tak próbują boksować, zostają obaleni i poddani). Kozak.

Po Millerze spodziewałem się troszeczkę więcej, chociaż i tak walka mi się podobała.
  • 0

budo_steyr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolne Miasto Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC on FOX 3 [SPOILERY]
Dalej nie moge odzalowac przegranej Toquinho. Bardzo go lubie widzialem w nim material na przyszlego mistrza. Po tej walce sympatia zostala ale wiara w mozliwosci mocno spadla.

Diaz rozwinal sie w niesamowitym tempie w pelni zasluguje na title shota (choc pojedynek z Pettisem moglby byc niezly). Wieksze szanse zeby go ustrzelic ma Henderson. Edgar (ktory jest w pierwszej trojce moich ulubionyc zawodnikow) moglby miec duze problemy z jego zasiegiem i stylem walki. Wiec wolalbym zobaczyc jak zrzuca z tronu Jose Aldo:)

Pierwsza walka z maincardu tez byla swietna. Pat Barry blisko wygranej w parterze kto by pomyslal :)
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC on FOX 3 [SPOILERY]
+1 Steyr za Palharesa
(lubie zioma :) chociaz kulać to bym się z nim średnio chciał:P ) co ja swoim niewprawnym okiem amatora zauwazylem to to ze belcher to zajebisty pracuś, dorbze zgromadził ekipe ekspertów i wlasnie odrobil lekcje, natomiast przypuszczam ze palhares zbytnio nie wychodził ze swojego comfort zone, dalej w rmaach treningow urywal nogi sparringpartnerow. Szkoda ze poza kosmicznym parterem palhares nie ma specjalnie zadnego innego arsenału, ale jesli to nadrobi bedzie siła.
  • 0

budo_nedohin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC on FOX 3 [SPOILERY]
Troche offtop. Podobno Henderson ma czekać na Edgara aż ten wyleczy kontuzję żeby mogło dojść do rewanżu :nie:
I jak nie lubie Diazów to nie mogę pojąc dlaczego nie możnaby teraz zrobić walki Bendo-Diaz a potem walki Edgara z wygranym.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC on FOX 3 [SPOILERY]

szkoda, z Pettisem faktycznie mogłoby być ciekawie choć jak rozjebał Cerrone'a to pewnie by tak samo się skończyło o ile nie szybciej
  • 0

budo_steyr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolne Miasto Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC on FOX 3 [SPOILERY]

Szkoda ze poza kosmicznym parterem palhares nie ma specjalnie zadnego innego arsenału, ale jesli to nadrobi bedzie siła.


tu bym sie do konca nie zgodzil ma swietne ofensywne zapasy- w Belchera wjechal jak w maslo robil zreszta to samo na ADCC)
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC on FOX 3 [SPOILERY]
Ta ale jakakolwiek stójka uderzana poza hadzia kopnięciami dalej nie istnieje.

Ps.
Walka Bermudeza to dopiero k.. zapasy!!!
  • 0

budo_cieglo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC on FOX 3 [SPOILERY]
Z tego co widziałem, galę obejrzało w public tv jakieś 2,5 mln widzów. Nie wiecie jak się to ma do KSW? Mam przeczucie, że w szczycie jesteśmy całkiem blisko - kiedyś pojawiały się tutaj cyferki ale nie mogę odnaleźć (mogę się mylić)...
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC on FOX 3 [SPOILERY]
KSW 18 obejrzało średnio więcej osób (2,7mln chyba), a nie było Pudziana i Mameda. Ale tego nie można przeliczać wynik KSW* 8, bo w stanach 8* tyle ludu, choć wynik oczywiście słaby.
  • 0

budo_cieglo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC on FOX 3 [SPOILERY]
Tak czy inaczej to świadczy dobrze o popularności (jeszcze nie dojrzałości!) sportu w naszym kraju. Fajnie.
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC on FOX 3 [SPOILERY]

U Diazów właśnie dobre jest to że prócz umiejętności sportowych są też JACYŚ

Zwłaszcza Nick. Najpierw burda na Strikeforce, potem zawieszenie licencji za gandzię, a teraz [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], nie mówiąc nikomu ani słowa. Moge ci podowiedzieć, JAKI on jest - zaczyna się na CH, a kończy na UJOWY.
  • 0

budo_torpedo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC on FOX 3 [SPOILERY]

U Diazów właśnie dobre jest to że prócz umiejętności sportowych są też JACYŚ

Zwłaszcza Nick.


Obaj są jacyś tacy pojebani i to zdrowo. Nick musi się leczyć. Zawsze mnie wkurwiali z tymi zawsze i wszędzie zabuczałymi mordami.
Nick w wywiadzie powie,że nie wstawił się,bo słyszał że Estima nie zrobi wagi i się obraził :lol: Estima wagę zrobił,ale było już za późno. Tak się Nicka nie traktuje!
Masakra.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024