Skocz do zawartości


Zdjęcie

MMA ATTACK vs KSW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

MMA ATTACK vs KSW
Które gale podobają wam się bardziej?

KSW czy MMAA ?

Napiszcie swoje opinie
  • 0

budo_poncho
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA ATTACK vs KSW
Nie widziałem poprzedniego MMA Attack, ale MMA Attack 2 podobało mi się bardziej niż którekolwiek KSW (oczywiście z tych, które widziałem).
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA ATTACK vs KSW
O ile Najman nigdy więcej nie zawalczy dzięki występowi na mm Attack to będę największym fanem tej organizacji :)
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA ATTACK vs KSW
myślę że MMAA ma szansę być galą bradziej cenioną przez "ludzi z branży", a KSW przez "cywilów".
Osobiscie wydaje mi się że ciekawsze walki były na MMAA 2 niż na ostanich KSW, ale pamiętajmy że ta druga gala ma już kilkanaście odsłon... No i teraz być może po sukcesie MMAA KSW też nie odpuści i postara się zaspokoić potrzeby zarówno Fachowcó jak i laików sportu mma
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA ATTACK vs KSW
Nie ma zbliżeń kamery i wywiadów z rodzimymi 'celebrytami' w stylu herbuś/braci mroczków. Walki są naprawdę dobre i nie ma jaj z sędziowaniem. Oktagon. Dla mnie ksw odpada.
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA ATTACK vs KSW
Bardzo mi się podoba MMAA, ale KSW jest jednak sporo do przodu jeśli chodzi o organizację i show. Zobaczycie przy wynikach oglądalności, że przez nieumiejętność/niechęć do zbudowania historii za walkami poza freak fightem, oglądalność tych ciekawszych sportowo pojedynków będzie bardzo niska, a walka na KSW gwarantuje tym zawodnikom sporą oglądalność. Liczę na to, że MMAA się utrzyma i będziemy mieli takie sytuacje jak teraz - dwie zajebiste gale w odstępie dwóch tygodni, jedna w ringu, druga w octagonie. Jak dla mnie super.

Ale skok względem pierwszej gali milowy. Teraz tylko utrzymać ten poziom i dopracować szczegóły.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA ATTACK vs KSW
Nie przesadzałbym z taką oceną. Są gale gdzie nikt nie wjeżdża karetką ani wozem strażackim, a sportowo i organizacyjnie stoją na dużo wyższym poziomie. MMAAtack się rozwija i uczy na błędach, kilka rzeczy KSW może od nich podpatrywać. My mamy taki rynek, że żeby być w otwartym kanale trzeba wystawić kogoś rozpoznawalnego z innej bajki. Ale osobiście uważam, że lepiej puścić galę w Eurosport2 z oglądalnością w PL 200-300 tyś ale z 3-4 mln w Europie niż mieć 1,5-2,5 mln w otwartym kanale. Natomiast za MMAAtack jak się do tej pory zdaje stoi zaplecze finansowe i organizacyjne i już wytrącili KSW największy atut czyli monopol na Polsat.
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA ATTACK vs KSW
Jak dla mnie MMAA już się lepiej ogląda niż KSW.
Przy galach KSW przez połowę czasu wyciszam głos np. jak śpiewa Pudzian Band lub jak spiker ringowy wyje do mikrofonu.

Do tego moim zdaniem miejsce MMA jest w oktagonie nie na ringu. Nie ma przerywania walk bo ktoś leży w linach itp...

Co do Polsatu to przypomniał mi się wywiad z właścicielami KSW przed ostatnią galą i stanowczo twierdzili, że nikt nie jest w stanie im zagrozić bo niby nikt nie ma takich "wtyków" w telewizji jak oni.
Myślę że już trzęsą portkami oglądając MMAA.
Jest show a nawet cyrk z Najmanem ale nie ma tego za dużo. Duży plus za oktagon i "Big Johna" McCarthy ;-)
  • 0

budo_cieglo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA ATTACK vs KSW
MMA w ringu to nieporozumienie. Już to świadczy przeciwko KSW.

Samo MMAA2 bardzo przyzwoite - oglądało się świetnie i mi osobiście więcej - poza postępami w obsadzaniu karty walk - nic nie potrzeba. Tak trzymać i oby częściej.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA ATTACK vs KSW

Które gale podobają wam się bardziej?

KSW czy MMAA ?

Napiszcie swoje opinie


Mi się podobają obydwie. Dlatego mi się podobaja obydwie dlatego że jest ich dwie. Nie wybierajcie sobie tej lepszej, bo na siłę będziecie sobie wyszukiwać argumentów przeciwko tej drugiej. To organizatorzy zarabiają na tych galach i konkurują miedzy sobą po to abyśmy mieli wszyscy lepsze show z gali na galę.
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA ATTACK vs KSW
Myślę że dopóki będą tylko dwie organizacje i nie będą urządzać dokładnie w tym samym dniu gali to nie będą dla siebie żadną konkurencją jeżeli chodzi o $. Dopóki nie będę musiał wybierać w jeden wieczór którą galę mam pooglądać to pooglądam obie. Muszą za to konkurować organizacyjnie żeby TV nie stwierdziła że jedna wysunęła się na tym polu znacznie lepiej od drugiej i nie powiedziała tej gorszej "do widzenia". Zyskają na tym tylko kibice.

Mam nadzieję że obie organizacje będą organizować cały czas gale.
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA ATTACK vs KSW
Nie do końca, KSW 19 miało być w Katowicach, a przeniosło się do Łodizi, bo tam ludzie nie wydali już kasy na MMA Attack.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA ATTACK vs KSW
Jest mały rynek i mało odpowiednich hal, ale są miasta gdzie takich gal dawno nie było (Wrocław) albo w ogóle nie było, a jest hala (Poznań, Bydgoszcz). No i mamy niewykorzystywane dotychczas do takich imprez fajne i nie za duże stadiony (Toruń, Lubin, Kielce). Kwestia odpowiedniego przeplatania kalendarza imprez. Bo co miesiąc ludzie nie przyjdą na MMA w mieście X.
  • 0

budo_kristof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:copacabana
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA ATTACK vs KSW
Przyłączam się do głosu większości - fajnie, że są obie. Ale MMAA2 oglądało mi się lepiej niż którekolwiek KSW.

MMAA wygrywa:
- oktagonem
- Big Johnem (to jest zajebisty pomysł zaprosić tego gościa!)
- bardziej "sportowym" klimatem, nie ma mroczków itp.

KSW wygrywa:
- show
- budowaniem historii za walkami
- mimo wszystko zawodnikami, chociaż jeśli na MMAA3 zobaczymy Drwala i Nastulę to może utracić tą przewagę

A że bardzo lubię duet Juras+Janisz to mi pasuje, że obaj komentują i tu i tu, więc jest remis ;)

Trochę to przypomina dawną sytuację UFC vs Pride - a dla fanów MMA to jest mega dobra opcja.
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA ATTACK vs KSW
Nie znam się to się wypowiem. Rap dla Burnejki lepszy niz Krystian dla Pudziana. Tyle w temacie :) Aaaa, i jeszcze nie trawie włodarzy KSW - za nic, po prostu mi coś w ich twarzach nie pasuje ;D
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA ATTACK vs KSW
juras kumaty ale sie podnieca i czasem chyba zapomina ze mikrofon ma wlaczony a janisz.... no coz... taki neofita z musu, ktory widac ze cos tam widzial, stara sie to pokazac, ale wychodzi to dosyc sztucznie i na sile.
i jesli sie nie myle w ringu werdykty tez janisz wyglaszal?
bylo to straszne i okropne. juz kasta jest lepszy, a ja jego 'carlson garcia' bede pamietal do konca zycia
  • 0

budo_grimper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA ATTACK vs KSW
To bardzo dobrze, że MMA A idzie drogą UFC i bardzo dobrze, że solidnie dobiera przeciwników. Akurat na zblizonym poziomie, dają dobre walki, każdy może wygrać, a fakt, że nie preferują polskich zawodników na zwyciezców przyda się w ekspansji międzynarodowej o czym Dariusz Cholewa wspominał.

KSW chuchając na Mameda w przyszłości straci. Tak długo będą zapraszac znanych emerytów, aż ktoryś okaże się za mocny i będzie koniec sławy. Dokładnie jak w przypadku Fedora.

Szkoda, że MMA A komentował Juras z Janiszem. Wg nie są beznadziejni. Na pierwsze gali MMA A chłopaki zrobili świetna robotę - Alf miał szansę być polskim Roganem :)
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA ATTACK vs KSW

fakt, że nie preferują polskich zawodników na zwyciezców przyda się w ekspansji międzynarodowej o czym Dariusz Cholewa wspominał.

ekhemjotkoekhem
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA ATTACK vs KSW
Są wyniki oglądalności. Walka Koksa z Progesteronem dała ok. 750 tyś widzów. Średnia oglądalność gali to ok. 400 tyś. Czyli jest nadzieja na główną kartę na otwartym kanale.
  • 0

budo_amator-mma
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA ATTACK vs KSW
Dwie duże gale to więcej mma dla kibiców.

Bardzo dobrze, że różnią się od siebie:
- klatka vs ring
- rozbudowane wyjścia zawodników vs dość surowe
- celebryci w pierwszych rzędach vs ich brak
- 2 rundy vs 3 rundy

Oglądamy, porównujemy, komentujemy, organizatorzy czytają, analizują i ulepszają.
Tworzą spektakl dla kibiców i dlatego warto pisać co się nam podoba a co nas irytuje.
Każda kolejna gala będzie bliżej oczekiwań sympatyków mma.

Bez sensu jest dzielenie fanów na tych "prawdziwych" i tych "weekendowych".

Bycie fanem mma nie musi się wiązać z:
- czynnym treningiem mma
- kontem na budo z 10 letnim stażem i 5000 postów
- deklaracjami, że interesują nas tylko zawodnicy a walki frików to skandal

Walki frików interesują mnie tak samo jak starcia Mameda, Grabowskiego, Błachowicza czy Materli.
Dlaczego bo niosą ze sobą mega emocje nawet jeśli nie są trochę wyreżyserowane.
Wynik takiej walki jest czytelny. Jest widowisko, iskry lecą, kibice wrzeszczą mamy show.

Ktoś kto zetknął się z mma przy okazji pierwszej walki Pudzianowskiego dziś już wie, że:
- KSW to organizacja a nie dyscyplina sportowa i edukuje kolejne osoby
- kupi bilet na galę lub przynajmniej włączy TV
- może rozpocznie treningi i rzuci fajki

KSW przetarło szlaki, wprowadziło mma do Polsatu i za to im wielkie dzięki.

- Osobiście drażni mnie sposób bycia pana Kawulskiego,
- Nie lubię Kasty choć i tak wygląda już lepiej niż wcześniej w białej piżamie z kajdanem na szyi
- Nie lubię Pudzian bandu
- Nie chcę oglądać Boba Sapa bo tu nie będzie dla mnie emocji - ale nie wyłączę tv :twisted:

Niemniej wszystko razem tworzy widowisko na które już dziś się ciesze i na 100% zobaczę !!

MMA ATTACK wprowadziło klatkę i dało szansę zawodnikom, których nie widzieliśmy w KSW.

- Grabowski, Kita, Drwal ... może i Nastula zawalczy.
- Słuchają głosów krytyki - zmienili Bielenika wywalili Gardias (choć jak tylko się uśmiechała było ok)
- o panu Cholewie nie mam jeszcze wyrobionego zdania

czekam na 3
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024