Skocz do zawartości


Zdjęcie

So... you want to be keyboard warrior?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

So... you want to be keyboard warrior?
Czesc.

To bedzie temat - pol reklama.
jakis czas temu, pol roku moze, ktos zalozyl temat o jakiejs grze online mma. Z tego co kojarze gra ssala, a ja polecilem mmatycoon'a, chyba najlepsza na rynku w tej chwili gre tego typu.

Chcesz sprawdzic, jak poradzilby sobie Fedor w starciu z kims pokroju Lesnar?
A moze jaka kariere zrobilby Overeem z super mocna szczeka?
Ciekawi cie, jakie wyniki mialby Nastula w MMA gdyby podtrenowal troche boks?
A moze uwazasz, ze gameplany twoich ulubiencow ssa paleczke i bylbys w stanie zaplanowac to lepiej?
nic prostszego, wystarczy wejscie na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , zalozyc konto i stworzyc swoich czterech pierwszych zawodnikow.
A pozniej... to co w zyciu, ciezki trening, pierwsze szlify w podrzednych organizacjach a w koncu tytuly, pieniadze i slawa :)

A moze kreci was biznes? chcesz miec firme, produkujaca najlepsze suplementy? A moze wolisz produkowac ubrania, wymyslac na nie wzory i sprzedawac je liczac na duze zyski?
Moze wolisz otworzyc szkole mma w ktorej trenowac beda mlodzi fighterzy, badz chcesz rzucic sie na gleboka wode i zalozyc wlasna organizacje probujac zbudowac kolejne Pride lub UFC?
nic prostszego, [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] zaprasza :)
Nalezy uprzedzic, ze gra jest czysto tekstowa i opiera sie glownie na taktyce, trenowaniu i planowaniu.

Ostatio kiedy pisalem o tej grze namowilem jednego forumowicza do gry i gramy juz sobie ladnych kilka miesiecy w sojuszu dobrze sie bawiac ;)
P.S. za reklame nikt mi nie placi, linki nie sa sponsorowane czy jak sie to tam nazywa w innych grach, ot po prostu uwazam ze czy w wersji podstawowej czy rozbudowanej mozna duzo rozrywki dobrej zazyc, a poziom skomplikowania, jesli przetrwasz przez spora liczbe informacji, zapewni ci duzo rozrywki :)

Takze polecam serdecznie :)

O tym temacie pomyslalem gdy zobaczylem gre mma na facebooku, ktora ssie paleczke, a tez jest tekstowa i jakos to ludzi bardzo nie odstrasza ;)
  • 0

budo_cieglo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: So... you want to be keyboard warrior?
Potwierdzam, gra jest ok. Co prawda sam porzuciłem rozgrywki bo czas uciekał ale trzeba przyznać, że pomysł na grę świetny. Z punktu widzenia symulacji ciekawy jest sam model matematyczny, który liczy wynik walki biorąc pod uwagę masę parametrów fajtera, ustaloną taktykę, cechy szczególne i elementy losowe. Nie wiem czy tylko ja tak trafiłem ale w mojej organizacji promotor służył pomocą na każde zawołanie.

Zacząłem pisać tego posta i nagle wróciła mi chęć do ponownego spróbowania. Ciekawe czy konto jeszcze aktywne :)

PS. Z denerwujących rzeczy - zabijały mnie dojazdy/doloty na walki. To spokojnie mogli wyrzucić a symulacja by nie zubożała. Przy takim założeniu mogli dorzucić jeszcze dbanie o siusiu i posiłki :)
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: So... you want to be keyboard warrior?
no wiesz, trzeba dbac o ubrania, suplementy, odpowiedni dobor treningu, wiec i dbanie o to nie jest zupelnie dziwne ;)
hehe, ciesze sie ze wraca ochota, szczegolnie, ze przy 4 zawodnikach mozna grac jak w red dragona, jako ze gra bazuje na 'turach' (czyli dniach poszczegolnych i sesjach treningowych).
Co do dolotow na walki to tez mnie to strasznie denerwuje, dlatego ze swoich nie wiem, 150 (?) walk pewnie 95% to walki w londynie, zeby nie musiec sie w to bawic i dogladac i tracic czasu na transport zawodnikow z miasta do miasta ;)

W razie potrzeby, sluze oczywiscie pomoca w grze, gdyby chcial ktos zaczac i mialby kilka pytan ( [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ) .
  • 0

budo_manero
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: So... you want to be keyboard warrior?
Przydałby się jakiś mały tutorial bo gierka sprawia wrażenie bardzo rozbudowanej. Przynajmniej podstawy, co i jak najlepiej na starcie ;-) Wygląda na to, że możnaby pograć w pracy :roll:
  • 0

budo_cieglo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: So... you want to be keyboard warrior?
Tu masz wiki projektu - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . Ogólnie będzie rozkminianie ale najlepiej troszkę poklikać i wrócić z pytaniami choćby tutaj, doświadczeni pomogą.

Gra w pracy? Po okresie rozgryzania sprowadza się toto do analiz, doglądania, korekt ustawień a to co najlepsze - w moim przypadku bazowałem w NYC - sprowadzało się do wyczekiwania do nocy na wynik pojedynku mojego fajtera. Podobne odczucia (i emocje!) miałem grube lata temu kiedy czekało się na nocne finały NBA :)
  • 0

budo_dzosua
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: So... you want to be keyboard warrior?

O tym temacie pomyslalem gdy zobaczylem gre mma na facebooku, ktora ssie paleczke, a tez jest tekstowa i jakos to ludzi bardzo nie odstrasza ;)

jak się ta gra fejsbukowa nazywa?
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: So... you want to be keyboard warrior?
mma pro fighter bodaj.
takie dupsko ssace cos, wiec raczej wyswiadczam ci tym niedzwiedzia przysluge ;)
podany tutorial to (nie)stety podstawa, bo gra jest rozbudowana i o tyle o ile nei wymaga wiekszych wnikow na naprawde niskim poziomie, to jak twoj fighter wygra 4-5 walk to dostaniesz kogos mocniejszego ibez rozkminy bedzie trudno jesli nie bedziesz mial odgornej rzewagi ze wzgledu na sam styl fightera ;)
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: So... you want to be keyboard warrior?
Jako wzmiankowany wcześniej zachęcony forumowicz, dołączam się do poleceń. Gra daje sporo radości. Zirytować też się można, jak któryś raz z rzędu zaliczy się porażkę. Wytrenowanie naprawdę dobrego zawodnika zajmuje naprawdę sporo czasu, ale walczyć można już od pierwszych dni praktycznie, niekoniecznie w topowych organizacjach. Ja na razie topowych fighterów nie mam, co nie przeszkadza piąć mi się w rankingu i zdobywać achivementy (trophies). Polecam, zachęcam, nowi gracze mogą liczyć na merytoryczną (i nie tylko) pomoc bardziej doświadczonych (niekoniecznie mam tu siebie na myśli) kolegów :)
  • 0

budo_cieglo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: So... you want to be keyboard warrior?
Jednak musiałem zacząć od nowa. Nie ma tego złego, rekord zbuduje się od nowa a osadzenie w Londynie oznacza walki o rozsądnej porze. Nie wiem czy to reguła ale pierwsza walka w QFC już ok. 18:00 jutro. Pycha.

Z innych sprawa, które nie tyle denerwują co utrudniają to konto VIP. Zajawka tygodniowa uzależnia i potem trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie bez pomagajek. Powinni wrzucić kilka opcji do bezpłatnego standardu. Tak, wiem - oni żyją z VIPa i dzięki temu gra trwa ale myślę, że można znaleźć bardziej optymalny złoty środek dla ludzi, którzy niekoniecznie chcą płacić ale będą nieśli dobrą nowinę o grze :)
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: So... you want to be keyboard warrior?
tam nie ma 'oni' ;)
gre robi jeden chlopak ktory kodera zatrudnia jak ma wiecej materialu albo cos trudniejszego do zrobienia ;)
tak, bez vipa ciezko sie grea jak sie raz sprobuje. ja z zasady nigdy nie placilem, a pozniej sie zlamalem i teraz juz... ;)
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: So... you want to be keyboard warrior?
ps. cieglo, jesli jeszcze nie zrobiles wszystkich zawodnikow a nie pamietasz za bardzo co i jak, to sie odezwij to mozemy czy ja czy thinspoon szepnac slowko dwa rady.

p.s. jesli wytrzymasz wystarczajaco dlugo, aaalbo dorobisz sie kasy, to mozna spokojnie vipa kupic za kase w grze, srednio 3 msc chodzi za 100.000$ w grze.
jesli bede sam dysponowal gotowka akuratnie w grze to sie mozesz odzywac to moge pomoc nieco finansowo (w chwili obecnej srednio, ale moze za 1-2 tygodnie jesli wygram najblizsze walki bedzie lepiej i chociaz na treningi bede mogl pomoc jesli nie na wykupienie vipa ;)
  • 0

budo_cieglo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: So... you want to be keyboard warrior?
Spoko na razie się wkręcam - ponownie. Dużo rzeczy pamiętam. W razie czego będę pytał, zobaczymy ile czasu będę na to poświęcał bo na tą chwilę jest to dla mnie (jednak) wypełnienie pustki po fantasy nba.

Dzięki za propozycję pomocy - będę się odzywał w razie czego.
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: So... you want to be keyboard warrior?
W 2006 roku miałem już obmyślony scenariusz do takiej gry... Nawet kilka tyś linii kodu w php napisałem chociaż żaden ze mnie programista. Ale pomysł umarł oczywiście (:
Teraz mam nowego pomysła - bardziej dynamicznego - ale pewnie też umrze bo nawet jedna linia kodu nie powstała (:
  • 0

budo_kogan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: So... you want to be keyboard warrior?
Czy ten temat to jest jakaś monstrualna prowokacja?

Pytam bo zmielono mi głowę w dziale karate i założono kicka bo twierdziłem bezczelnie, że karateka powinien poświęcać kilka godzin tygodniowo treningowi karate i co najmniej drugie tyle przygotowaniu atletycznemu. A ludzie mi na to, że nie mogą bo tyre w tyre, bo żona zaniedbana, bo dzieci trzeba przewinąć, bo dziewczyna zdradza, bo urok, prorok i sraczka. Czasu ni ma.

A teraz się okazuje, że czasu jest tyle, że można jeszcze w gierki zapinać. Wychodzi, że fighter mma ma mniej zadań niż karateka w co trudno mi uwierzyć.

Do brzegu: jak mogę coś zrobić to idę i to robię. Lepsze nędzne sukcesy w realu niż wielkie w virtualu. Dlatego zawsze disuję tego typu gierki, z całym szacunkiem dla kolegów (disuję gierki a nie ludzi, każdy ma swoje poglądy i przyczyny sprawcze).
  • 0

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: So... you want to be keyboard warrior?
hahahahahah :)

i lol'd.
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: So... you want to be keyboard warrior?

bla bla bla bla


BANG!

Dołączona grafika

(;
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: So... you want to be keyboard warrior?
ja tez lol'am.
ale zeby sie tak bezczelnie do trollowania przyznawac... :D
  • 0

budo_cieglo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: So... you want to be keyboard warrior?
Jak mi ktoś powie, że klikanie myszką nie jest dobrym przygotowaniem atletycznym to się zdziwię.
  • 0

budo_kogan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: So... you want to be keyboard warrior?
Dla kogoś dotkniętego paraliżem na pewno.

Myślę o gościu takim jak w filmie "Kolekcjoner kości", bo goście na wózkach normalnie uprawiają szermierkę albo grają w kosza.
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: So... you want to be keyboard warrior?
Różne są formy spędzania wolnego czasu. Jedni grają w gierki, inni trzaskają tysiąc postów na forum w przeciągu roku. Nie mnie oceniać, która forma to większe marnowanie życia ;-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024